Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjatok szép idézeteket az Önbizalomról! fórum

Írjatok szép idézeteket az Önbizalomról! (fórumjáték)


2022. febr. 27. 12:08

Egy dolgot a saját káromon tanultam meg, hogy a csüggedés nem kifizetődő. A tartós elfoglaltság és az optimizmus a helyes útra téríthet, és helyreállíthatja a magadba vetett hitedet.


Lucille Ball

2022. febr. 27. 12:08

A mese egyébként sem használja a "megvalósíthatatlan" fogalmát. Az ember olyan képességeit őrzi, amelyek nem ismerik a lehetetlent: ha a hős valamit el akar érni, megtalálja a megfelelő formát és segítőt a cél eléréséhez. A "lehetséges" erői ugyanis nem rajta kívül, hanem benne vannak.


Boldizsár Ildikó


37

2022. febr. 27. 12:08

A biztonságot nem mások teremtik köréd, hanem te magad. Te vagy a saját biztonsági hálód. Csak akkor érzed magad biztonságban, ha ezt elhiszed és magadban bízol. Onnantól kezdve mindegy, hogyan alakulnak a körülmények, merről fúj a szél, mert már tudod, hogy csak magadra számíthatsz.


Vida Ágnes

2022. febr. 25. 20:46

Nagyon fontos megtanulni bízni belső bölcsességünkben, és tisztában lenni azzal, hogy mindig boldogító jutalomhoz vezet bennünket.


Doreen Virtu

2022. febr. 25. 20:46

A legtöbbetekben sokkal több energia rejlik, mint ahogyan ti azt hiszitek, csak hajlamosak vagytok elhagyni magatokat, gyámoltalannak hinni magatokat, miközben nem is vagytok azok.


Csernus Imre

2022. febr. 25. 20:46
A többség - szinte elenyésző kivétellel - kispórolja magát az életből. Lábujjhegyen mennek végig az életükön egészen a sírig. Ha megnézed a járókelőket az utcán, a legtöbben olyanok, mint az élőhalottak. Csak vonszolják magukat. Nincs bennük élet, nincs bennük tűz, üres a tekintetük, eltűnt belőle a ragyogás, amely gyermekként még ott volt. Az, amit a legtöbb ember életnek hív, valójában csak meggyalázása annak a felbecsülhetetlen értékű ajándéknak, amelyet kaptunk. Annak a csodálatos lehetőségnek, hogy létrehozzunk valamit. Jobbá tegyük a világot. Mesterművet alkossunk az életünkből.
2022. jan. 28. 22:00

“Nem azért nem merjük, mert nehéz, hanem azért nehéz, mert nem merjük.”


(Lucius Annaeus Seneca)

2022. jan. 28. 22:00

“Legyetek biztosak abban, hogy határozott, gyors és jó döntéseket hoztok! Akik nem tudják, mit akarnak, azt kapják, amit megérdemelnek.”


(Karen Hawkins)

2022. jan. 28. 22:00

“A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.”


(Zilahy Lajos)

2022. jan. 18. 12:14

A változás nem jön el, ha másokra vagy egy alkalmasabb időpontra várunk. Mi magunk vagyunk azok, akikre eddig vártunk. Mi magunk vagyunk a változás, amelyet keresünk.


Barack Obama

2022. jan. 18. 12:14

Mindig többre vagy képes, mint hiszed. A legnehezebb mérföld mindig a legelső.


Alastair Humphreys

2022. jan. 15. 19:41

Van valami haszna a szelektív hulladékgyűjtőbe vinnünk a szemetünket, ha mások meg egyszerűen eldobálják az utcán? Érdemes kimenni egy tüntetésre, ha épp semmi kedvünk nincs hozzá? Van értelme egyáltalán elmenni szavazni? Hiszen megteszik majd helyettünk elegen, nem igaz? Olykor könnyű azt képzelni, hogy a részvételünk végső soron semmilyen hatással nem bír az események menetére, csakhogy ez a hozzáállás könnyen ahhoz vezethet, hogy elveszettnek érezzük magunkat és céltalannak tekintsük az életünket. Ha nem hiszünk benne, hogy van értelme a tetteinknek, akkor nehéz lesz hinnünk bármiben is, ami rajtunk túlmutat.


Mungi Ngomane

2022. jan. 15. 19:40

Sokan kérdezik, vajon lehetséges-e túlságosan szeretni önmagunkat. Hol van az a határ, amin túl ez már önzésnek számít? Szerintem nincs ilyen lehetőség. Nincs határ. Az önzés önmagunk szeretetének hiánya. A világunk éppen ettől szenved, mert mi emberek túlságosan foglyai vagyunk a bizonytalanságnak, ítélkezésnek és a szabályozásnak. Ha valakit feltétel nélkül akarok szeretni, magam iránt is ugyanazt kell éreznem. Nem tudok olyasmit adni, ami nekem nincs.


Anita Moorjani

2022. jan. 14. 19:34

úgy látom, rajtam kivül senkinek nincs önbizalma.

Tanács : Addig ismételd magadban, hogy van önbizid, amig elhiszed

2022. jan. 13. 16:37
önbizalmat lehet másnak adni, mástól kapni, csak vásárolni nem lehet !
2022. jan. 13. 16:27

Önbizalom nélkül is lehet nagy sikert elérni.

Lásd : HAMUPIPŐKE

2022. jan. 13. 16:24

A nagyképűről azt gondolod, túl nagy az önbizalma, pedig csak a kisebbségi érzését próbálja ellensúlyozni


( hű de jókat találtam ki ! )

2022. jan. 13. 16:22
Nem elég érezni, hogy van önbizalmad, annak is kell látszani.
2022. jan. 12. 21:54
"Szép vagyok, okos vagyok, ügyes vagyok, beképzelt vagyok!" (én)
2022. jan. 11. 19:05

Az igazi magabiztosság abban gyökerezik, hogy képesek vagyunk feltétel nélküli barátságban lenni önmagunkkal.


Pema Chödrön

2022. jan. 11. 13:31

A harcos nem fél egy kicsit őrültnek lenni, ha kell. Mert sem a harcban, sem a szerelemben nem láthat mindent előre.


Paulo Coelho

2022. jan. 11. 13:31

Teljes mértékben megértettem az önelégült szó lényegét: a hülyeség és gőg keveréke.


Anna Gavalda

2022. jan. 11. 13:30

Bizonyos dolgokat nem kérdezhet meg az ember, hogy ne meneküljön el a saját sorsa elől.


Paulo Coelho

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook