Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeretlen személy felkutatása !? fórum

Ismeretlen személy felkutatása !? (tudásbázis kérdés)

8. supin (válaszként erre: 7. - Sirga)
2008. aug. 7. 06:32
Bíztos,hogy nincs valós cime...
7. Sirga (válaszként erre: 5. - Dogiz)
2008. aug. 6. 19:46
Az okmányiroda csak hivatalos kérésre - pl. bírósági igazolásra - ad ki ilyen adatot, azt se ingyen. Ráadásul könnyen lehet, hogy az illetőnek nincs bejelentve a valós lakcíme...
2008. febr. 6. 12:18
Be volt jelentve az ellopás? Ha igen akkor perelni lehet,de ha nem akkor Nem tehetsz semmit
5. dogiz (válaszként erre: 3. - 33592d1fba)
2008. febr. 6. 12:03

Te jó ég! ezen aztán van pénz, nem az a gond. De a név nem ismerős senkinek. Már gondoltam, hogy az okmányirodától kérek segítséget, de igazán nem tudom hogy is induljak el.

Az az igazság, hogy nekem is vannak ilyen gondolataim, hogy nem - e valami fiktív személynek a neve!

2008. febr. 6. 12:00
Nemtudom,de ha rendőrségi feljelentést tett apósod.Azzal a papírokkal kéne igazolni,hogy az a személyi igazolvány már érvénytelen,mert ellopták. Ilyenkor a BANK igazgatóhoz kéne fordúlni.Zárólni kéne a számlát.
2008. febr. 6. 11:55
Az apósomtól évekkel ezelőtt lenyúlták a táskáját benne minden papírjával.Pár hónappal később az egyik banktól jött egy számlakimutatás hogy a számláján/!/a következő tranzakciók folynak...Bement,kiderült hogy a személyijével számlát nyitotak és utalgattak ide oda/gondolom mosoda/majd rajta hagytak 25 e ft.-t.Apósom ezutámn kia akarta venn i a pénzt ,hogy aszála megszünjön ,de nem lehetett neki,de le se tiltathatja,mert a kódot nem tudja.Ezért most minden hónapban jön a kimutatás levonják a kezelési ktsg.-t.már alig van a pénzből ,kíváncsi leszek mi lesz ha lefogy az alapösszeg,még mi fizetünk kezelési ktsg.-t?Na a sztorink ennyi nekünk nincs túl jó tapasztalatunk a bankokkal!
2008. febr. 6. 11:45

Sziasztok! Arról van szó, hogy egy bizonyos címre, rendszeresen az OTP kiküld egy értékpapír számlát (nem kevésvénz) egy bizonyos névre. Ezt rendszeresen a cég aki megkapja visszaviszi a helyi OTP fiókba, hogy a címzett ismeretlen. Ez így megy hónapok óta.

Ötleteket várok, hogyan lehet valakit megtalálni, Név, számlaszám alapján. Persze a cím megeggyezik a Köszhasznú társaság címével.

Ahogy írtam az OTP nem tesz semmit.

2008. febr. 6. 11:41
Ismeretlen személy felkutatása !?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook