Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki a Delta autosiskolat? Ha igen, mik a tapasztalatok? (Pest megyeben talalhato tobb varosban is) fórum

Ismeri valaki a Delta autosiskolat? Ha igen, mik a tapasztalatok? (Pest megyeben talalhato tobb varosban is) (beszélgetős fórum)

14. katus3 (válaszként erre: 13. - Hungarita)
2010. szept. 16. 11:03
Lehet hogy könyörögni kell majd egy kicsit,de próbáld meg.Nagyon sokan akarnak nála tanulni.Őt jól ismerem,tudom hogy rendes,bátran ajánlom.:-) Nekem és tesómnak volt egy kis előnyünk,mert egy utcában laktunk.:-) Ha van még kérdésed,írj privit,azt tuti elolvasom! Szép napot! Itt mindjárt leszakad az ég.:-(
2010. szept. 16. 10:56
Koszi szepen!!! :) Amugy nekunk is Peugeotunk van csak 206-os :) Apunak meg Seat Cordoba :))) Akkor mar nem is gondolkozom, ha ugy dontok hazamgyek, Krisztihez fogok menni :)!
12. katus3 (válaszként erre: 10. - Hungarita)
2010. szept. 16. 10:53
Peugeot! Nagyon jó! Új autó,könnyű vezetni.Tapasztalat.:-) Én imádtam.
11. katus3
2010. szept. 16. 10:52
Igen,én is most néztem meg.:-) Én úgy tudtam,hogy legalább 3 oktató van. Mindegy,ha őket választod,a Krisztihez ragaszkodj!!!! Tesóm nála tanult,és én is ,mindkét alkalommal.
2010. szept. 16. 10:52
Peugeot 207 es seat ibiza a 2 auto :) Foggalmam sincs melyiket konnyebb vezetni :)))
2010. szept. 16. 10:50
Ja nem, elmeleti oktato: Magyar Jozsef, gyakorlati oktato: Bauer Krisztina, Nagy Geza
8. katus3 (válaszként erre: 7. - Hungarita)
2010. szept. 16. 10:49
Nyugi,értettem.:-)
2010. szept. 16. 10:46
Bocs elirtam a veget, azt "nagyon nehez amugy?" akart lenni :)
6. katus3 (válaszként erre: 5. - Hungarita)
2010. szept. 16. 10:44

Még vagyok.:-) Nézzük: Én 9 éve vizsgáztam,de tavaly visszamentem hozzájuk,és pót órákat vettem,mert az elmúlt 8 évben nem vezettem,viszont a tesóm friss jogsis,ő is náluk tanult, tehát tudok segíteni. Ő egyszer bukott forgalomból,vett pót órákat ő is,és így volt 200000 ft. Azért lényegesen olcsóbb,mint nálatok.

9 éve nehéznek találtam,de most,hogy újra tanultam sok mindent,azt mondom,hogy könnyű,csak tényleg akarni kell. Akkor még nem érdekelt,most viszont annál jobban,imádok vezetni.:-) Ahhoz az oktatóhoz mentem vissza,akinél régen voltam. Mit írnak,ki az az egy oktató?

5. hungarita (válaszként erre: 3. - Katus3)
2010. szept. 16. 10:39
Nagyon szepen koszonom!!! :) Igazabol en most kint elek Spanyolorszagban, de anyuek Ullon vannak, es en is sokszor hazajarok. Mivel itt meg nincs alando munkam csak ideiglenesek, ezert ugy gondoltam hazamennek es letennem otthon a jogsit. (itt nalunk atszamitva kb fel millio ft a jogsi es sokkal sokkal nehezebb is letenni egy idegen orszagban idegen nyelven...na meg Barcelonaban vezetni meg Budapestnel is rosszabb :)) Amugy a Deak Ferenc utcaba lakunk, 2 es fel eve koltoztunk oda. Hu de jo hogy irtal... :) Ramentem a suli weboldalara, es ugy olvastam, csak egy oktato van. Te mikor tetted le ott a jogsid es mennyi idig tartott? Nagyon nehez manugy?
2010. szept. 16. 10:37
Szóval ha olvasod,kettő után leszek...
2010. szept. 16. 10:33
Szia! Igen,én náluk tanultam! Maximálisan meg voltam elégedve velük,és ismerősök sem panaszkodtak rájuk! Mivel egy helyen lakunk,oktatót is ajánlanék,ha igényt tartasz rá! :-) Helyben van az elmélet, az oktatód pedig ház előtt vesz fel,és ugyanott rak ki,tehát utaznod sem kell. Új autóik vannak. Szerintem ne gondolkozz,hogy hová menj. Ismerhetlek esetleg?
2010. szept. 16. 08:52
Senki nem ismeri?:(
2010. szept. 15. 22:05
Szeretnek jogsit es Ullon lakom. Nagyon kozel lenne hozzam a Delta autosiskola, es olcso is. Erdemes megprobalnom szerintetek? Ja es tudjatok esetleg, hogy hany honap alatt lehet megszerezni ott a Jogsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook