Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intimkehely tapasztalatok fórum

Intimkehely tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2023. márc. 2. 01:02
Ez egy hasznos dolog! Imádom!
2020. máj. 28. 13:24

Tetszett a koncepció, hogy hosszabb távon olcsóbb megoldás, mint a tampon vagy a betét. Mindkét eszköznek van jó és rossz oldala. Nemrég vettem a Dm drogériából t.o.c. nevű, M méretű kelyhet. Előző hónapban 2x próbálkoztam vele, de egyrészt úgy éreztem, mintha a húgyhólyagom fájna tőle és nyomná, ill. alig tudtam kiszedni magamból 😨 olyan érzésem volt, mintha a petefészkeimet kiszippantaná kivételkor...egyáltalán nem éreztem kényelmesnek.

Ma újra kipróbáltam és lehet az volt a probléma, hogy túl mélyre raktam, vagy nem tudom. De most nem érzem kényelmetlennek. Csak szokatlan kicsit, lehet csak maga a gondolat miatt 😄

4. kan-kalin (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 5. 09:07

Évekig szemezten vele mire rászántam magam. Nagyon sokáig úgy voltam vele, hogy undorító az egész koncepció és nehéz lehet a használata. Aztán végül egy hosszabb utazás miatt próbáltam ki.


Így két év használat után az a véleményem, hogy a véres tampon/betét összecsomagolása pont ugyanannyira undorító, mint a kehely öblítése. A legnagyobb különbség annyi, hogy a kehelyhez ajánlott, hogy legyen nálad egy kis palackos víz, nedves kendő amivel eltudod diszkréten mosni a nyilvános WC-ben is.


Nekem az első 1-2 nap erősebb a vérzés, amit még a nagyobb tamponnal is 2-3 óránként cserélni kellett. A kehely ezzel szemben kibír 6-8 órát is. (+ a kehelynél sose tapasztaltam szivárgást)


A felhelyezéssel nekem már első alkalommal sem volt problémám, ellenben a kiszedéssel még néha most is meggyűlik a bajom.


Nekem most két fajta kehely van. Az egyik egy drágább "márkásabb" a másik pedig egy szimpla drogériákban kapható. Én nem vettem észre különbséget... Mindkettő orvosi szilikon és bevizsgált.

2020. máj. 5. 08:54
Én az alliexpresszről rendeltem 2 db volt kb 500 ft. S méretet rendeltem. Meg kellett tanulni felrakni, de pár alkalom után sikerült! Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Kényelmes, nem ázok át. Most tettem el legalább 1 év szabira, de remélem utána is hasznát tudom venni.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 5. 05:27
Èn borzasztò undorìtònak talàlom,bàr ìzlèsek ès pofonok..
2020. máj. 5. 02:55

Kedves tagok!

Kíváncsi lennék saját tapasztalatokra, véleményekre az intim kehellyel kapcsolatban. Bár mindenkinek más típus/méret a jó, mennyire tudtatok "átállni" a betét,-és tamponhasználat után? Valóban kifizetődő hosszútávon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook