Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim sebesedés ellen mi a legjobb módszer? fórum

Intim sebesedés ellen mi a legjobb módszer? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 6. 16:58

Tea fa olaj a vizbe alulrol mosás

segít

5. 215c00cf67 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2015. ápr. 6. 10:00
mondjuk en leirtam mit szoktam csinalni, de valoban nezesd meg dokival. Foleg ha tabitol van, akkoor ad masikat.
4. Ludmilla1986 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2015. ápr. 5. 22:48

Én mindenképpen dokihoz mennék, mert szerintem ez a probléma hónapról-hónapra nem normális. Én nem szedtem tabit, de kb. 3 havonta előjött mindig folyás, viszketés, ilyenkor a párommal se tudtam együtt lenni, elmentem dokihoz, írt egy patikai kutyulós kúpot 10 napig, a férjemnek kenőcsöt és ennek már kb 5 éve, azóta soha nem jött elő.

Szóval egy jó doki, és lehet, hogy örökre elfelejtheted.

3. 215c00cf67 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2015. ápr. 5. 22:07

en intim mosakodot hasznalok, igaz nem szedek tabit, de ha kidorzsolodik az egyuttletektol vagy barmi azzal mosakodok, az helyre allitja a florat es nagyon szepen begyogyul.

de akar ezt ellehet hagyni, veszel egy cickafarkos ulofurdot vagy egy kamillasat es mar az is ilyen hatassal lesz :)

2. lolka (válaszként erre: 1. - Hella6)
2015. ápr. 5. 22:06
Ez inkább fertőzésre utal, nem a fogamzásgátlóra. Talán orvosnak megmutatni lenne célszerű.
2015. ápr. 5. 22:00
A fog.gátlóm a ludas ez biztos, mert minden hónapban előjön egy kis ideig ez a fajta probléma. Gondolom a hormonváltozás felborítja a belső flórámat emiatt viszketek meg kisebesedek egyik napról a másikra. Pár nap után ez magától rendeződik, de szeretném megelőzni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Van rá megoldás ? A méregdrága dolgokon kívül ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook