Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Iskola táskát vennék, de milyen a praktikus?Hol van jó árban? fórum

Iskola táskát vennék, de milyen a praktikus?Hol van jó árban? (beszélgetős fórum)


22. mama_gold (válaszként erre: 17. - Nőci1)
2009. aug. 14. 19:10
végülis szerencsésnek mondhatom magam, mert a férjem is, én is kaptunk sulicsekket, abból vásárolunk. De a nagyfiamnak igazából már sok minden a füzeteken kívül nem kell, ruhaneműre szoktam költeni. Most néztem ki nekik az íróasztalhoz gurulós széket, mert azt elfogadják a bútorboltban. Még van jó két hét a táskával, annyira nem vagyunk elkésve, nem akarom elkapkodni.
21. Nőci1
2009. aug. 8. 23:09
Sikerült egy nagyon szép táskát vennem,nem gurulós mert az 12-14 ezer forint körül van.Jó árban vettem és a gyereknek nagyon tetszik szerintem ez a lényeg. Anyaga jó,víz álló,gerinckímélős. Szóval sikerült. Mindenkinek további jó vásárlást és csevegést!
20. Anyagi
2009. aug. 7. 08:06

Nekünk gurulós hátizsákunk volt ami némi otthoni szervízeléssel bírta 4 évig és annó a Tesco-ban vettem 2000ft. körüli áron! Nagyon örültem neki, mert meglepően súlyos tud lenni egy iskolatáska!

Én mindíg megkérdeztem, ha felemeltem, hogy hány féltégla van benne?

A sulitáska lényege -szerintem-, hogy megfelelő elosztású legyen, a felszerelés rendbentartása érdekében: Egy nagy zseb a könyveknek, egy kisebb a füzeteknek, még egy a tolltartónak, ellenörzőnek, radírnak, és egyébb apróságoknakm és kétoldalt az üdítős üvegnek, kulacsnak is legyen hely!

A háton hordott hátizsák leglényegesebb tulajdonsága az legyen, hogy KÖNNYŰ!!!!!!

Emeljétek meg a divatos ilyen-olyan táskákat és képzeljetek bele még vagy öt kiló könyvet!

19. Nőci1
2009. aug. 5. 22:58
Tegnap is voltam több helyen,ha jó árban van akkor komolytalan.Pl:Nem lehet letenni ,mert nincs gumi szegélye!A gyerek rögtön ledobja sáros piszkos lesz,minden nap nem moshatom!!Vagy nem gerincvédős,nem kell túl komoly ,de ne legyen olyan a vonalzó átszúrja a hátát.
18. Nőci1 (válaszként erre: 14. - Becseiagi)
2009. aug. 5. 22:55
Ja!!!Én is voltam kislányoknak szépek vannak,de fiúk úgy látszik többen vannak mert az szinte alig volt.
17. Nőci1 (válaszként erre: 16. - Mama_gold)
2009. aug. 5. 22:54
Nézd nem éri meg nagyon gagyit venni én tapasztaltam,mert a cipzár szétesik félévben és viheted a javítóba! Ha szerencséd van megcsinálják kb.1200-ft+cipzár 900-ft.Így jártam vagy kétszer én.Több gyermekem van tudom mit írok,hidd el.Nálunk már mindenki megvett mindent,ismerősök és még szóltak nekem ,minek hagytam az utolsó percre persze ,hogy nincs választék!!! Jó nem :))
16. mama_gold (válaszként erre: 13. - Nőci1)
2009. aug. 4. 13:26

Köszi, hát ez tényleg érdekes. Mostanában mindenki az utolsó pillanatban vásárol:o

Én elmentem egy papírboltféleségbe, hogy megvegyem a füzeteket és egyéb dolgokat (elsőbe megy a gyerkőc, így kaptunk egy listát) és néztek furán, hogy már most???

Szerintem elég lesz szeptember első hetében más egyebekre koncentrálni (mint füzet, könyv bekötés, mi hiányzik még c. fejezet:)


Táskát néztem tegnap a Skála Áruházban (bár ez olyan kínai féle) 2.000,- ft volt, de nem mertem elhozni, mi van, ha nem tetszik a törpének:))

2009. aug. 3. 15:02
Én a Vaterán néztem körül, (bár engem nem érint a dolog, csak az unokaöcsém megy iskolába). Ott új és használt táskákat is lehet venni 2-3000Ft-okért. Szerintem érdemes ott is körülnézni.
2009. aug. 3. 11:45
A férjem azt mondta, hogy a Tesco-ban tegnap látott egy tök jót 2000-ért. Rózsaszín, cica van rajta, a háta pedig Apa elmondása szerint olyan, mint az ergonomikusoké.
13. Nőci1 (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2009. aug. 3. 11:44
Voltam én is a Tescóba,hát semmi nincs! Azt mondták már elkapkodták a jókat,és nem tudják mikor lesz!! Kérdem én augusztus elején már lekéstem???
12. Nőci1
2009. aug. 3. 11:41
Nagyon köszi a válaszokat,tegnap táskavadászaton voltam vagy nagyon olcsó és olyan is vagy drága szép ,de nem tudjuk megvenni.
2009. aug. 2. 10:17

Ugy látszik az iskolatáskák sem egyforma minőségűek és annak idején Budmill fajtát vásároltunk, de nekünk véletlenül bevált és jó pár évig ki is tartott és igy pénzügyileg megérte, ugy látszik véletlenül szerencsénk volt. Manapság furcsán múködik, ha valamit veszünk, akkor az a trend,ha tönkremegy vegyünk gyorsan egy másikat. Ez sokfajta termékre vonatkozik.

Üdv.Anyuci91.

2009. aug. 1. 11:12
Nekem a kislányom kezdi az elsőt mi egy nike-t vettünk 8eft volt.Remélem beválik.
2009. aug. 1. 11:03
Igen, de nagyon drágák a gurulósok, bárhol nézem. És hát 3 gyerek mellett több, mint 10 EFt-ot költeni csak táskára... Az én nagy lányom elég vékonyka testalkatú, én is szeretném, ha a táska nem tenné tönkre a még fejlődésben lévő gerincét. Így a táskák hátlapját nézem meg először. AZtán a méretét, és utána az alját, hogy van-e valami lába, ha pl. lerakja valahova, akkor a táska alja leér-e a földre, vagy van lába, amin megáll a táska. Illetve legyen a táskának tartása, hogy amit már leírt előttem valaki, hogy ne gyűrődjenek a füzetek és könyvek.
2009. aug. 1. 10:38
Külföldön egyre elterjedtebbek a gurulós, húzós táskák - amiről Babu Lee is írt. Ezek nem terhelik a gyerekek vállát, gerincét. Én ilyet vennék, bár nekünk ez még jó ideig nem aktuális :-)
7. Bernuska (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2009. aug. 1. 10:36
azt a típust mi is néztük (mert a kisebbik Lányom is elsős lesz), és elég jónak tűnik...ergonómiainak hirdetik, kemény háttámlás, 2 rekesz van benne...., elég erősnek tűnik. persze mi a hercegnőset néztük....:)
2009. aug. 1. 10:35

Szia! A én nagyobbik lányom most kezdi a sult, és én is végig néztem már egy párat, de nekem leginkább a német ebay-n tetszettek meg. VAn licit nélküli áron is, meg van licitálós is, ami 1 Euro-ról indul. Én is reménykedem, hogy sikerül jó áron vennünk egyet. Leginkább az ilyeneket nézegetem:


[link]


vagy ezt:


[link]


ezek több részből állnak, van hozzá tolltartó, meg minden. Igaz a posta költség magában 19,95 Euro, de ha pár Euro-ért sikerülne megvenni, akko az már jó. Mondjuk 7 Euro-ért megveszem, és plussz hozzá a posta költség, az 27 Euro. Most olyan 275 Ft körül van 1 Euro, akkor az 7425 Ft, ami valljuk be nem sok, mert itthon vehetsz egy táskát 10 EFt-ért, és akkor az még csak táska. Meg ezek jó minőségűek. Na én idáig jutottam a táska vásáral.

5. Bernuska (válaszként erre: 2. - Debóra)
2009. aug. 1. 10:33

Nekünk a Budmil sajnos az elsőt sem bírta ki. :(

Nem szakadás van rajta, hanem a csattja tört el, de olyan helyen, ahol nem is lehet úgy cserélni, hogy erős legyen utána is.

2009. aug. 1. 10:31

Sziasztok!

Pont nálam is ez a téma:) Első osztályt kezdi a kisfiam. Tesco-s újságban néztük, 5.000,- ft-ért volt Star Wars-os (fénykarddal:D) de ez inkább hátizsák.

a kolléganőm azt javasolta, hogy kemény oldalút nézzek/vegyek neki, mert abban nem gyűrődnek össze a könyvek, füzetek (mivel egy elsős erre nem fog figyelni). Meg a gerince miatt is ezt javasolta. Van benne valami:)

Majd még most megyek körútra, ha szétnéztem írok, persze ha még aktuális.

3. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. aug. 1. 10:27

Szia! Ugyan ebben a cipőben vagyunk! Nekem a lányom megy suliba. Régebben a Pennybe vettem neki Pónis gurulós táskát pár ezer forintért. Ennek is van vállpántja, úgyhogy táskaként is lehet használni. Nyílt napon egy kislánynak ilyen táskája volt, így kijelentette, hogy ő is azt viszi. Így elég olcsón megúsztuk. :)

Eszméletlen, hogy milyen árak vannak!!!! Egy sima táska 10-19 ezerbe kerül. Eddig egy majd 9 ezrest láttam, az volt a legolcsóbb (Pókemberes), úgyhogy aki ilyet vesz felkötheti a nadrágját. :(

2009. aug. 1. 10:26
Szia. Nekünk Budmil volt amit 4. osztályig hordott a lányom, de még utánna is használható lett volna csak ő már újat akart. 6.000 Ft. volt anno, de megérte, mert 4 évet kibírt. Strapabíró kis táska és kényelmes is, sokminden belefér, ami egy alsósnak szükséges.Szerintem érdemes márkásat venni, mert visszajön az ára. A gagyik is vannak ilyen árban és ki tudja, hogy meddig bírja.
2009. aug. 1. 10:23

Eljött az idő kicsi fiam iskolába megy. Néztem az iskolatáskákat,hihetetlen milyen árban vannak.Fiam gurulóst szeretne,ne kelljen cipelni semmit,kényelmes a drága :))

Melyik a jobb,gurulós vagy sima? Hol lehet olcsóbban beszerezni? Nagy áruházakban néztem,nagyon drága és gurulós nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook