Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irodalom szóbeli érettségi fórum

Irodalom szóbeli érettségi (beszélgetős fórum)


2008. febr. 1. 22:18
Nekem szerencsém volt, mert irásbelin szerepelt a va XIII. századi reneszánsz irodalom, mi persze a kedvencem volt. Mázlista voltam, mert a szóbelin is ezt húztam ki.
6. Hmv. (válaszként erre: 1. - Lilla050505)
2007. dec. 24. 13:48
Úgy látom, pont akkor nem kaptál választ senkitől sem, amikor aktulális lett volna. Azóta már Te is tapasztaltad, hogy nem egy nagy durranás, kár annyira rettegni. Ugye így volt?
5. tundver (válaszként erre: 1. - Lilla050505)
2007. nov. 21. 19:45
Szia, mint volt diák és volt irod. tanár mondom Neked, ne félj Nem tudom, hanyadikos vagy és hova, melyik suliba jársz. Ha a korszakok hangulatát, jellegzetességeit érzed, tudod, - milyen alapvető gondjaik, életérzéseik voltak (lehettek) és ismered azokat a szövegeket, amelyek a szöv.gyűjt.-ben vannak, akkor nincs baj. Olvasni, olvasni, olvasni és gondolkodni. Közben megjön a szín, az élvezet és a gyönyörűség. Persze kérdezni sem árt.. Szorítok neked !!!:-)
2007. okt. 28. 22:21

óó most látom ez már régi fórum huhu

nem baj majd vkinek 1x jól jön a tanács.

2007. okt. 28. 22:20

Szia


Nekem nagyon jó volt a kedvencemet húztam rómeó és júlia.

Nagyon könnyű minden vizsga ha benn vagy mert kicsit megnyugszol.

A várakozás a rossz.

Ha lehet menj be minnél előbb.

Magyarból meg pláne nem nehéz csak rizsázni kell.

Könyvek benn vannak abból sok mindent ki tudsz írni ha valami nem jut az eszedbe.

Sok sikert.

2007. jún. 24. 21:42
na emberek, valaki válaszoljon!!! légyszike
2007. jún. 24. 21:30
Kedden fogok irodalomból szóbelizni és tiszta ideg vagyok, kérlek meséljétek el, hogy nektek hogy ment annakidején vagy éppen most a napokban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook