Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Írd le, hogy milyen fajta és hány háziállatod van! fórum

Írd le, hogy milyen fajta és hány háziállatod van! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2007. ápr. 1. 09:25
kutyám macskám tyukocskáim
2007. ápr. 1. 09:21

van 3 kutyusom : németjuhász,fehérszőrű puli és egy doberman :D

legszivesebben tartanék még halakat, de még nem volt időm vele foglalkozni!(elmenni venni)

2007. ápr. 1. 08:46
Delfint!
2007. ápr. 1. 08:37
Annak is örülnék, ha azt is megírnátok, hogy milyen állatot tartanátok, ha lenne rá lehetőségetek!
2007. ápr. 1. 08:28
van 1 aanyhalacskánk,meg egy apricot színű 2 hónapos törpe uszkárunk. Hát nem unatkozunk mellette. :))
2007. ápr. 1. 07:13
Nincs háziállatom. Ha csak magamat nem számítok annak!? :)
2007. ápr. 1. 05:07

Volt egy csodalatosan szep SZIBERIAI HUSKY-nk.(szuka)

Az egesz csalad szerette.

Lett 5 csodas kolyke.

Nehezen adtunk tul rajtuk,inkabb ajandekba adtuk,mint a kereskedoknek.Egy kolyke megmaradt.Legalabb jo helyre kerultek.Meg latogattuk is a kolykoket.

Rengeteget futtattam oket.Eszmeletlen az a km. amit kepesek voltak futni.Csak csodalni tudtam erejuket,es a kitartasukat.Egyszer csak eltuntek.

Meg a teveben is meghirdettuk a keresesuket.

Budapest mellol kaptunk egyszer csak hivast,hogy ott lattak ket olyan kutyat amit keresunk.

Meg a nyakorvet is megmondtak hogy,melyiken es milyen volt. Azonnal kocsiba, es mentem is.Komlorol.Oda ertem,kerdezoskodtem,meg egy iskolanal is voltak ,gyerekek jatszottak veluk.

De semmi mas hir nem volt.

Par nap mulva,a mi kornyekunkrol jott a hir hogy mindkettot kilottek.

Nagyon sajnaltuk oket.Igazi csaladtagok voltak.

De ez sem volt teljesen megalapozott hir.

Meg az allitolagos vadaszt is megkerestem,de o vagy tagadott, vagy nem.De ezt sajna nem tudtam meg.(Bar ha bevallotta volna hogy o tette,akkor a hirtelen felindultsagbol elkovetett emberoles miatt mar szabadultam volna.)

Sosem lettek meg.

2007. ápr. 1. 01:07
NÉKEM "SOK "CICÁIM VANNAK MERT IMÁDOM ŐKET ,NÉKEM ŐK ADJÁK A LELKI BÉKÉT,NYUSZIK VANNAK A PÁROM TENYÉSZTI ŐKET,MEG BEFOGADOTT 3,KUTYÁNK VAN,VOLT TENGERI MALAC IS A GYEREKNEK,MEG HÖRCSÖG,ÉS HALACSKÁK.MÁR NAGY NEM ÉR RÁ ,ÉS ELAJÁNDÉKOZTA.
2007. márc. 31. 16:13

Nagyon szeretem az állatokat.Sajnos a média mostanában rendszeresen hírt ad elhanyagolt és megkínzott állatokról.Ilyenkor azonnal elkapcsolom a tévét másik csatornára.De most nem is erről van itt szó.Kíváncsi lennék, hogy neked milyen háziállataid vannak.

Nekem törpenyuszik, aranyhalak, tyúkok és kutyák tartoznak a saját kis állatkertembe.A halak kivételével mindenkinek saját neve van.Sok törődést és odafigyelést igényelnek.Várom az állatbarátokat.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook