Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Intim tornával kapcsolatban milyen tapasztalataid vannak? fórum

Intim tornával kapcsolatban milyen tapasztalataid vannak? (tudásbázis kérdés)


7. vov
2008. okt. 29. 21:38
Elvégeztem, nagyon jó módszer, de már nem használom, fel kellene frissíteni a tudásom, mert egy nőnek ez igenis FONTOS!
2008. okt. 28. 18:37
"A Kriston Intim Torna nem akkreditált módszer, nem OKJ-s, egészségügyi szakképzõ intézmény és szakhatóság által nem minõsített és hitelesített módszer. A KIT trénerképzés nem szakképzés, a trénerek számára korábbiakban kibocsátott "szakoklevél" érvénytelen, miután a KRANDI Kft. a Közép-magyarországi Regionális Munkaügyi Központ engedélye nélkül végezte felnõttképzését, így ezen állami foglalkoztatási szerv a felnõttképzéstõl eltiltotta! A képzések valódiságának ellenõrzése nyilvános, és a Szociális és Munkaügyi Minisztérium honlapján megtekinthetõ. A Kriston-féle képzés továbbiakban új alapítású cég, Vital Tréning Kft. számára 2008. január 31.-tõl, 00126-2008. számon engedélyezett. Ez általános felnõttképzõ tanfolyamként bejelentett, szintén nem szakképzés, amely képzettséget igazoló "tanusítvány" az inkontinencia prevencióját és rehabilitációját érintõen egészségügyi szakmai munkavégzésre nem jogosít! "
5. ipi (válaszként erre: 3. - Amena)
2008. jan. 26. 09:21
Szia, igen, oktatói tanfolyamra.
2008. jan. 25. 16:24
Sziasztok! Olyan Édesanyákat keresek, akik még SZÜLÉS ELŐTT (terhesség előtt, vagy alatt) RÉSZT VETTEK INTIMTORNA TANFOLYAMON. Egy rövidke kérdőívet kellene kitölteni. A kérdőív teljesen anonim, e-mail-ben küldöm el. A kitöltés kb. 10 percet vesz igénybe. Ha tudtok nekem segíteni, kérlek jelentkezzetek a következő e-mail címen: kata8301@gmail.com Előre is nagyon szépen köszönöm minden kedves vállalkozó szellemű Anyukának!!! :)
2008. jan. 3. 13:31
A férjed járt intimtornára?
2. ipi
2007. dec. 28. 09:52
Szia, A férjem járt tanfolyamra hozzá, de még nem fejezte be... Egy alkalommal kipróbáltam, és én már éreztem a hatását, legalábbis ami a szülés utáni inkontineciát illeti :-) Meg nyáron hastáncoltam is, az is pár alkalom után sgített.
1. Ezti
2007. dec. 27. 22:07
Intim tornával kapcsolatban milyen tapasztalataid vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook