Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » iPhonos dologban tudtok segíteni? fórum

iPhonos dologban tudtok segíteni? (beszélgetős fórum)

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2013. dec. 14. 10:05

Az alsó nagy gombod (home gomb) be van ragadva. Javíttatni kell! (fiam infója, én nem vagyok ilyen okos)

A kártyát méretre is lehet vágni, hogy beleférjen a telefonba. A sim kártyáról a neveket át lehet másolni az iphone-ra. Pesten v. vidéken laksz?

2013. dec. 13. 22:42
sziasztok! röviden leirnám a storyt.a lényeg mai napon kaptam egy i phonet 4 est de nem nagyon értek hozzá, egész este kinlódtam,annyira más minden benne.mivel a sim kartya mérete miatt a régi telomba már bele semtudom rakni,és persze az összes név nekem simre van elmentve, az istennek sem jöttem rá hogy lehetne megjeleniteni a neveket az i phonon...a legföbb bajom az hogy most nemrég a ki bekapcsoláskor nemtudom mi történhetett de nem enged belépni!!kijön a kék háttér,egy nő pofáz hogy mi mi de minden gomb olyan nehézkes és marha idegesitö.már órák óta próbálok kattintani ide oda,kiveszem a simet stb semmit nem csinál.olyan mintha zárolta volna vagy mi de nem értem!! a pint nem rontottam el,a jelkód 4 számát is jól irtam be!!egyszerüen kész vagyok.ez a telo full felidegesített ma.semmi nem ugy müködik benne ahogy megszoktam a sima samsungnál.egy sima üzenetet nem tudtam kitörölni.mindegy ez most lényegtelen.nemtudja vki mi történhetett?egyébként rögtön belépés utan jelkódot kért és csak utana pint,lehet vmit elbasztam?meg ki is irta h pin zárolás de utána rögtön kérdezte h feloldja e és rányomtam h igen,szóval nemtudom, ez most van kb egy órája hogy azt vettem észre a nő dumál,és nem enged be az ikonokhoz.Köszike elöre is!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook