Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a japán manikűrt? Ha igen, mi a tapasztalat? fórum

Ismered a japán manikűrt? Ha igen, mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
87. jucusmucus (válaszként erre: 85. - 3e0ba54fb8)
2009. szept. 21. 09:35

Szia !

Igen, olvastam, hogy több alkalom kell, hogy megerősödjön a körmöm.

Hétvégén voltam, nagyon tetszett az eredmény, bár még bénázok vele, mert előtte erős műkarmaim voltak. Ezek meg azért ugyebár nagyon kis gyengék.

Már régóta járok a csajhoz, aki csinálja a körmeimet.

Én egyébként kentem rá szintelen lakkot, mert azért csak nagyon kis gyengék még.

86. mh07
2009. szept. 18. 18:42

Mivel természetes anyag (méhviasz és púder) ezért "elhasználódik" a napi használat során. A frissen és jól csinált japán manikűr után a köröm úgy néz ki, mintha színtelen lakkal lenne megcsinálva. Kb. 1 hónap után már látványos javulás várható. Egy "hátránya" van, csak akkor hatásos ha közben nem lakkozzák a körmöt. Egyébként nem is nagyon marad fenn a lakk.

Én évekig műkörmöztem, és mikor levettem, nem volt valami jó állapotban a körmöm. Hála a japán manikűrnek néhány hónap (talán 3) alatt újra a régi, sőt azóta nem töredezik a körmöm.

85. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 84. - Jucusmucus)
2009. szept. 18. 18:09
többször kell csinálni, hogy szép legyen és megerősödjön a körmöd. hol csinálják 1.500-ért?
84. jucusmucus (válaszként erre: 82. - 3e0ba54fb8)
2009. szept. 18. 10:25

Szia !

Nekem egy másik műkörmös csaj azt mondta, 1500,- ért csinálja. Micsodi különbségek. Ha 3.500,- lenne, akkor maradna inkább a műkörmöm.

És egyébként tényleg szép és tartós? tudja valaki?

83. nagyreni (válaszként erre: 81. - Jucusmucus)
2009. szept. 17. 20:35
10.000ért már komplett szettet kapni, amiből rengetegszer meg lehet csinálni a japán manikűrt.
82. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 81. - Jucusmucus)
2009. szept. 17. 17:19
ezért neked kéne húznod a szád ;) 3.500 körül csinálják mindenhol. sőt a neten láttam egyszer egy hirdetést, 2.500-ért is.
2009. szept. 17. 15:57

Sziasztok !

Senkinek nincs már japán manikűrje? esetleg rossz a tapasztalat?

Azért kérdezem, mert én 7végén leszedetem a műkörmöm, és japán manikűrt szeretnék. A körmös csaj kicsit húzta a száját, amikor megtudta, hogy több, mint 9.000,- Ft.

2009. szept. 6. 19:39
Galibaba mennyiért adod a japcsimanikür készleted érdekelne és használtad mi a véleményed Üdv Nailkat gyuricza@velvet.hu
2009. aug. 3. 21:17
Én is épp ma csináltam meg magamnak:-)
78. Baba84
2009. aug. 3. 20:52
Nagyon jó ez a japán manikűr én csak ajánlani tudom!Ma voltam,körmöm csodás,fényes és egészséges lett!És a legszebb öröm,h a sajátom!Mindenkinek csak ajánlom!Érdemes beruházni a készletbe mert megtérül!8ezerért már lehet kapni profi szettet és a legrosszabb kézügyességüeknek is könnyen megtanulható:)tényleg egy csoda!
2009. máj. 18. 12:50
Ha valakit érdekel japán manikűr készlet ( méhviasz+polírozó ) írjon privit!
76. judittus (válaszként erre: 73. - 7130b15964)
2009. máj. 15. 12:37

Szia!


Mi most tanultuk a tanfolyamon, az oktatónk azt mondta, hogy felbolyhozást később is kell végezni, de csak a már lenőtt részeken. Amúgy tavaly nyár végén műköröm után én is jártam japán manikűrre és nagyon jól megerősítette a körmeimet, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

2009. máj. 15. 11:59

Ezt valaki ismeri?

[link]

74. nagyreni (válaszként erre: 73. - 7130b15964)
2009. ápr. 27. 15:48

Ezt jó tudni, köszi!

Bár nekem most műkörmöm van, remélem, marad is, ha mégsem, akkor ez hasznos info!

73. 7130b15964 (válaszként erre: 70. - Nagyreni)
2009. ápr. 27. 15:39
A felbolyhozást nem kell minden alkalommal ismételni, legalábbis a leírás szerint, amit én kaptam, abban az volt, hogy csak az első alkalommal (nagyon vékony körműeknél, gyerekeknél az első alkalommal se ajánlott).
2009. ápr. 27. 12:00

Sziasztok!

Én holnap megyek japán manikűrre!:D

Már nagyon várom, mert a körmös azt mondta, hogy már az 1. alkalom után is látványos az eredmény, de szerinte az igazi sikerhez kb. 1 hónapig hetente kellene menni, aztán párszor két hetente és utána már, ha megerősödtek a körmeim alkalomszerűen. Azt mondta, hogy az nem ér semmit, ha csak 1X elmegyek. Bár ezt gondoltam én is. Az ár 1300 Ft/alkalom, de ebben benne van a "sima" manikűr is. Azért ez még szerintem elmegy, mert havi szinten sem több, mint egy műkörömépítés. Nem igaz? Mondjuk én a műkörömtől idegenkedem. Nem tudom rászánni magam, ezért is döntöttem a japán manikűr mellett, mert szép, ápolt körmöket meg szeretnék. Sajnos az enyém hamar beszakad mindig, ha csak egy kicsit is megnő.:( Pedig amúgy meg szép a színe, meg szép fehér a vége is, csak törékeny.

Látom, aki már kipróbálta a japán manikűrt közületek, az elégedett vele. Remélem nekem is megerősödnek és szépen megnőnek a körmeim!

71. magdi22 (válaszként erre: 70. - Nagyreni)
2009. márc. 23. 12:36
Jól van.Köszi szépen.
70. nagyreni (válaszként erre: 68. - Magdi22)
2009. márc. 23. 12:06
De azért általában két hetet szoktam várni, vagy ha valami alkalomra csinálom, akkor húzom addig, hogy ne legyen annyiszor felbolyhozva a körmöm.
69. nagyreni (válaszként erre: 68. - Magdi22)
2009. márc. 23. 12:05
Én van, hogy még gyakrabban megcsinálom, amikor esetleg jobban megkopik, vagy megyek valahova és szeretném, hogy szép legyen a körmöm.
68. magdi22 (válaszként erre: 67. - Nagyreni)
2009. márc. 23. 11:48
Szia!Szép fényes és sima lett a körmöm.Te nagyon ügyes vagy,ha megtudod csinálni magadnak,mert a por mindig lepotyogott mikor rátette a körmömre a csaj.nekem nem lenne hozzá elég türelmem.azt mondta,hogy az elején jó lenne két-három hetente megcsinálni,Szerited is ilyen sürün kell?
67. nagyreni (válaszként erre: 63. - Magdi22)
2009. márc. 20. 10:42
Hogy tetszik?
66. nagyreni (válaszként erre: 65. - Bobcsi2)
2009. márc. 20. 10:41
Ha színes lakkot akarsz, akkor szerintem felesleges a japán manikűrt megcsinálnod, bár talán annyit használna, hogy egészségesebb lenne a körmöd a lakk alatt, de a japán manikűr hatását eltakarnád a lakkal. Ha színtelent raknál rá, azt meg azért feleseleges, mert a japán manikűr alapjáraton olyan, mintha az lenne a kezeden. Kb. 2 hét, mire megkopik, akkor érdemes újracsinálni. Viszont, hogy a lakk meddig marad meg rajta, nem tudom. De szerintem ugyanannyi ideig, mint japán manikűr nélkül, hiszen a köröm - ahogy a körmösöm magyarázta - egy rugalmas dolog, ellentétben a műkörömmel, tehát szerintem japán manikűrrel is 1-2 nap alatt megkopna a lakk.
2009. márc. 19. 19:41

Sziasztok!

Már régóta gondolkodom rajta én is de a környezetembe senkisem ismeri,nem is láttam még soha.A kislányom születése előtt hosszú műkörmeim voltak,nagyon szerettem.Most nem merem feltetetni mert minden hónapba nemtudom a kislányom kire bízni még elmegyek körmöshöz.Ha tudtok küldjetek már nekem képet milyen is ez a köröm.

A lakkozás meddig áll meg rajta?Várom a képeket a bobcsi2@freemail.hu-ra

64. nagyreni (válaszként erre: 61. - Emagdi)
2009. márc. 18. 11:49
Én magamnak csinálom itthon, nagyon praktikus megoldás, természetes, szép, és tényleg nagyon egyszerű házilag is elkészíteni.
2009. márc. 18. 10:06
Ma megcsináltatom,már beszéltem is egy manikürössel,remélem tényleg olyan jó mint amit hallani róla.
62. Dite (válaszként erre: 61. - Emagdi)
2009. márc. 18. 08:48
Nem bonyolult, ezt te is meg tudod csinálni otthon. Ha az elején nem is egyenletes, de tudsz rajta korrigálni.
61. emagdi
2009. márc. 18. 07:49

sziasztok! végigolvastam a fórumot, és kedvet kaptam én is ehhez a japán manikűrhöz.

az lenne a kérdésem, hogy nem túl bonyolult ezt otthon kivitelezni? úgy értem, hogy tényleg szép és egyenletes legyen mindenhol.

60. Dite
2009. márc. 18. 07:16
Én nagyon tudom ajánlani a japánt. Igaz erről nem beszélni kell, hanem kipróbálni. Ha valaki 2 hetente rendszeresen vagy 3 hetente használja annak pozitív véleménye van.
59. magdi22 (válaszként erre: 58. - Zebracsikó)
2009. márc. 17. 18:32
köszi szépen.
2009. márc. 17. 18:27

A japán manikűr a körömlemez méhviaszos ápolása. Az elnevezés japánból ered, mert a japán arisztokrácia, régi titkos körömápolási eljárása volt. A japán manikűrt alkalmazzuk, töredezésre hajlamos körmöknél, vagy műköröm megszüntetése esetén. Ettől rendkívül magas fényű lesz a köröm.


A folyamata igen egyszerű, mégis bízzák ezt is a szakemberre. Kéthetente ajánlott megismételni, ez a fajta ápolás helyre hozza az elgyengült körmöket.


A körömlemez finom mattítását követően, a méhviasz alapú anyagot egy szarvasbőr polírozóval bedörzsöljük a körömbe, majd egy másik anyaggal, a polírozó segítségével a körömlemezbe zárjuk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook