Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ir szetter gazdikat keresek fórum

Ir szetter gazdikat keresek (beszélgetős fórum)


6. Buksi13 (válaszként erre: 5. - Virág3)
2009. ápr. 20. 17:54
Igen , sajnos a mi Dzsinikánk is a vége felé már elég rosszul volt. Már nem birt a lépcsőn lemenni, meg csak lihegett. De legalább szép kort megértek. Remélem, azért még Rozsda nem adja fel. Mi is minden plusz napnak örültünk a végén. Persze, aztán megszakadt az egész család szive. Ő volt a harmadik gyerekünk.
5. Virág3 (válaszként erre: 3. - Buksi13)
2009. ápr. 20. 14:45

Megnéztem, nagyon édes!

A mi Rozsdánk (a színéből kiindulva kapta a nevét::) októberben lesz 14 éves. Már nagyon látszik szegényen a kor, nem akar sétálni menni, nem örül úgy, ha meglát, stb..

Sajnos rágcsálás dologban nem tudok segíteni, mert nekünk csak az első hónapját töltötte bent a lakásban.

2009. ápr. 20. 13:15
Van fent róla kép, meg tudod nézni.
3. Buksi13 (válaszként erre: 2. - Virág3)
2009. ápr. 20. 13:14
Örülök Neked. Nekünk is volt már egy ir szetterünk, de sajnos ő 14 éves korában januárban meghalt. Hát megszakadt a szivűnk, és azt mondtuk nem lesz több kutya. Hát másfél hónapig birtuk. És most itt van Marcipán. Hat hetesen került hozzánk, most három hónapos. Tünemény kis rosszaság. Lassan lemehetünk sétálni. Remélem hamar szobatiszta lesz. Gondom azzal van, hogy állandóan harapdál. Kapkod. És hát olyan hegyesek a kis tejfogai. Hogy lehet erről leszoktatni? Vagy majd abbahagyja? A másik kutyusunk 4 és fél hónaposan került hozzánk, ő már nem csinált ilyeneket.
2. Virág3 (válaszként erre: 1. - Buksi13)
2009. ápr. 20. 12:53

Szia!


Én ilyen vagyok.:)

Nagyon bolondos egy kutya, az biztos, de imádnivaló.

2009. ápr. 20. 12:50
Van egy három hónapos ir szetter kutyuskánk. Kiváncsi lennék, olyan gazdik tapasztalataira, akiknek szintén pici koruk óta van szetterük.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook