Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismer valaki megbízható (ruha) adománygyűjtőt Budapesten? fórum

Ismer valaki megbízható (ruha) adománygyűjtőt Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 22. 22:56
Olyan nincs.Kapaszkodj meg! Beogradban a second handben magyar voroskeresztes belyegzovel pocsetelt goncoket talaltunk!
2014. márc. 22. 19:08
Szia! Én kb egy éve minden gyermek által kinőtt, s leselejtezett ruhánkat a HISZ-nek adom. Ismerem az egyik "ruhaosztót", aki a rászorulóknak adja közvetlenül az adományokat(ruha, játék, és minden más). Na bennük megbízom. Bár én Balaton-parti vagyok, de a mi adományainkat is először Pestre viszik fel, s ott szortírozzák, mossák, s onnan indítják tovább a rászorulóknak. Ha érdekel, és valós a szándékod, szívesen adok telefonszámot, vagy más elérhetőséget privátban.
3. 1b26a5f006 (válaszként erre: 2. - Laprincipessa)
2014. márc. 22. 15:06
nincs a környéketeken rászoruló család?? Akiken tudnál segíteni? Inkább idegennek adnád? Sok helyen már van Máltais konténer is, pl.
2014. márc. 22. 11:57
Szeretném rászorulóknak eljuttatni feleslegessé vált ruháimat, de túl sok rosszat hallok a különböző gyűjtésekről. :(
2014. márc. 22. 11:56
Ismer valaki megbízható (ruha) adománygyűjtőt Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook