Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írj szép idézeteket a szeretetről!😗 fórum

Írj szép idézeteket a szeretetről!😗 (fórumjáték)


1 2
2022. máj. 27. 17:08

"A nagy szavak nem érnek semmit, elszállnak, mint az őszi szél. De a szeretet, ha tiszta szívből fakad, elkíséri az embert, amíg él.”


(József Attila)

2022. máj. 27. 16:59

“Amilyen mértékben növekszik benned a szeretet, olyan mértékben szebb leszel. Mert a szeretet a lélek szépsége.”


(Szent Ágoston)

2022. máj. 27. 16:59

“Az igazi szeretet próbája egyedül az, hogy nem fél a másik ember szeretetétől, hogy elegendő benne a szelídség, a türelem és az alázat ahhoz, hogy elfogadja azt.”


(Pilinszky János)

2022. febr. 23. 14:03

Azokért tegyünk legtöbbet, akik bennünket legjobban szeretnek. Azonban a jóakaratot nem ifjonti szokás szerint a szeretet lángja, hanem inkább állandósága és változatlansága után kell megítélnünk.


Marcus Tullius Cicero

2022. febr. 23. 14:03

Kisfiúként mindig azt hallottam, hogy a szeretet nagy tettekre sarkall, de azt soha nem hittem volna, hogy a szeretet gonosz tettekre is késztetheti az embert.


Jeff Abbott

2022. febr. 23. 14:03

Hogyha az ember szeretet kap, akkor ő is jobban ki tudja mutatni azt, amit érez: a szeretetet.


Gáspár László

2022. febr. 19. 13:39

Hogy mondjam el milyen nagyon szeretlek én ha bakker

nem áll rendelkezésre csak 160 karakter.

2022. jan. 29. 11:28

“Amilyen mértékben növekszik benned a szeretet, olyan mértékben szebb leszel. Mert a szeretet a lélek szépsége.”


(Szent Ágoston)

2022. jan. 29. 11:28

A szeretet és a bölcsesség ugyanannak az éremnek a két oldala. Szétválaszthatatlan.”


(Müller Péter)

😜 BRUTÁL

2022. jan. 29. 11:27

“Az igazi szeretet próbája egyedül az, hogy nem fél a másik ember szeretetétől, hogy elegendő benne a szelídség, a türelem és az alázat ahhoz, hogy elfogadja azt.”


(Pilinszky János)

2022. jan. 28. 21:50

A szeretet csak akkor él, ha kölcsönös. Minden olyan kapcso­lat, ami fontos az életben, csak akkor "működik", ha szeretet la­kozik benne és ha kétoldalú.


Markó Iván

2022. jan. 28. 21:44

Kisfiúként mindig azt hallottam, hogy a szeretet nagy tettekre sarkall, de azt soha nem hittem volna, hogy a szeretet gonosz tettekre is késztetheti az embert.


Jeff Abbott

2022. jan. 25. 14:46
„Szeretek benned mindenkit, szeretem rajtad keresztül a világot, szeretem benned önmagamat is.“ — Erich Fromm
2022. jan. 25. 14:46
„Te magad légy a változás, amit látni szeretnél a világban.“ — Mahatma Gandhi
2022. jan. 24. 16:22

A valódi feltétel nélküli szeretet azt jelenti, hogy azt akarjuk a másiknak, amit a másik magának, valamint hagyjuk, hogy a másik őszintén önmaga legyen - még akkor is, ha ehhez el kell engedni őt - ahelyett, hogy azt várnánk el tőle, hogy a mi elképzelésünkhöz igazodva megváltozzon.


Anita Moorjani

2022. jan. 24. 16:21

A szív falán

Ha átjutsz

Nincs jó vagy rossz

Nincs kicsi vagy nagy

Csak magad vagy

Meg az

- hiába nevetsz -

Akit szeretsz.


Vámos Robi

2022. jan. 23. 23:04
I Love You 💃❤️😘
2022. jan. 23. 12:05

“Nem a tökéleteseknek van szükségük szeretetre, hanem azoknak, akik nem tökéletesek.”


(Oscar Wilde)

2022. jan. 23. 12:05

“A nagy szavak nem érnek semmit, elszállnak, mint az őszi szél. De a szeretet, ha tiszta szívből fakad, elkíséri az embert, amíg él.”


(József Attila)

2022. jan. 23. 12:05

“Amilyen mértékben növekszik benned a szeretet, olyan mértékben szebb leszel. Mert a szeretet a lélek szépsége.”


(Szent Ágoston)

2022. jan. 23. 12:04

“Az igazi szeretet próbája egyedül az, hogy nem fél a másik ember szeretetétől, hogy elegendő benne a szelídség, a türelem és az alázat ahhoz, hogy elfogadja azt.”


(Pilinszky János)

2022. jan. 23. 12:00

“Miért csukjuk be a szemünket, amikor imádkozunk, sírunk, csókolózunk vagy álmodunk?

Azért, mert a legszebb dolgokat az életben nem a szemünkkel látjuk, hanem a szívünkkel érezzük.”


Denzel Washington

2022. jan. 23. 09:41

Szeretlek


Forever Happy

2022. jan. 21. 19:40

Az emberek mindig csak azt látják meg, amit látni akarnak, és csak akkor, ha már felkészültek rá. A valóság fájdalmasan nyilvánvaló lehet másoknak, de a szerelmes ember szeme előtt mindig ott van egy fátyol. A remény, a félelem s főleg a bizalom sűrű fátyla.

Greg Iles

2022. jan. 18. 12:13

A szeretet olyan, mint minden nagyszerű dolog életünkben: belőle semmi sem elég. Lé­nyege, hogy szüntelen adni kell.


Markó Iván

2022. jan. 18. 12:12

Az igavonó állat terhe elviselhetetlen, azonban a szeretet terhe örömet okoz.


A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupáda

2022. jan. 11. 12:21

„ Félelem és az igazi szeretet egymást kizárja. Az a szeretet, amit bármiféle félelem vagy szorongás motivál, nem valódi szeretet. ”


Müller Péter

2022. jan. 11. 12:20

„ Amit keresek, olyan szeretet,

Amiben nem kell játszani szerepet.

A szó elszáll, az emlék megmarad;

Teremtsél világot önmagad. ”


Intim Torna Illegál (együttes)

2022. jan. 11. 12:20

„ A nagy depin és a mélypontokon két dolog segíti át az embert: a szeretet és a humor. Ezek erős védőhálók, és akik ezek nélkül él, az szegény marad és élete végéig boldogtalan lesz. ”


Bihari Viktória

2022. jan. 11. 12:20

„ Mi másról szól az emberi élet a maga meztelenségében, mint a reményről? Mi másról, mint a szeretetről, amit az emberek, a világ legszerencsétlenebbje is, a legmeggyötörtebbek is, nyújtani képesek egymásnak? ”


Riikka Pulkkinen

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook