Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismered Önmagad? - Avagy Önismeret az asztrológia tükrében fórum

Ismered Önmagad? - Avagy Önismeret az asztrológia tükrében (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 3. 17:45

Szia!!

örülök, hogy ilyen téma is van, de sok embert ez nem nagyon érdekel. Nekem a párommal való szakítás volt az a pont, amikor úgy voltam...hinnem kell valamiben, hogy meg ne bolonduljak. Kutattam kerestem olvastam tanultam, rengeteget foglalkoztam az asztrológiával, és azóta tudom és biztosan merem állítani, hogy nem ismertem magam, nem ismertem fel a lehetőségeket ebben a csodálatos dologban. Azóta megtaláltam önmagam, megismertem önmagam szeretem magam és hálás vagyok mindenért az univerzumnak, mert tényleg egy csodás világ, csak meg kell ismerni. Kérj és megadatik!!!...A hit ami fontos hinni kell..és megváltozik az életed minden téren. Jó hír , hónapok óta volt párom kezd sms-eket irogatni:)...mert én így akatam...és ez nem vicc!

2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Gabica77)
2011. nov. 3. 17:43
Én egyetértek Veled! :o)) Tanulom, alkalmazom.
2011. nov. 3. 17:38
Általánosan elfogadott, hogy az önismeret része az önfejlesztésnek, a sikeres és boldog magánéletnek. Az önismeret segítségével hatékonyabbá tehetjük társas életünk mindennapjait, megismerhetjük önmagunkat és a körülöttünk élőket. Az asztrológia nagyon jó eszköz önmagunk megismerésére. Neked mi a véleményed róla? Ha van kérdésetek az asztrológiával kapcsolatban, vagy akár magánéleti kérdésed van, tegyétek fel bátran, és én megpróbálok rá válaszolni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook