Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Magic leverag hajcsavarót? fórum

Ismeri valaki a Magic leverag hajcsavarót? (tudásbázis kérdés)


12. Mia 74
2013. júl. 7. 17:15
Én aztán nagyon béna vagyok, de ez bejött még az én sprőd hajamnak is. Egy a lényeg (szerintem) elég kis tincseket kell behúzni. A horgolótűre ráhúzod a zoknit. Mielőtt a tincsbe akasztod a kampót, megtekered a tőnél. Fogod látni, mikor a tincs a kampóban van, akkor kell behúzni a zokniba. Néha nekem is beakad, de akkor újracsinálom. Egy gondom van vele, egy csomag baromi kevés, ráadásul hosszabb hajra még nem találtam azt meg, ami a videóban van... ezt ha megmondja nekem valaki, nagyon hálás leszek. :)
11. Anda39 (válaszként erre: 10. - Rida80)
2013. márc. 10. 19:18
Ez olyan, mint egy hatalmas horgolótű, amire ráakasztod a hajtincset, és azzal húzod át a hurkán. Próbáld meg először nem a saját hajadon, hanem valami máson, aztán rájössz a technikájára.
10. Rida80 (válaszként erre: 6. - Potyek)
2013. márc. 8. 22:14
De a pálca kampójáról hogy húzod le a hajad? Én nem tudom róla lehúzni, így aztán a zokni alján sem tudom kihúzni a hajam.
2013. márc. 8. 18:21
Rendelni lehet, és eléggé sokféle áron.
2013. márc. 8. 18:12
Hol lehet ilyet kapni? (Inkább üzlethálózatot írjatok, mert egy pesti cím nem segítene ki. )
2013. márc. 8. 18:04
Biztos hajfüggő is, én kipróbáltam anno, de egy kalap sz...t nem ért. :S
2013. márc. 8. 17:38

nekem van és imádom...

amikor ráhúzod a pálcára a "zoknit", akkor egyenes lesz a pálca miatt, de ahogy kihúzod a pálát, rögtön csavarodik

2013. márc. 8. 17:32

Mint én a hengeres kefét...


Valahogy csak ki kellene jönnie! Ha annyira beleakadt, akkor már nem használati utasítás kérdése sajnos.

4. Rida80 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2013. márc. 8. 17:25
Hát az enyém aztán nem. Nem tudom kihúzni a kampóból.
2013. márc. 8. 17:17
Egy német oldalon azt írja, aki kipróbálta (és jónak találta), hogy egy tincset kell a kampóval belehúzni a "zokniba", ami utána már a hajjal együtt begöndörödik.
2013. márc. 8. 17:03
Én most vettem egyet és egyszerűen nem értem a használatát, hiába nézem a videókat! Ha behúzom a zokniba a hajam a kampóval, akkor a kampó nem jön ki a hajamból!
2013. márc. 8. 17:03
Ismeri valaki a Magic leverag hajcsavarót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook