Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írnátok olyan idézeteket, amik erőt adhatnak az alábbi szituációban? fórum

Írnátok olyan idézeteket, amik erőt adhatnak az alábbi szituációban? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 11:05
sohasem feletjsuk,hogy a vonulo helfok kozott orokke kek a veg!
8. b4d40997c0 (válaszként erre: 7. - Mari20)
2012. nov. 28. 11:46
Karma törvénye? Köszönöm a sok idézetet, ezek most nekem segítettek sokat, mert most én vagyok lelki gödörben...
2012. nov. 23. 15:17

ezek általános bölcsességek véletlen entert nyomtam, és most mind egybe van


a legjobb mégis a karma TÖRVÉNYE

2012. nov. 23. 15:17

"Az életedbe vonzol, mindent ,

Amit gondolsz, érzel és hiszel."

"Nem a betegségekkel kell foglalkoznunk,

hanem az életmódunkban lévő hibákkal.

Szüntesd meg ezeket a hibákat,

és a betegségek maguktól eltűnnek!"

A félelem legyőzése a bölcsesség kezdete.

"Az egészség a legnagyobb ajándék,

az elégedettség a legnagyobb gazdagság,

a hűség a legjobb kapcsolat."

" Bármire rá tudod magad venni,

ha a gondolatot addig ismételgeted magadban,

amig az beépül az elmédbe."

"Három dologért érdemes élni:

hogy tetteink révén hasznosnak érezzük magunkat,

hogy szeressenek minket,

és hogy legyen célunk, aminek elérésére vágyunk."

Csodálatossá teheted életed, ha élvezed.

"Akkor élünk jólétben, ha azért szeretjük önmagunkat,

akik vagyunk, és nem azért amink van."

"Hallgass a szívedre, az mindent tud."


Döntsd el, hogy mit akarsz, képzeld el, és várd el.

5. Regin_a (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. nov. 23. 13:37

Idézet??


A saját szó, a kibeszélés/a lelki szemétláda szerepének felvétele sokkal többet segit, mint bármilyen idézet

Dehamár..

annyit küldj neki, hogy szoritok neked, veled vagyok

aztán ha végzett a dolgaival beszélgess vele hogy a feszültsége oldódjon


A sok idézet iró sem okosabbak nálad

2012. nov. 23. 12:25

Senki sem tudja, hogy a következő pillanat mit fog hozni, meglehet, hogy a legnagyobb gödör mélye rejti az aranyrögöt.


A. J. Christian

2012. nov. 23. 12:22

Sorsunkban nem az út egésze, hanem csak egy része előre meghatározott. Adott az útvonal, de mi, utazók döntünk valamennyi kanyarnál és elágazásnál. Nem vagyunk az élet urai, de nem is vagyunk teljesen kiszolgáltatva neki.


Elif Safak

2012. nov. 23. 12:16

Engedd el. Ne ragaszkodj semmihez, hagyd, hogy az Élet mindent az útjára pakoljon. Ha nem követelőzöl, ha nincs kapkodás, tökéletesen összerakja a következő lépéseket, neked csak bíznod kell benne, és lépni nagyokat. Ne legyen energiád kontrollálni a jövőt, vagy a következő lépést fürkészni. Nem megy, és nem is fog menni, ne is akard, hiszen az nem a te dolgod. Annyi kell csak, hogy hallgass az érzéseidre, azok után menj, és tudd, hogy az Élet majd szépen hoz mindent, ha pedig élvezed a pillanatot, és nem a következőn agyalsz, minden a helyére fog kerülni, mert bízol abban, hogy ez nem is lehet másképp.


Oravecz Nóra

2012. nov. 23. 10:42

Kedves ismerősöm ma olyan hivatalos ügyet intéz, amit nehéz lesz végigcsinálnia, és fájdalmas emlékeket ébreszt benne, illetve még a magánéletében is bizonytalan, arra is ma kap válaszokat...


Szeretnék neki egy idézetet küldeni, amivel erőt adok neki (mivel szereti az idézeteket, és elgondolkozik rajtuk) de sehol nem találok ehhez illő dolgot. Valami olyasmit akarok, hogy bármi is történjék minden okkal van, és most maradjon erős, mert ha igazán hisz benne, akkor valóra válik. Csak ezt idézettel biztos szebben ki lehet fejezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook