Intimzuhany (beszélgetős fórum)


2010. jan. 21. 17:56
Műanyag kis bödön, én vastag gumival a zuhanyzó tartójára kötöttem, ebből kijön egy vastagabb gumicső, végén egy ceruzányi műanyaggal, ami úgy néz ki, mint egy szökőkút. A vödröt feltöltöd a tetszőleges lével - tisztító, gyulladásgátló vagy nemtom milyen szerekkel - a műanyagot feltolod a kis micsodádba, van oldalt rajta egy nyitócsap amit kinyitsz, beállsz a kádba előtte, és már megy is felfelé a szer. Ami bévül rendet csinál, aztán kifolyik... Nagyjából ennyi... Azt a műanyag ceruzát ki kell főzni használatok közt, mert ha gebasz van, mindig újra fertőzöd magad.
2009. aug. 16. 17:37
Sziasztok! Hogy működik ez a híres intim zuhany használat??
2009. ápr. 24. 11:59
Szia! Én is általában 2 hetente vagy max de nagyon akkor egy héten egyszer! Ha gyulladás van vagy ilyesmi akkor indokolt a többszöri alkalmazása! Nem szabad sűrűn mert felborítod a hüvely természetes flóráját! A hüvely öntisztuló, de tény hogy nagyon jó közérzetet biztosít!
2009. ápr. 24. 11:56
én hetente max 1* használom, van hogy csak 2 hetente1*
2009. ápr. 24. 11:55
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen időközönként érdemes/ajnlott alkalmazni? Nekem azt írta a doki, hogy elég egy héten 1x, én ezt keveslem...Vélemények???

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook