Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL szőrtelenítés tapasztalatok? fórum

IPL szőrtelenítés tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2. Evka
2010. júl. 17. 15:20
senki???
1. Evka
2010. júl. 12. 01:05
sziasztok, akit kezelnek IPL géppel írja meg nekem legyen szíves, hogy felkockázzák-e a területet fehér szemcerucával vagy nem? aki csinálja csak szemmérték alapján lövi? Mindenemet szerettem volna szőrteleníteni. A lábam 12hetente, a többit 6 hetente szőrtelenítik. A lábamnál még csak az első alkalommal vagyok túl és 2 hónapja. borotválom a kezelések közt, de most hagytam egy kicsit megnőni és a tapasztalatom az, hogy vannak szabályos csíkok a lábamon, ahol a szőr egyenletes és erős. . . először azt hittem, hogy a borotválásnál kihagytam, agy leborotváltam külön ezeket a csíkokat, de pont ugyanúgy visszanőttek. Szerintetek lehetséges, hogy ezeket nem kezelte le a csaj szemmérték alapján és amikor fordultam az kimaradt? vagy csak beképzelem és ez így természetes? a karomon ilyet nem tapasztalok. . . Ami viszont nagy problémám, hogy nekem a nyakam is szőrös. Elmentem vérvételre a pajzsmirigyem rendben van. PCO-m van, megkérdeztem 2 orvost is, azt mondták, hogy kiesnek majd ezek a szőrök és elkezdtem kivizsgáltatni magam, hogy ne nőjenek vissza. A nyakamon viszont nem hogy kiesni nem akarnak, de a borotválás miatt, ami a szőrtelenítés miatt kell, egyre erősebbek. Amikor a második kezelésre mentem, szóltam, hogy állíthatná erősebbre is a nyakamon a gépet, mert csak egy pár szál esett ki, de azt mondta, hogy szerinte nem kell. így másodjára szerintem egy szál sem esett ki. . . 100ig lehet állítani a gépet és engem kb. 50esen kezel. . . Szerintetek mit csináljak? Ja és az intimemnél teljes intimet fizetek, ami elöl hátul teljes a leírás szerint. Szerintem nem villantott be elöl sem teljesen, amikor megkérdeztem, hogy meddig ment be, akkor azt mondta teljesen, de én nem így éreztem és külön kellett szólnom a hátsó rész miatt, ahova így kb. 3at villantott, de szerintem több kellett volna. . . Nem akarom megbántani azt sem, aki kezel vagy szólni a főnökének, de alkalmanként 100ezer ft felett fizetek és nincs kidobni vló pénzem. Ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook