Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
468. adrienn.12 (válaszként erre: 451. - Dedbbccba6)
2013. nov. 3. 11:37
Sikosnál csináltattam, nagyon korrekt volt. És most kábé úgy nézek ki ott lent mint egy kisbaba :)
467. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 466. - Jenny836)
2013. nov. 2. 16:17

Hú,szegény, rossz volt így olvasni...de hát gondolom, nem tudtad, hogy amit érzel, az normális vagy pedig tényleg valami extra probléma van....


Persze, el van döntve, kedden megyek konzultációra Sikos doktorhoz; ha elvállal, megcsináltatom olyan hamar, ahogy csak lehet.


Szerintem majd pár naponta jelentek itt helyzetet, ha túl vagyok rajta és előre is hálás lennék, ha néha benéznél, olvasnád és esetleg adnál majd tanácsokat. :)

466. jenny836 (válaszként erre: 465. - 0982c8ecc5)
2013. nov. 2. 15:17

Szia! A fájdalom mára már elmúlt, de azért még óvatosan közlekedem. Viszont oka volt annak hogy ilyen komoly fájdalmam volt, ugyanis vérömlenyem alakult ki sajnos és ez feszitette annyira a varratomat. A doki picit le is "szidott" hogy nem jelentkeztem hamarabb a problémával mert akkor nem kellett volna végig kinlodnom 1 hetet, és a promblémát is lehetett volna egyből kezelni. Eltávolította a vérömlenyt, utána egyből le is ment a duzzanat és megszűnt ez a feszítő érzés. Azt mondta hogy mostmár szépen be fog gyógyulni csak kicsit hosszabb lesz a gyógyulási idő emiatt. Én azt tanácsolom mindenkinek aki a jövőben ilyen műtéten esik át, hogy bármilyen panasza van inkább menjen be feleslegesen mintsem hogy tényleg valami gond legyen ami esetleg nincs egyből kezelve. Igy utólag mérges vagyok magamra:( remélem nem fog szét nyílni a varratom..:(

Te döntöttél végülis hogy átesel a beavatkozáson? Melyik dokit választanád?

465. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 464. - Jenny836)
2013. nov. 2. 09:47
Jenny, hogy érzed magad, elmúlt a fájdalom?
2013. okt. 26. 20:15

Köszi szépen!

A taxi az teljesen megfelel és elég szerintem, nem is a kísérő a lényeg hanem hogy ne tömeg közlekedéssel menjen haza az ember...minnél kevesebb legyen a gyaloglás:)

463. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 461. - Jenny836)
2013. okt. 26. 16:13
Köszi szépen a választ. A kísérőt nem tudom hogy fogom megoldani, de max. hívok egy taxit. Írjál majd, hogy hogy érzed magad a továbbiakban, jobbulást!
2013. okt. 26. 14:23
Aki túl van a műtéten annak mi a tapasztalata a bedagadással kapcsolatban? Jegelem a területet, de nem nagyon akar csökkeni a duzzanat, így mèg elég ijesztő a látvány:( remélem varrat szedésig azért lejjeb megy...
461. jenny836 (válaszként erre: 459. - 0982c8ecc5)
2013. okt. 26. 14:20
A szuri előtt a területet lefújják érzéstelenítő sprayvel az egy picit égő érzés...Maga a szuri teljesen kibírható, talán a csikló környékén a legkellemetlenebb...de a tűszúrás után már semmit nem érzel....Értem a párom jött autóval, én azt javaslom hogy mindenképp legyen veled kísérô elvégre mégiscsak egy műtétről van szó. A műtét után 3-4 órán keresztül még semmilyen fájdalom nincsen, itt még ugye rajtad van a nyomó kötés. Nekem annak a levétele után kezdődött a fájdalom. Az első nap nem a legkellemesebb de aztán napról napra enyhül a fájdalom. Én inkabb pszichésen viselem ezt nehezen, és inkább csak fekszem és pihenek nem valami jó érzés még mászkálgatni:)
460. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 458. - Jenny836)
2013. okt. 26. 12:20
Szerintem ez is olyan dolog, mint bármely más plasztika. Én teljesen el tudom fogadni, ha valaki nincs megelégedve valamivel a testén, szégyenkezik miatta, zavarja, kisebbségi érzése van és emiatt kés alá fekszik, ha módja és lehetősége van rá. Tegye! Valószínűleg utána egy sokkal boldogabb és felszabadultabb ember lesz, szebbnek, esztétikusabbnak fogja látni magát. És ez nagyon fontos. Azt butaságnak tartom, ha valaki egy pasi miatt plasztikáztat.
459. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 456. - Jenny836)
2013. okt. 26. 12:10

Szia!

Mennyire vészes előtte az érzéstelenítés? utána haza tudtál menni egyedül? Gyűjtöm az infókat...:) Valószínűleg én is a doktor úrhoz megyek majd.

2013. okt. 26. 11:46
Az is szomorú hogy ilyen beavatkozásra "kényszerül" nagyon sok nő...ami a pasik gúnyos megjegyzésének köszönhető. Furcsa hogy sokan elítélik azokat a nőket akik megműttetik magukat...kiváncsi lennék hány nő tud ezzel az apró szépséghibájával ugyan ugy együtt élni és őszintén elfogadni mintha nem lenne...akár a szexuális életben.
457. töprengő (válaszként erre: 454. - Dedbbccba6)
2013. okt. 26. 10:51

Tán nagyítóval nézik a pasik az alsónkat??

Eredeti, vagy műttetted? Szomorú hogy ez a legfontosabb a pasiknak....

456. jenny836 (válaszként erre: 453. - Dedbbccba6)
2013. okt. 26. 10:24

Szia!

Sikos doktornál voltam, a komplett műtét 200 ezer volt + 5 ezer a konzultációs díj. Sokat szemeztem a munkáival amik fent vannak a neten, szerintem nagyon szépen dolgozik:) remélem hamarosan én is látok majd már valamit mert egyenlőre csak iszonyatosan be van dagadva és az egész tiszta véraláfutas...a fájdalom egy fokkal jobb és elviselhetőbb

:) a doki amúgy kedves és jó fej!

2013. okt. 25. 22:33
És még egy kérdés bocsi csajok:) A Sikos doktornál mennyi volt a komplett műtét? Megnéztem és nagyon szimpatikus illetve szép a munkája :)
2013. okt. 25. 22:20
Aki megcsináltatta... hegek maradnak? A kisajak szélén látszik hogy nem eredeti az állapot? :)
453. dedbbccba6 (válaszként erre: 452. - Jenny836)
2013. okt. 25. 22:17
Kitartás! :) Kinél voltál?
2013. okt. 25. 10:08

Sziasztok!


Aki átesett már a műtéten neki mi a tapasztalata az első pár hétről? Nekem tegnap volt a műtétem de egyenlőre elég elviselhetetlen a fájdalom:(....rettenetesen be van dagadva, alig bírok menni, az alvás is nehézkes. Remélem 1 hét múlva jobban leszek már... Nektek mikor múlt el a fájdalom? Mennyi időre rá? Összefüggésben van a varrat szedéssel?

451. dedbbccba6 (válaszként erre: 449. - Adrienn.12)
2013. okt. 24. 23:37

Szia,


Te kinél voltál? :))

Olyan bíztató jót olvasni erről a témáról! :)

Szerintetek ki lehet a legjobb vagy legnépszerűbb orvos ezen a téren?

2013. okt. 23. 13:01

Sziasztok!

Én is végigolvastam a fórumot... Régóta tervezem a műtétet saját magam miatt, egyszerűen zavar és nem tetszik, ahogy kinézek. Egy partnerem sem szólt soha, de bennem folyton ott van, hogy vajon majd tetszik-e nekik a látvány. Úgyhogy most egy életem-egy halálom, elmegyek Sikos dokihoz egy konzultációra és bár félek az egésztől, de ha lehet, meg fogom csináltatni. Szeretnék felszabadult lenni és végre szépnek érezni magam.

2013. okt. 6. 12:23

Azoknak írok akik még gondolkodnak: Durván 1 hónapja csináltattam meg. A követő 1 hét nekem rémálom volt, fogalmam sincs mennyi fájdalomcsillapítót ehettem meg de nem is ez a lényeg. Ha kibírja az ember azt az 1 hetet utána már minden okés, persze van akinél még ez sem jön elő, embere válogatja.

Szóval gyönyörűen megcsinálták, egy az egyben minden fölös cuccot leszedettem, még a csikló fölötti részt is. Nagyon megérte, gyönyörű lett, akinek nagy problémát jelent a dolog vágjon bele! Nem lesz könnyű de az eredmény magáért beszél!

2013. aug. 16. 13:48
Volt valakinek olyan, hogy műtét után még egy kis korrekciót szeretett volna? A nagy szeméremajkak legaljánál maradt még nekem olyan, amit még eltávolítanék (sötét bőrszerűség) de lehet, hogy azt azért nem távolította el, hogy úgymond rendesen záródjon minden ott lent is? Az még ott nem a legszebb, hogy ennyire eltérő a színe...
2013. júl. 22. 14:09
Még vmi! Lányok, akinek nincs rá pénze, és ha valóban orvosilag indokolt a műtét (tehát becsípődhet, kidörzsölheti a bugyi stb), bátran keressétek fel a nőgyógyászotokat, mert tb-re valóban elvégzik a műtétet!!! Én azért választottam mégis plasztikai sebészt, mert tényleg szép eredményt szerettem volna, valamint azért, mert a nőgyógyász csak altatásban végezte volna a műtétet. És elég rosszak voltak a tapasztalataim az altatással kapcsolatban, bár ez csak egyéni problémám.
2013. júl. 22. 14:04
Sziasztok! Nekem 3 hete volt a műtétem, még mindig potyognak a varratok, viszont már nem fáj, inkább érzékeny. A kérdésem az lenne, hogy használt-e vki a gyógyuláshoz (hogy a kisajkak széle elvékonyodjanak) aloe-vera gélt vagy mást? Valóban használ-e?Mert így sajnos megvastagodottan elég nagynak tűnik, még ha valójában nem is az. Valamint lesz-e valóban olyan vékony a külső szél, mint azelőtt?
2013. júl. 2. 21:10
Azóta sincs rá pénzem, marad amilyen ;)
444. trx85 (válaszként erre: 441. - Töprengő)
2013. júl. 2. 17:44
Sziasztok! Engem 5 napja műtöttek, bár én a lézeres műtétet választottam. Fájdalmaim nincsenek! A duzzanat 2 nap után lement, persze még eltart pár hétig a gyógyulás, mivel a lézeres műtét égési sérülésnek megfelelően gyógyul be. Én már most azt mondom, hogy megérte, lényeges a változás!
443. mon26
2013. jún. 25. 21:25
sziasztok, ma volt kisajak mütétem. mennyire szabad szivárogni a sebnek?
442. joezai (válaszként erre: 413. - Nelike)
2013. jún. 6. 17:23
El sem tudom képzelni, hogy lehet egy műtetlen kisajak nem szép... De komolyan, hacsak nincs vele probléma, az úgy szép, ahogyan van!
2013. jún. 6. 09:16
Nem volt senki ilyenen azóta?
440. grizus
2013. máj. 3. 05:51
Nem értek egyet. Egy másik fórumon kirohantam a kisajakplasztikások ellen, aztán beláttam, hogy talán tévedtem. Lehet, hogy valakinek ez komoly probléma. Miért ne lehetne akkora, hogy az már zavaró és kényelmetlen legyen? Úgyhogy megkövettem őket.
2013. márc. 29. 00:05

Sziasztok, engem is érdekelne a kisajak kissebítés, de nincs rá egyelőre pénzem. Láttam valahol hogy csinálnak ilyen műtétet állami kórházban is? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Köszi előre is:)

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook