Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Irigység, féltékenység kezelése. Hogyan? fórum

Irigység, féltékenység kezelése. Hogyan? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 7. 11:15
Nem is tudom hogyan lehetne kezelni, nem vagyok és nem voltam sem irigy, sem féltékeny soha. De írtak pár jó ötletet előttem,
9. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 7. 10:04

Hidd, el hogy nem azért történt ez, mivel "ő szebb". Mindig akad szebb nő, ennyi erővel mindenkit csalnának :D Így alakult, lehet, hogy így is kellett neki lenni.

Ne ezen agyalj, mert egy teljesen felesleges dolog. Ne is nézegesd az oldalát. Beképzeled, hogy ő jobb nálad, holott biztos neked is van erősséged.

Teljesen normális emberi érzés az irigység, de belebolondulni nem kell!

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 6. 17:32
Már erről írtál ki fórumot, hányszor akarod a recéskést forgatni a szívedben?
2020. dec. 6. 17:21

Téged nagyon megbántottak. Próbálsz rájönni a nyitjára, hogy miért jártál így.

Azzal, hogy összehasonlítod magadat azzal a nővel, csak azért van, mert magadat hibáztatod a történtek miatt, azt gondolod, hogy valamiben kevesebb vagy nála. Pedig nem vagy hibás, mások viselkedése nem a te hibád. Az, hogy szakember segít a feldolgozásban nagyon jó ötlet.

2020. dec. 6. 17:05

Az emberek 98%-a irigy és féltékeny, itt a hoxán is. Szerinted itt mit fognak tudni neked mondani?


Törődj bele sorsodba. Te ilyen vagy. Ezen nem lehet változtatni, te ilyennek születtél és persze, gondolom a környezet is csak ilyen ingerekkel érint meg.

A pszichológus sem fog tudni ezen változtatni. A minta az minta, te ezt hoztad magaddal, levetkőzni max. 1-2 napra leszel képes, hosszú távon nem.


Ha ebből a nőből ki is gyógyulnál, majd jön más, akire ismét irigy leszel és féltékeny...

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 6. 16:08
Minden emberben van valami szèp ès szerethető.Nehèz harmòniàban lennünk önkagunkkal az biztos,de dolgozhatsz azon,hogy pozitìvabb szemmel tekints sajàt magadra.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 6. 14:43

Ne rugózz rajta!

Az a hapi veled is megcsalt valakit, téged is megcsalt ezzel a nővel, és őt is megcsalta egy következővel... semmi értelme azon filóznod, hogy ő mennyivel különb nálad. Semmivel!

A hapi csak skalpokat gyűjt, nem a külső-belső értékeket nézi!! Felesleges ezen begolyóznod.

2020. dec. 6. 14:39
Felejtsd el. Nézegetné és foglalkozna vele a franc. Valamiért úgy alakult, ahogy.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 6. 14:32

Akkor ne hasonlítsd magad hozzá.

Csak tönkre teszed magad. Semmi értelme.

És ha valamiben jobb?

Te valami másban.

Hidd el, ő sem tökéletes.

2020. dec. 6. 14:28
Már 2 éve, hogy megcsaltak. A harag és sértettség érzése a férfi iránt elmúlt. Viszont a nő iránti féltékenységem nem. Néha kordában tudom tartani, viszont ha elgyengülök megnézem a Facebook oldalát és irigységet, féltékenységet érzek. Úgy érzem szebb és csinosabb nálam, nem értem a problémámat. A megcsalást feldolgoztam de a nő iránt érzett irigység nem múlik el. Jobbnak érzem magamnál, és teljesen uralja ez a napjaim. Sokszor gondolok rá, hogy mivel jobb, több stb. Folyamatban van szakember felkeresése, de addig is mit tehetek? Próbálom nem nézegetni az oldalait, de néha mégis megnézem. Sokszor látom a városban, az anyja a kolléganőm és sokat hallok is róla. Nincs együtt a férfival aki megcsalt vele. Ő nem is lépett ki, mármint a hölgy a kapcsolatából amíg az én barátommal volt. 8 éve él egy férfival de sorozatosan csalja, csak a hapsi nem vesz róla tudomást. Igazából nem is lényeg,csak szabadulna meg tőle az elmém. Teljesen kinyírja a maradandó önbizalmam ha hozzá hasonlítom magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook