Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Fat Free Klub módszerét? fórum

Ismeri valaki a Fat Free Klub módszerét? (beszélgetős fórum)


3. gaby70 (válaszként erre: 1. - 584e02e271)
2008. aug. 19. 20:34
Az infraszaunától fogytál?
2008. júl. 12. 23:51

...valaki küldött nekem privát üzenetet, hogy vajon mennyibe kerül a Fat Free program, ha jelzálog hitelből fizetem ki.

Nos, természetesen a hitel máshoz kellett, de kapóra jött, hogy ki tudjam egyösszegben fizetni 4,5 hónap klubdijat, mert akkor engedményt kaptam, nem is keveset.

Egyébként tájékoztatásul: 6 heti Fat Free program 48 ezer forint, én a 4,5 hónaposat választottam.

2008. máj. 15. 10:47

Sziasztok, én elhatároztam, hogy ez a nyár a lefogyásom nyara lesz. 112 kg vagyok, 2,5 fél éve még 60-70 között voltam. Csakhát a változó korba léptem, 45 fölött indult el a hízás, most 48,5 vagyok.

Szóval sokat várok a Fat Free Klubtól. Rendszeresen veszem a Diéta&Fitness magazint, abban mindig benne vannak.

Már annyi mindent kipróbáltam, be is számoltam róla itt a Hoxa-n, de nem ment a fogyás. Kicsit lusta is vagyok, nehéz elindulni, de ha már ott vagyok valahol, teljes a lelkesedés. Ezt szeretném elérni.

Jövő héten keddre, 20-ára kaptam időpontot egy órás megbeszélésre, állapotfelmérésre...aztán egyedül, ami bejött nekem, az infraszauna, oda is szeretnék járni.

Nem titok, nem lenne rá pénzem, de felvettem jelzálog hitelt és abból akarom megoldani. Mások kocsit vesznek, nagyobb lakást, nekem közel 50 évesen az a fontos, hogy újra normál méretű NŐ legyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook