Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inzulinrezisztencia és a terhesség fórum

Inzulinrezisztencia és a terhesség (beszélgetős fórum)


4. c73db520ef (válaszként erre: 3. - Henie)
2016. júl. 18. 12:33

A "de a szomszedasszony azt mondta, hogy", "meg a neten olvastam hogy" megbízhatonn?

Azoknak jobban hiszel?

Nem tudni pontosan hogy a te másallapotu szervezeted hogy reagal.

2016. júl. 18. 12:15
Mindenképp, de nagyon ritka az az orvos aki nem a lexikális tudásból próbál egy ilyet megoldani, ezért is fordultam ide, hátha van olyan, aki tapasztalatból tudja mit lehet tenni:)
2016. júl. 18. 12:12
Mindenkeppen szakemberekhez fordulnek.
2016. júl. 18. 12:08

Sziasztok!

3,5 év próbálkozás után végre két csíkos lett a teszt, most vagyunk 6 hetesek:)

Kb. decemberbe derült ki, hogy IR-es vagyok és el is kezdtem a diétát, mélyen beleástam magam az IR-es élet bugyraiba, hellyel-közel már azt hittem minden oké lesz a testemben. Rengeteget fogytam (volt/van is miből) és minden happy volt.

Majd jött a terhesség és egyszerűen megborult minden. Hihetetlenül érzékeny vagyok az összes szagra, illatra, olyan szinten, hogy a saját ruhám öblítőjének az illatát se bírom. Az emberekről, a tömegközlekedésről, az ételek szagától pedig ne is beszéljünk...

A lényeg, hogy semmit nem kívánok az IR-es étrendből, még jobban kavarog a gyomrom a sok lassú felszívódású ételtől.

Azt szokták mondani, hogy ilyenkor azt kell enni amit kívánsz. De nyilván ez egy IR-es életében kivitelezhetetlen.

Adjatok kérlek tanácsot, mert egyszerűen semmi nem jó. A hányingeres rosszullét egész napos, nem szűnik ébren töltött óráim egyikére sem. És attól, hogy nem bírok enni semmit még gyengébb is vagyok, aludnék egész nap és sírnék mert olyan érzékenyen érint az egész téma, hogy most nem bírom.

Nem panaszkodok, mert én vártam ezeket a heteket és nagyon boldogok vagyunk, hogy végre össze is jött:) De tanácsot szeretnék kérni azoktól, akik már átestek ezen és tudják miről beszélek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook