Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iskola:p fórum

Iskola:p (beszélgetős fórum)

2008. okt. 15. 14:31

Tanárnő vagyok

Az iskolában napo mint nap szét kell választani a gyereket..

Én most inkább az iskolán belüli erőszakról kérdeznék hisz mindanyióknak fontos gyermekünk épsége.

Valamelyik nap 2 lány verekedett össze és nem ők sérültek meg hanem egy lány aki melletük állt ugyanis véletlen kilökték az úttestre és nekiesset az autónak szerencsére nem lett komolyabb baja de éppen lehetett volna

Kérdem én mit léehetne csinálni itt már a tanárokat nem tisztelik...

2008. jún. 27. 20:44

Én most vagyok 10.es hozzánk is jött át az év elején rosszabb iskolából egy lány. Simán át tudott jönni, pedig haamr kiderült, hogy nincs velünk egy szinten a tanulásban. Ha pedig tényleg közepes szintű tanuló vagy és esetleg mégis a rosszabb iskolába kerülsz akkor is, ha ott jól tanulsz biztos átmehetsz egy év múlva másik iskolába:) Max különbözeti vizsgát kell tenned majd, de az nem olyan húzós.

Most is van egy ismerősöm, ő is átiratkozott másik suliba és nem kifejezetten jó tanuló mégis felvették oda, csak két tárgyból különbözetit kell tennie.

Csak, ha esetleg mégis bekerülsz most egy rosszabb iskolába azzal kell vigyázni, hogy nehogy lerontsad a jegyeidet, mert ha a többiek rosszabb tanulók és összebarátkozol velük sajnos előfordulhat, hogy "elrontanak".

Szurkolok neked, hogy sikerüljön bejutnod abba az iskolába:) Tudom milyen bekerülni olyanba amibe nem szivesen mész:(

Sok sikert:)

2008. jún. 27. 15:28
Szerintem 1 év után ha jók a jegyeid át tudnál jelentkezni.
2008. jún. 27. 13:54
A nyolcadikot fejeztem be,és szokás szerint be kellet iratkozni más suliba!!!Nagyon nehezen dontotem ell hogy hova szeretnek menni.El jött a nap amikor iratkozni kelet be.Kitöltötük az iratkozási lapot,és haza mentünk.Nagyon boldog voltam,mert a baratnömmel beszéltük magunkba,hogy bejutunk az iskolábba,és még 4 évet osztálytársak maradunk.Minden nagyon jo volt.Izgultan vártam az eredményt.Egyik nap a barátnöm erika felhivott,és nagy örömmel közölte hogy bejutot abba a suliba ahova szeretett volna.Izgatottan én is nézegettem az interneten hogy én hova jutottam be,de amikor láttam hogy az elso 6 iskolába nem jutottam be,amék eleg jo iskolak,akkor nagyon szomoru lettem.Egy ideig birtam hogy ne sirjak,de utana,mikor többször átnéztem akkor már eltörött a mécses,sirni keztem.Szomoruságomban kikapcsoltam a gépet,és ultem és sirtam.Nem tudtam ell hinni hogy nem jutottam be egy jo iskolába!!!A szüleim nem hitték ell az egészet.A baratnöm pár percre rá felhivott,és sirva mondta hogy egy rossz iskolába jutottam be.Nemsokára ö és a szülei jöttek nálam,és probáltak vigasztalni.Nagyon le voltem törve.Hisz én közepes tanulo vagyok,és egy közepes iskolába ne jussak be,hanem a rosszba???Szerencsére van még egy fordulo,és abban a forduloban,ha teszek egy angol vizsgát akkor tán bejutok abba a suliba ahova akartam menni,csak más szakra!!!De ha nem lesz ilyen???ha nem tehetek le vizsgát???ha abba az iskolaban maradok és ott meg fogok halni!!!Mi lesz velem???abbol az iskolábol jo egyetemre nem mehetnék!!!Egy kicsit rossz ez igy!!!Söt nagyon is rossz!!!Remélem helyre jön!!! Irjatok hozzaszolásokat,mert várom!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook