Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » IR-esek beszéljük meg, mit eszünk és hogyan fórum

IR-esek beszéljük meg, mit eszünk és hogyan (beszélgetős fórum)


2008. máj. 27. 14:09

Szia!

Küldtem privit és megadtam az e-mail címemet, köszi előre is!


Hát tartom a szénhidrát mennyiséget, szerintem még kevesebbet is eszem mint az előírt mennyiség.

A Metformin is rendesen bekavar, most kellett duplázni az adagot, szédülés álmosság rendesen megvan.


Igazán nem is értem, de már 4-5 napja stagnál a súlyom, pedig alig eszek valamit :(

Hát a kitartás itt nem kérdés, muszáj kitartani az egészségem érdekében, de nagyon dühít.


Mielőtt megtudtam volna hogy IR-es vagyok, előtte anyagcserediétát kezdtem el 5 nappal, akkor hirtelen lement 3 (teljes CH megvonás). Most hogy kell enni, mégha keveset is, meg sem moccan a mérleg nyelve.


Remélem ez változni fog.

2. turoczis (válaszként erre: 1. - Szeditke28)
2008. máj. 27. 13:04
Alternativ gyógymódra is szükség van a javuláshoz és a fogyáshoz. Tudok tanácsot adni, ha érdekel, add meg az e-mail címed. TS
2008. máj. 23. 22:59

Sziasztok!


Keresek társakat, akiknek hasonlóképpen Inzulin Rezisztánciát állapított meg orvosuk.


Én 3 napja tudom hogy inzulinproblémám van, 120 perces inzulinom 57 lett, és a vércukrom is magasabb.


Így elég nehéz és válogatós diétába kellett fognom, és egy kicsit nehéz, mert amúgy is válogatós vagyok.


Napi 160 gr szénhidrátot fogyaszthatok.

Reggeli 30 Tízórai 20 Ebéd 50 Uzsonna 20 Vacsi 40


Egyrészt fogyni is szeretnék másrészt az egészségemet is szeretném megőrizni.

Jelenleg 168 centivel vagyok 73,2 kg.


Gyertek és segítsük egymást ötletekkel hasznos tanácsokkal.


Kíváncsi vagyok hogy miből áll pl. egy napotok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook