Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL villanófényes kezelés - valaki próbálta már akne, mitesszerek eltüntetésére? fórum

IPL villanófényes kezelés - valaki próbálta már akne, mitesszerek eltüntetésére? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 28. 12:36

Sziasztok!

Én tavaly ősszel csináltam végig 16 kezelést a Blahánál.Az elején súlyosbodott, majd felváltva jöttek a gyulladásos és gyulladásmentes időszakok. Érezhető volt viszont, hogy ha jön is akne, az már nincs olyan mélyen, mint előtte.Februárban még el voltam keseredve, hogy semmit sem ért a kezelés,mert a felszínen volt akne.

Ezenkívül megállapodtam a Gerovital Plant nevű arctisztító gél és hidratáló krém mellett, talán ez is benne volt,abban, hogy mára csak a hegek maradtak.

2009. dec. 14. 18:29

Kipróbáltam.


Semmit sem segít, csak a pénztárcád lesz karcsúbb tőle!!!

2009. szept. 27. 16:33

Sziasztok


Most érdeklődtem egy másik fórumban ezzel kapcsolatban. Nagyon érdekel engem is !!!


Hátha oda ír vki!

2009. aug. 21. 13:04
Tyűha, senki nem írt? Tényleg senki nem próbálta? Pedig engem is érdekelne nagyon ez a téma. Sajnos nekem is csúnyácska a bőröm az arcomon.
2008. nov. 26. 16:02

Közepesen súlyos aknem van, már szedtem Roacuttant, mindent kipróbáltam, de nem javult tartósan. Most az IPL fénykezelésen gondolkozom. Örülnék, ha megosztaná velem a tapasztalatát, aki már kipróbálta hasonló problémára.

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook