Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismered a geocaching internetes játékot? fórum

Ismered a geocaching internetes játékot? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 3. 09:40

A ravaszdi Róka-hegy


Kicsit sziklás, katlanos, mászós környék (nagyon pici gyereket ide ne hozz), ráadásul két pontot is érinteni kell, ha meg akarod találni a ládát, de a látvány és a környezet kárpótol minden nehézségért. A kőfejtőtől egész Budapestre gyönyörűen rá lehet látni. A túrát kezdd a csillaghegyi HÉV-megállótól.

Az első koordináta:

Szélesség: N 47° 35,179'

Hosszúság: E 19° 2,675'

Részletes leírás »


sok ilyet találtam, persze ez annak szól, aki valóban foglalkozik vele:))

6. Klimpírozi (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2008. dec. 30. 14:50
nézegettem a sűrűn kattintó mozgását, csak megkukult menetközben, vagy már nem is érdekli a geocaching annyira:))
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Klimpírozi)
2008. dec. 28. 18:39
lehet, hogy előbb fel kell kutatnod zozót:)))
2008. dec. 28. 18:34
hmmmm, ez egy ál érdeklődéssel indított ál geocaching fórum, ahol én beszélgetek magammal a geocaching tapasztalataimról, halleluja:)))
2008. dec. 28. 11:04
Zozo... erre gondoltál, az interneten megadott koordináták alapján történő kincskeresésre?Vagy?
2008. dec. 27. 08:28
A geocachingot - amikor bejött az országba - próbáltam, jöttünk-mentünk a barátnőmmel, és a gyerekeinkkel, kerestük a kincset mocsárban, hegyen-völgyön, rengeteget túrázva, csúszva mászva, ökörködve egy GPS irányításával...jó móka volt mindannyiunknak:))
2008. dec. 27. 08:25
Ismered a geocaching internetes játékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook