Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irreális aggódás! fórum

Irreális aggódás! (beszélgetős fórum)

9. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 19:55

Ne is szedjél semmilyen körülmények között.

Stresszoldás kell ide.

8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 17:52

Rajtam, ill. nekem ez segített:

[link]

7. csgybzs (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 17:48
Ha ennyire szorongsz minek vállalsz még gyereket? Már bocsi, nem bántani akarlak, de egyszerűen nem értem.
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 16:52

Én is aggódó, szorongó vagyok, de nem gyerekkorra lehet visszavezetni, hanem a gyerek első 17 évére. (beteges volt.) akkoriban nem éreztem, mindig lekötött az adott probléma, és dolgoztam is. 2013-ban jött ki rajtam valami, én 1 gyógyszerrel jól elvagyok.:))

LEhet, anyukád nem úgy szedte, ahogy az orvos mondta, én igen, lehet, ezért is használ.

2021. okt. 1. 11:28
Teljesen igaza van a terapeutádnak. Akut szorongással teli pácienst nem lehet hatékony pszichoterápiába bevonni
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 11:05
Ha szakember által felajánlott hatékony segítséget nem szeretnéd elfogadni, akkor nincs más, mint muszáj erőt venned magadon. Figyelmet elterelni, lekötni magad, hogy ne járjanak a gondolataid. Nem tudom, hogy dolgozol-e, mivel töltöd idődet, de hidd el, jót tenne egy vidám közeg, társaság.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 10:31

Nem te írtad ki már ugyanezt a fórumot?

Pont ez volt, gyerekei miatt állandóan túlzottan aggódó anya, aki gyereket vár...

Azt mondjuk megértem, hogy terhesen nem akarsz semmi ilyet szedni (bár ha a dokid ezt tudja, biztos van erre is megoldás), de egyéb esetben nem, túladagolni nem tudod, ha az orvosi utasítás szerint szeded, attól hogy valaki egy ideig szedi, aztán szintén orvosi segítséggel leteszi nem lesz valaki se roncs, se nem hal bele.

Arról meg nem beszélve, hogy a magzatnak a legrosszabb ez az állapotod, legalábbis az én orvosom mindig azt mondta, hogy ők sokszorosát érzik, mint az anya, ezért hülyeség, hogy sokan még egy fájdalomcsillapítót sem hajlandóak bevenni...

2021. okt. 1. 09:31
2021. okt. 1. 09:16

Egy ideje járok pszchiólogushoz hetente egyszer(kb.2éve).

Több problémám volt,valami megoldódott.

Sokszor szorongok,irreális félelmeim,aggódalmaim vannak az esetek többségében a gyerekeimre irányulva.

Odáig eljutottunk hogy valószinüleg a gyerekkori traumáim vezetnek ide.

Nagyon szeretnék változtatni és nem mindig(mondjuk a nap 45%-ban szorongani).

Már sokadjára felhozza a terapeutám,hogy gyógyszerrel ezt ‘jobban,hatékonyabban’ lehetne kezelni.

SOHA,nem szeretnék szedni antidepresszánst,kedélyjavítót,annyi negatív példa van előttem hogy nem akarok szedni.(anyám gyakorlatilag egy roncs lett,a tesóm túladagolta nem rég temettük)

Ezeken felül kismama vagyok,semmi képp nem szednék ilyet.

Esetleg van valami irodalom,bármi ami segithet rajtam?

Nem tudom mindent jól leirtam e,de nagyjából ennyi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook