Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írtam egy cikket, de nem jelenhet meg nyílvánosan! fórum

Írtam egy cikket, de nem jelenhet meg nyílvánosan! (beszélgetős fórum)

25. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 24. - Erikpipi)
2011. jún. 8. 14:09

Hát az. A nagyobbik baj, hogy meg van róla győződve, hogy ő micsoda egy bomba nő. Mindenhol azt adja elő, hogy én mekkora szemét vagyok, és hogy én zaklatom őt. Igaz, hogy én még a képben sem voltam amikor már azt mondta a páromnak, hogy irigyelni fogja az utódját, mert már tudja mit veszített, de én vagyok aki nem tud élni nélküle! SZERINTE!

Volt olyan barátom, akit ellenem fordított, de nemolyan régen az az illető is rájött, hogy az ex részéről csak érdek volt a közeledés felé, és hogy ellenem akarta őt felhasználni. Már elnézést kért, de már nem bízok benne sem!

2011. jún. 8. 13:50

Nem látok semmi indokot, hogy a cikked miért ne kerülhetett volna ki nyilvánosan. Adatok nincsenek, csupán egy sima történet, ha meg ebben valaki magára ismer, akkor sem tehet semmit.


Ha tehetném, és lehetőségem lenne rá, megoldásként elköltöznék a fővárosból jó messzire. Keresnék egy normális ügyvédet aki kibogozza a kusza szálakat, mellette megpróbálnám a talpra állást. Nehéz, tudom, de más megoldás nincs.


Milyen jó kis rendőreink vannak, és bíráink.

Milyen kedves lehet a párod volt társa...:(

2011. jún. 8. 13:49
Mivel a másodfok sokat lehúzott abból amit az elsőfok megítélt, így %-os arányt néztek. Ő is fizet perköltséget, meg én is, csak én többet jóval.
22. reload (válaszként erre: 20. - Kiscsibe kicsibe)
2011. jún. 8. 13:42
De nem az fizeti a perköltséget, aki bukja a pert??
21. Nika35
2011. jún. 8. 13:34
Azt a qva életbe!!!!!!!!!!!!!Már bocs de nekem nem a durva jutott eszembe a cikkről!
20. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 19. - Reload)
2011. jún. 8. 13:29
Megítélte RÉSZBEN. Viszont a perköltséget annyira felemelték, hogy még nekem kell fizetni az exnek. Erre írtam, hogy ugyan bizonyítottan megloptak, de még fizethetek is azért, hogy bebizonyítottam az igazamat. Vagy fél millió volt amit ellopott,plusdz még ez a perköltség is! Tényleg nem éri meg az embernek pereskednie a saját igazáért!
19. reload (válaszként erre: 18. - Kiscsibe kicsibe)
2011. jún. 8. 13:27

Sajnos a mai világban nem szabad ennyire naivnak lenni...

Persze utólag könnyű okosnak lenni...

Mondjuk számomra abszolút érthetetlen, hogy a bizonyítottan saját holmidat hogy nem ítélte meg neked a bíróság.

18. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 17. - Reload)
2011. jún. 8. 13:23

Ez így van! De tudod, ha előre látod, hogy seggre fogsz esni, akkor leülsz inkább!

Én naív módon mindenkiről a jót feltételezem, és nem azt hogy meg akar lopni.

Ez a "szar" neveltetésem miatt van. Én mindenkin segítettem. AZ utolsómat is odaadtam a barátaimnak. Velem meg így kib...tak. Hát ez van!

AZ biztos, hogy tanultam belőle egy életre.

17. reload (válaszként erre: 16. - Kiscsibe kicsibe)
2011. jún. 8. 13:20

Nem azt mondtam, hogy az ő hibája, és azt sem hogy bárki kényszerített volna téged.

Mivel önszántadból tetted, mert segíteni szerettél volna, ezért mondom, hogy érte feladtad mindened..


Ne haragudj, hogy ezt mondom, Őt valóban nem okolhatod,kizárólag saját magad, hogy ilyesmibe belementél...

16. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 15. - Reload)
2011. jún. 8. 13:17
Persze! De senki sem állt a fejem mögött pisztollyal, hogy márpedig nekem ezeket kell csinálni. Segíteni szerettem volna neki/nekik! Többre vágytam a két és fél szobás tehermentes panel lakásomnál. Ez lett a vége. A barátai, és az exe viselkedéséért őt igazán nem opkolhatom. AZ tény, hogy ha nem jövünk össze, akkor ez nincs, de mindez nem az ő hibája.
15. reload (válaszként erre: 14. - Kiscsibe kicsibe)
2011. jún. 8. 13:08
De hát miatta költöztél te oda, hogy tudja fizetni a hitelét+ azt írtad az ő barátai voltak, akik jól átvertek a házépítéssel is, ami szintén hitelbe sodort....
2011. jún. 8. 13:05
Nem a Páromért tettem, bár tagadhatatlan, hogy amikor összejöttünk, akkor kezdődtek a gondok, köszönhetően az ex nejnek, és az ő jó barátainak!
13. reload (válaszként erre: 12. - Kiscsibe kicsibe)
2011. jún. 8. 13:02

Hasonló gondolataim támadtak, mint kisj-nek...

Magyarul te a párodért feladtad a lakásod, a kocsid, az ingóságaidat és bevállaltál több milliós nagyságrendű hitelt is?

12. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 11. - Kisj)
2011. jún. 8. 12:58
Amint látod, igen! :(
11. kisj
2011. jún. 8. 12:57

Én is elolvastam, de nekem nagyon zavaros az egész. Szörnyűnek szörnyű, ez kétségtelen, Viszont nekem az már magas, hogy hogyan lehet ennyi minden rosszba belekeveredni:(

Lehet ennyire peches valaki?

2011. jún. 8. 11:28

Köszönöm!

Hát igen. Eddig bíztam az emberekben, és ezt szépen kiölték belőlem. Már bizalmatlan vagyok azokkal is, akikkel esetleg nem kellene, de ez van.

2011. jún. 8. 11:28
Nem is tudom mit mondjak. Borzalmas! Senkiben nem szabad megbízni ebben a mai világban.:(((
2011. jún. 8. 11:23

Látom, másnak is csak egy szó jut a naplódról az eszébe, hogy durva.

Tényleg az, s remélem senki nem is kerül ezt olvasva ilyen és hasonló szitukba, körültekintőbbek leszünk, s nem leszünk ennyire nagyvonalúak.

Téged is a jóindulatod és bizalmad sodort ide.


Hát sok erőt és kitartást neked!

7. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 6. - Noricica1987)
2011. jún. 8. 11:08
Hát azt nem lehet, van ugyanis három gyerekem, akik miatt tartani kell magamat, még ha nehéz is!
2011. jún. 8. 10:55
Ez nagyon durva csuda hogy még nem kaptál idegösszeomlást,
2011. jún. 8. 10:47
Hát ha törli, akkor törli! De addigis elolvassák páran, és már az is haladás.
2011. jún. 8. 10:39
Mondjuk ha cikként nem jelenhetett meg, nem lepődnék meg, ha hoxa törölné ezt a naplódat.
2011. jún. 8. 10:37

Elolvastam, nagyon durva.

Igazság?? Ugyan már, ebben az országban? Ahol milliókat lopnak a nagyok és szabadon tehetik?

2011. jún. 8. 10:36
Hát, kíváncsi leszek az olvasóid véleményére, meg annak a véleményére, aki magára ismer exként a cikkben...
2011. jún. 8. 10:21

Írtam egy cikket Hol az igazság címmel, de Hoxa nem jelenteti meg, mert szerinte jogi kérdéseket vet fel, és nem szeretne rendörségre, vagy bíróságra járni tanúskodni.

Fentiek miatt ugyanezen a címen írtam egy naplót! Akit érdekel, olvassa el!

Megkerestem több médiát is az üggyel kapcsolatosan, de ezidáig még nem jelentkeztek, hogy kezdenének valamit a témával, ami szerintem sokak számára tanulságos lehet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook