Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismeri valaki a Jahn Ferenc délpesti kórházat? fórum

Ismeri valaki a Jahn Ferenc délpesti kórházat? (tudásbázis kérdés)


2023. okt. 5. 17:13
Ismer valaki nővért vagy ápolót pszichiátriai osztályról?
17. Orca
2017. ápr. 13. 07:42
Az elöző hozzászolásomhóz mèg annyit fűznèk hozzá,hogy ellátás síralmas. Az èhenhaláshoz pont elegendő.10 nap/-3kg.
16. Orca (válaszként erre: 15. - Levendula6)
2017. ápr. 13. 07:08
Sziasztok! Látom,hogy nem túl friss a forum,de megosztanám tapasztalataimat 2017 èvből. Sajnos bekerültem a pszichiátriára. Èletem legpokolibb 10 napja volt. Ki is jöttem saját felelössègre. Koszos mocskos. Az Orvos rád se nèz. Ha kèrdezed lekezelő leráz. Az ápolók 1-2 kivètelellel bunkók . ès ugy beszèlnek a betegekkel mint a kutyákkal. Szóval ,ha tehetitek messziről kerüljètek a helyet. Amugy a korház többi rèsze is borzalmas volt. Igènytelen koszos. Állitólag a gègèszet ès szülèszet jó. Bár ezt èn is csak hallottam. Nálam -1 pont. Szèp napot.
2010. febr. 13. 23:49

Oda utalták drága Édesanyámat, hogy beképzeli a betegségét. Végül több év után rájöttek, hogy már akkor ott volt a rákos daganat (tehát mégsem képzelte be), csak a nagytudásúak nem vették észre. Inkább megműtötték aranyérrel, hogy biztos az a baja. El is vágták a záróizmát, onnantól pelenka.. 60évesen.

Én rossz véleménnyel vagyok és borzalmas haragot érzek!

Ha akkor észrevették volna, hogy mi a gond, most élhetne!!!

A pszichiátria mocskos volt, alig néztek rá az Anyukámra!

Az orvost amikor felkerestem, hogy mit tett, tovább ment, meg sem hallgatott. Be kellett volna perelnem őket (azokat)!

Bocsánat az érzelmi kitörésért, de olyan jó volt kiírni magamból!!

14. SF (válaszként erre: 13. - Bnedora)
2010. febr. 13. 21:45

A hatóanyagot szerencsére nem téveszti el, csak a nevet:-))


Off: ha magamhoz térek, felteszem a képeket. Sajnos elütötték a kiskandúromat, azóta nem találom magamat:-(((

13. bnedora (válaszként erre: 12. - SF)
2010. febr. 13. 21:41
Nekem meg mást nem írnak fel, azt mondta a dokim, hogy nem változtat, és hogy állandóan szednem kell.
12. SF
2010. febr. 13. 21:39
Ne ijeszgessetek, a lányom azóta pánikbeteg lett, és egy ottani dokinő kezeli. 1,5 éve jár hozzá, de még nem sikerült neki 2× ugyanazt a gyógyszert felírnia:-))
11. bnedora (válaszként erre: 9. - SF)
2010. febr. 13. 20:59
A sógorom 2 hónapja volt a neurológián. Hát nemsokáig bírtam a kórteremben lenni, öklendezve jöttem ki. Persze, nem minden osztály ilyen.
10. csorocsaj (válaszként erre: 9. - SF)
2010. febr. 13. 20:58
szya jobb ís
9. SF
2010. febr. 13. 20:55
5 éve a gégészeten egészen normális állapotok uralkodtak. A pszichiátria nem esett útba. Szerencsére.
8. csorocsaj (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2010. febr. 13. 20:49
mint minden elme osztályon
2010. febr. 13. 20:42
Hát a pszichiátrián um. borzalmas körülmények vannak.
6. csorocsaj (válaszként erre: 2. - Patti baba)
2010. febr. 13. 20:21
én ismerem a kházat söt doki ismim is van
2010. febr. 13. 20:19

Szia!

Én 10 napot töltöttem bent hét évvel ezelőtt, de nem a pszichiátriai részén.

Akkor nagyon jó szakemberek dolgoztak ott.

2010. febr. 13. 20:15

Szia!

Én 10 és 8 éve voltam a szülészeten. Ott nagyon normálisak voltak az orvosok és a növérek.

Anyosom a nyáron a szemészeten volt, ott is mindenki nagyon aranyos volt vele.Telefont is vihetett.

2010. febr. 13. 20:13
Szia! Miért nem kérdezed meg az orvosodtól. Szerintem ugyanazokat a dolgokat kell bevinni, mint ha más osztályra feküdnél be (tisztálkodási eszközök, hálóruha, köntös, törülköző, stb.) Ha jól tudom kést, villát, valamint szúróeszközt viszont nem szabad vinni.
2010. febr. 13. 20:02
Nekem be kell feküdnöm oda a pszichiátriára nemsokára és érdekelne hogy ismeri e valaki a kórházat vagy a pszichiátriai részét.Ez egy 6 hetes kezelés amire mennem kell és hétvégente jöhetek ha.Mit kell oda vinnem magammal vagy volt már ott valaki? Mit csinálnak ott? Telefont meg ilyeneket lehet vinni? köszi
2010. febr. 13. 19:59
Ismeri valaki a Jahn Ferenc délpesti kórházat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook