Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Írnátok nekem fogyással kapcsolatos sikersztorikat? fórum

Írnátok nekem fogyással kapcsolatos sikersztorikat? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 19. 14:53

1. Sose érdekelt a súlyom, főleg azt látva hogy a családom is inkább a piknikus testalkatúak közé tartozik.

Szerelmes voltam (vagyok) így nem csak az életet hanem az ételeket is habzsoltam, aminek köszönhetően nagyon elhíztam.

Csak akkor tudatosult bennem az egész, hogy mivé lettem, amikor megláttam egy egész alakos képet rólam és a barátomról, ott borult a bili.

2.Barátom mindvégig velem volt és itt a hoxán is megismertem három tündéri nőt, akik mai napig támogatnak ha mélyponton lennék.

3.Kalória és szénhidrát számolás, esetleg este 6 után nem eszek, de ezt nem mindig tartom be. Két dologra figyelek:-1200kcalt és 150g ch-t ne lépjem túl, este már nem nagyon eszem kenyér vagy szénhidrát félét.

4.Nem sportoltam semmit, max gyalogosan közlekedem ahova csak lehet, lépcsőzök, sokat sétálok.

5.Észrevette, igen. Valaki nagyon dicsért és tanácsot is kért. Valaki cinikusan azt kérdezte hogy hánytatom e magam esetleg szedek e valami csodabogyót...vagy éheztetem magam...

6.Természetesen kaptam és nagyon jól esik.

7.Cirka 55 kiló ment le rólam 16 hónap alatt.

3. Hoxa
2010. nov. 19. 14:48
2010. nov. 19. 14:46
(Miért döntöttél úgy, hogy belevágsz a fogyókúrába?, Ki biztatott, támogatott a nehezebb időszakokban?, Milyen módszerrel fogyókúráztál?, Mit sportoltál mellette?, A környezeted észrevette a változást?, Kaptál pozitív visszajelzéseket?, Hány kilótól sikerült megszabadulnod?)
2010. nov. 19. 14:45
Írnátok nekem fogyással kapcsolatos sikersztorikat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook