Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismer valaki PPD, PTD, ammónia, resorcinol és parabénmentes hajfestéket a hennán kívül? fórum

Ismer valaki PPD, PTD, ammónia, resorcinol és parabénmentes hajfestéket a hennán kívül? (tudásbázis kérdés)


9. health79 (válaszként erre: 8. - Lilibeth)
2018. okt. 6. 21:18
Teljesen igazad van,Köszönöm! ☺Újra megpróbálom.Amikor utoljára használtam irgalmatlanul viszketni kezdett a fejem ,ès szárított.Pedig abszolút tiszta por volt,biztos forrásból.De újra megpróbálom.
8. Lilibeth (válaszként erre: 1. - Health79)
2018. okt. 2. 19:02
Mi a gond a hennával? A henna indigóval szép feketére festi a hajat. A színezés mellett még ápol is, míg a szintetikus vegyszeres hajfestékek roncsolják a haj szerkezetét.
7. Lilibeth (válaszként erre: 3. - Ancsika4)
2018. okt. 2. 18:31
Megnéztem az ajánlott oldalt, nagyon furcsállom,hogy sehol nem találom egy-egy termék Inci-jét (a teljes összetevők listáját). Soha semmit nem vásárolok úgy, hogy nem tudom, mi van benne, mit is kenek magamra.
6. health79 (válaszként erre: 2. - VersEmber)
2018. szept. 29. 12:12
Köszönöm, sokkal jobban☺
2018. szept. 29. 09:27
Ancsika! Tisztelem azokat akik ennyire környezettudatosan tesznek sok mindent.Itt van pl.a hajfestés.De...Megnéztem az árakat.Bizony ,mint nagyon sok mindenben az úgy nevezett egészséges és káros anyagmentes termékek nagyon drágák.Legalábbis az én jövedelmemhez képest.Bizony nem mindegy mennyi az amennyi...Havonta 3-6000 Ft-ig? Sőt.És ez még csak a hajfesték.A többi tisztálkodó szerek és ápolási dolgok? Hm.Szóval.megint a pénz a pénz és a pénz.Szia
4. Ancsika4 (válaszként erre: 3. - Ancsika4)
2018. szept. 29. 09:22
Itt mindent megtalálsz
2018. szept. 29. 09:21
2. VersEmber (válaszként erre: 1. - Health79)
2018. szept. 29. 01:56

Talán ma reggel lesz válasz.

Egyébként hogy vagy?

2018. szept. 29. 00:48
Feketére gondolok.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook