Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IR, 160g CH diéta, ételallergia fórum

IR, 160g CH diéta, ételallergia (beszélgetős fórum)


3. mazsolyka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 8. 17:07
Szia! Írj priviben, ha nem ragaszkodsz a 160 grammoshoz, nem tüneti kezelést szeretnél, hanem meggyógyulni.
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 8. 10:19
Pődör-Novák Rékát javaslom. Fiatal, széles látókörű, SOTE-n végzett dietetikus. De ennek a 160 gr-os diétának Lupui Izabella a megalkotója, szerintem ő is sokat tud segíteni.
2020. júl. 8. 00:19

Sziasztok!

Inzulin rezisztenciával diagnosztizáltak, úgy tűnik ez a meddőségem oka is, úgyhogy komolyan és jól szeretném csinálni a 160 g-os szénhidrát diétát, de sok ételre vagyok allergiás, így egy netről letöltött mintaétrend nem sokat segít, nem tudom még mit mivel helyettesíthetek.

Találtam egy dietetikust aki azt ígérte személyre szabottan segít, több oldalas kérdőívvel kezdte, ahol leírhattam mindent, hogy mit ehetek, mit nem, mit szeretek, mit nem, majd elküldött egy 30 oldalas általános dokumentumot a diétáról benne 2 heti mintaétrenddel, aminek semmi köze nincs ahhoz amiket a kérdőívbe írtam. Mindezt persze jó sok pénzért :(

Tud valaki ajánlani olyan hozzáértő szakembert, aki tényleg az egyéni igények alapján alakít ki egy étrendet odafigyelve az emberre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook