Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri-e valaki Forever Freedom-ot, szedte-e már valaki? fórum

Ismeri-e valaki Forever Freedom-ot, szedte-e már valaki? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 19. 12:04

Sziasztok! Napi fél dl-t iszok belőle, rendszeresen fogyasztom, sosem tartok szünetet, mert nem kell, ez egy mindennapos szedésre alkalmas vitamin. Amióta szedem semmi bajom nincs, pedig 26 évesen olyan nyak, hát, derék fájdalmaim voltak, hogy nem tudtam sokszor hetekig aludni, mert nem tudtam hova forduljak, hogy ne fájjon.

Többnyire Szlovéniából hozzák nekem a terméket, ott alacsonyabb az áfa, így a 8530 Ft-os magyarországi ár alatt veszem, plusz utána a visszatérítés, amit mindig levásárolok. Akkor van 10 ezer felett a termék, ha még nincs kedvezményed, vagy nem saját kártyádra veszed.

6. Ametiszt19 (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. febr. 1. 12:45
Sziasztok! Én is néha kampányszerűen iszom,mert minden ízületem eléggé tropa :) Amikor nagyon fáj, akkor 3 doboz freedom egy kúra, aztán amúgy szintfenntartásként torna és Nature min :) Papám (aki szerdán lesz 80 éves) szintén issza és neki is nagyon jó tapasztalatai vannak vele.
5. c75565e593 (válaszként erre: 4. - E584b61b26)
2010. febr. 1. 11:30

te mennyiért vetted?

Én 10 ezerért...szlovákiából hozták sajna euróban....

Nekem csipőficamom van, és gyakran fájnak a csontjaim izületeim....remélem használ.....más terméket is próbáltál már?

4. e584b61b26 (válaszként erre: 3. - C75565e593)
2010. febr. 1. 11:18

Amikor baj volt és izületi panaszaim,akkor 1 dlt ittam egy nap,ma már csak fél dlt,megelőzésképp.Mellékhatása nem volt semmi,csak gyorsan méregtelenített és addig éreztem az ezzel járó tüneteket,de számora ez pozitív mellékhatás,úgy gondolom mindenkinek.:)

4éve kezdtem el szedni,volt hogy abbahagytam de akkor visszatértek a panaszok,szóval most is iszom.

Mikor kérdeztem a beszerzési forrásomtól h meddig kell még innom azt mondta addig amíg jól akarom érezni magam!:)


Remélem neked is segít.

3. c75565e593 (válaszként erre: 2. - E584b61b26)
2010. febr. 1. 09:20

És hogyan kell szedni?

Mellékhatása volt-e?

Meddig kell szedni?

Minden info érdekel...

Köszönöm!

2. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. febr. 1. 09:14

Nekem nagyon jó tapasztalatom volt vele egyszer egy szalagműtét után is és egy motorbeleset után is negyedére csökkentette a felépülésemet!

Azóta is fogyasztom és nagyon jól érzem magam!:)

2010. febr. 1. 09:12

tanácsot kérek a fenti termékkel kapcsolatban.

Most vettem....csont erősítésre szolgáló italt.

de picit tartok tőle kérem a tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook