Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írországban szeretnék autót venni, hol kezdjem az ügyintézést? fórum

Írországban szeretnék autót venni, hol kezdjem az ügyintézést? (tudásbázis kérdés)

17. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 16. - 569a7df0cf)
2014. jan. 7. 21:08
keresek ilyen osszehasonlito oldalakat majd. soha nem volt meg autom, szoval ilyen bonuszokkal nincs gondom :) az ismeroseim is az axanal vannak. :)
2014. jan. 7. 19:51

Mi az axanal vagyunk, de vannak osszehasonlito oldalak, ahol a legjobb ajanlatot megtalalhatod.

Amikor kotod a biztositast latod a felteteleket, azt kivalasztod, amit szeretnel (full comprehensive, third party,stb) es ami nektek belefer, ezt szemelyesen is megteheted (probably meg a chill insurance-nal, azt hiszem ok is tobb ceg ajanlatait hasonlitjak ossze).

Ha van magyarorszagi bonuszotok valoszinuleg beszamitjak.

15. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 14. - 569a7df0cf)
2014. jan. 7. 12:48

jaj, nagyon aranyos vagy, hogy segitesz, koszonom! mi is neztuk mar az almirat, mert mindegy, hogy picike vagy nagy, csak a fogyasztasa jo legyen. en a nagyobb autokat preferalom, de jelenleg a haver igencsak kicsi kocsijat vezetem nagyritkan. a baj az, hogy nem igazan van lehetosegem mashogy eljutni varosokba, mint busszal, es innen nem tul nagy a valasztek. Athlone, Ballymahon es Longford Town. Kb ennyi. Az ocsem 15en este erkezik, o tul van mar nehanya uton, benne megbizom, probaljuk majd bejarni ezeket a varosokat es keresni valamit. biztositas nelkul innen meg haza is mernek vezetni, es ha mar itthon vagyok, akkor a biztositast tudom is intezni. azt hiszem, a maganember mellett dontottuk, most leginkabb effele hajlunk, mert olcsobb meg ugy is, ha valamit cserelni kell. igy, hogy az ocsem eljon velem intezni ezt a dolgot, kicsit magabiztosabban veszek maganembertol autot. egyebkent a scenic az, amit minden oldalon megtalalok es beleszeretek, aztan mire a Parom hazaer, mar el is viszik. most egy automatat talaltam par napja - de nem akarok automatat -, es 45 napja nem kell senkinek.


abban esetleg tudsz tanacsot adni, hogy mi alapjan valasszak biztositot? annyira sokfele van, es nem tudom, melyik miert jobb, mire kell figyelni, mi alapjan dontsek...

14. 569a7df0cf (válaszként erre: 13. - 9c81d48cc9)
2014. jan. 6. 23:45

A biztositast megkotheted online, kinyomtatod es a gardanak is megmutathatod, ha megallitanak. Utana persze meg el kell kuldeni, vagy bevinni a papirjaidat. Ha nem csak te vezeted majd az autot, a biztositasban azt is fel kell tuntetni. Probaljatok ki online, hogy kinek az adataival adnak jobb ajanlatot.


[link]

Ez egy kicsit nagyobb, de a primerak megbizhatoak, es nct Oktoberig, a road tax sem olyan veszes.

13. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 11. - 569a7df0cf)
2014. jan. 6. 23:25

ezer a max, amit jelenleg ra tudok kolteni, foleg, hogy elso auto lesz es nem ertek hozza. igy marad eleg arra, ha plusz koltsegei lesznek, meghat az altalad emlitett dolgokat is be kell fizetni. azt esetleg nem tudod, hgy ha veszek egy autot, azonnal kotok telefonon biztositast ra, akkor azonnal ervenyes is, vagy bizonyos ido elteltevel csak? az ismerosomet inteztem es ott 24 orat mondtak azutan, hogy befizette az elso reszletet.

hogy milyet szeretnek? valami nagy terepjarot, azok nagyon tetszenek :) de a legkisebb fogyasztasu kis vasat fogjuk megvenni, elobb tanuljuk meg az autoval kapcsolatos dolgokat, amjd utana raerunk olyanra kolteni, amilyet szeretnenk. egyelore az szamit, hogy kozlekedni tudjunk es ne legyunk senki masra utalva. olyan 10 ev koruli autot szeretnenk.

2014. jan. 6. 22:23

Adverts.ie

Gumtree.ie

2014. jan. 6. 22:20

Kereskedesben pedig joval dragabban tudsz autot venni, inkabb keress valakit, aki elmegy veled megnezni, kiprobalni es tud tanacsot adni.

Olyat keress, aminek ervenyes nct-je van, akkor megkotod a biztositast, befizeted a road taxot es hasznalhatod is.

Mennyi penzed van ra, milyen tipust szeretnel, milyen koru autot akarsz...?

10. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 7. - Jennko)
2014. jan. 6. 11:29
ez a tervem, es epp az atveresek miatt nem akarok maganszemelytol vasarolni. sajnos a hirdetesekben nem igazan vannak kereskedok, ha megis, akkor az autok nagy resze vagy 2-3 ezer korul kezdodik, vagy nincs kint ar. egyebkent jo tudni, hogy vannak magyarok a "kornyeken" :)
9. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2014. jan. 6. 11:28
koszonom ;)
8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2014. jan. 5. 20:47

Tiszta szerencse, hogy osztod az észt.

"Mo-gon érdeklődsz" Ez mi a szösz?

Írja, hogy hol él. Miért akarná hazahozni?

2014. jan. 5. 20:41
Én Galwayban élek. Szerintem ha tudsz kérj valakitől segìtséget aki ért valamennyire hozzà nehogy àtverjenek. Ott az autó eszköz nem nagyon kímélik.
2014. jan. 5. 20:38
Bocs az e kimaradt. donedeal.ie
5. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 3. - Jennko)
2014. jan. 5. 20:37
kosoznom, ezeken az oldalakon jartam mar, van nehany, ami nem rossz
2014. jan. 5. 20:36
eszemben sincs, hazamenni. itt elek, itt fogom hasznalni. az oldalra nem csak otthoniak regisztralnak, ezert is kerdeztem, hatha van valaki a kornyekrol, aki tud segiteni. a kereskedesekbe hiaba megyek be, mert magyarul sem ertek a kocsikhoz, nemhogy angolul. pont ezert kertem segitseget.
2014. jan. 5. 20:35
dondeal.ie , carsireland.ie
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - 9c81d48cc9)
2014. jan. 5. 20:31

Az jó hogy itt Mo-gon érdeklődsz ez irányban

Miért nem a helyi használtautó kereskedésben

Google

"ballymahon used car advertisement "

és kapsz jópár linket


Mo-ra hozni meg hülyeség a jobbkormány miatt

2014. jan. 5. 20:22
Sziasztok. Ballymahon co Longford megyeben elek, es autot szeretnek vasarolni. Esetleg tudna valaki segiteni ez ugyben? Hasznalt autot keresek, lehetoleg nem magan szemelytol. Ez lesz eletem elso autoja. :) Minden tanacsot, segitseget, webcimet, kozeli autokereskedesek cimeit orommel vennem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook