Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim kozmetikus Veszprémben? fórum

Intim kozmetikus Veszprémben? (beszélgetős fórum)


8. Nefertiti. (válaszként erre: 4. - Genlips)
2011. máj. 11. 11:38

Esetleg tudsz ajánlani valakit?

A cukorgyantáról sok jót olvastam.

Sheavaj pedig egyébként is van otthon!:)

7. Nefertiti. (válaszként erre: 6. - A8972e6228)
2011. máj. 11. 11:33
Köszi az elérhetőséget. Néztem már a honlapját, de mivel nem ismertem, így nem mertem.
2011. máj. 11. 10:41
Mézes gyantával csinálja. Nekem kb. fél óra alatt leszedte,és utána nem volt ronda. 1napig érzékeny,de megéri.
2011. máj. 11. 10:39

Szia!


Én a völgyikútba járok a dórihoz. Nagyon ügyes kozmetikus,és egyáltalán nem éreztem cikinek,mert sokan járnak hozzá.

Van honlapja is,ha gondolod elküldöm privibe.

4. genlips (válaszként erre: 1. - Nefertiti.)
2011. máj. 11. 10:35

szerintem nincs baj azzal, ha bemész néhány kozmetikushoz és megkérdezed, heti/havi hány alkalommal kérnek nála átlagban ilyen kezelést. megtudod, mennyire gyakorlott, mert nemcsak a tapasztalat a kérdéses.

nekem egyszer volt szerencsém elmenni egy gyakorlatlanhoz (pedig tapasztalat, 20 éve szakmában dolgozó kozmetikus volt, viszont nem gyakorlott ezen a téren, mert) utána több lila folt is volt a bőrömön érdekes formákban.

3. genlips (válaszként erre: 1. - Nefertiti.)
2011. máj. 11. 10:29
ilyennel nem lesz problémád, ha cukorgyantával szedik és utána sheavajjal kened testápolásként
2011. máj. 11. 10:21
Itt vagyok:)
2011. máj. 11. 10:20

Sziasztok,


Ismer valaki jó intim kozmetikust Veszprémben? Eddig még nem jártam ilyen gyantán és jó lenen valaki olyat taláni aki ért is hozzá. Jó lenne valami aki már tapasztalatól tud ajánlani jó kozmetikust. Egyébként én borotválom, egyszer bikini vonalon voltam egy nőcinél, de igazán le se tudta szedni rendesen a szőrt, aztán jól begyulladt és sebes lett....Szóval eddig kb ennyi tapasztalatom van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook