Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetszolgáltatót szeretnék váltani, szeretnék véleményeket a Fibernetről, vagy egyéb szolgáltatókról! Köszönöm. fórum

Internetszolgáltatót szeretnék váltani, szeretnék véleményeket a Fibernetről, vagy egyéb szolgáltatókról! Köszönöm. (tudásbázis kérdés)


23. Ashia
2011. nov. 22. 12:15
Először is el szeretném mondani, hogy több mint 6 éve vagyunk a THome ügyfele. Eddig nem volt különösebb problémánk, de ebben az utóbbi 1 évben egyre több. A napokban IPTV-re álltunk át. Szerelő jött, modem lecserél, IPTV-boxok felrak. Majd jött a meglepi, a modem nem áll fel. A szerelő - miután beszélt a kollegáival - azzal ment el, hogy ne aggódjak estig helyre áll a rend. Nem is aggódtam. Estig. Másnap délben, mikor még mindig nem lett aktiválva a modem és ezért se tv-m, se internettem, már kezdtem kicsit morcos lenni. Felhívtam hát az ügyfélszolgálatot, ahol a következő, nem kicsit kiakasztó választ kaptam: "A régi modemet nem tudják leválasztani, és addig az újat sem aktiválni, ezért nincs internetem és tv-m." Pff. Elgondolkodtatott rendesen. A THom-nál úgy tudom csúcs szakemberek dolgoznak. Kifog rajtuk egy modem aktiválás? A kapott válasz, tehát a szakembereket minősíti? Van egy kifizetett szolgáltatásom, amit nem tudok használni. Ha én nem fizetem be a csekket, lekapcs-kikapcs-irgumburgum. Ellenkező esetben? Kifizetett szolgáltatás - még sincs működő nett több mint 24 órán keresztül. Mivel a munkámhoz is használom, a kiesett munkabéremet fizeti a THome? És ez csak a hab a tortán. 4 hónappal ezelőtt hűségidőt hosszabbítottunk. Új, szerződés, új, alacsonyabb ár. Csakhogy a számla még 2 hónappal később is a magasabb összeggel érkezett. Ügyfélszolgálat - kérdés: Miért? A válasz: A program nem vette figyelmbe a kedvezményt!!!!! A promram :)) Ez sem kicsit akasztott ki. Ha ismereteim nem csalnak, a program azokkal az adatokkal dolgozik, amit a kezelő/felhasználó megad, vagy nem ad meg. Ha rossz adatot kap, akkor azzal dolgozik, ha nem kap adatot, akkor nincs mivel dolgoznia. Nah most akkor ki is a hibás? A program, vagy a program kezelője/felhasználója? Elviseltük egymást a Thome-mal több mint 6 évig, itt az ideje a váltásnak. Ha baráti körömben megkérdezik, melyik szolgáltatót válasszák, lesz egy olyan szolgáltató, amelyet nyugodt szívvel biztos nem ajánlok majd.
2010. szept. 7. 14:41
Én GTS Data netjét használom.Üzembiztos, korlátlan és olcsó.3072 Ft havonta. Ettől függetlenül ajánlom, nézzétek meg a Btel honlapját.5680 forintért ad TV-t, internetet és telefont.A telónak nincs havidíja, helyben 4 forint, egyéb irányba 7 forint a percdíj.
2008. dec. 9. 16:45

Mindenképpen javasolnám! Nekünk is az van már évek óta. Előbb 1 éves, később 2 éves hűségnyilatkozatot írtam alá, így a kábel TV + korlátlan internet hozzáférés díja havonta nem éri el a 7.000.- Ft-ot! Szuper! ha a hűségnyilatkozat lejár, mindíg vannak akciók a régi előfizetőknek is, nemcsak az újaknak!

Nagyon tudom ajánlani!!(Ja és KIT-base csomagunk van, ami kb. 60 csatornát jelent)

20. Zsu76
2008. dec. 6. 16:13

Sziasztok!

Nekünk is Fibernet van. Simán lehet szerződést módosítani. Nálunk csak kábeltv volt eddig, szeptemberben váltottunk át a KIT családi csomagra. (net, tv, telefon)kb. 10 percet voltak itt a szerelők, amíg a tv-n megcsinálták a leosztást. Azóta folyamatosan, szakadás nélkül megy a net és hozza a sebességet is.

Előtte T-online volt. Állandóan megszakadt, naponta többször is, lassú volt, nem szerettem.

Remélem neked is beválik a fieberes.

2008. dec. 6. 16:02
nagyon szivesen, remélem beválik majd nektek is :)
2008. dec. 6. 15:46

Nagyon köszönöm nektek, úgy vélem el is döntöttem, hogy választásom a fibernet lesz. Kicsit nézelődtem mást is, de biztos hogy erre esik a választásom. Mondjuk nem tudom, hogy a szerződést lehet -e módosítani, mert a tv külön van, és így kicsit mintha magasabb lenne az előfizetés a netre, de lehet, hogy tudják módosítani. A telefont nem akarom, mert az olyan díjcsomag, amely nekünk megéri.

De a T-online-ból elég volt, úgyhogy köszönöm a segítséget, így könnyebb döntenem, hogy a jó tapasztalataitokat megosztottátok velem.

17. Mocori
2008. dec. 6. 14:07

Szia!


Nekünk is Fibernet van, és teljesen jó! Anno, 3 évvel ezelőtt volt többször egy hónapban, hogy egy-két óráig nem volt net, de azóta ezen javíthattak, mert már abszolút nincs ilyen gondom. A gyorsasággal is meg vagyok elégedve, úgyhogy csak ajánlani tudom!

2008. dec. 6. 13:37

nekünk is a csomag van mint mtt80-nak.

nekünk is a 9990-ben benne van a családi csomagos tv meg a telefon is, és mi is ingyen hivjuk a fiberneteseket. Én csak ajánlani tudom a fibernetet.

15. mtt80
2008. dec. 6. 13:19
Nekünk is Fibernetes van, és én is meg vagyok vele elégedve! Tényleg nem igazán van akadozás, ha véletlenül mégis, akkor azt előre jelzik, hogy pl. valamilyen karbantartás miatt ettől eddig nem lesz internet. Nekünk is olyan csomagunk van, amiben kábel Tv, internet, és telefon egyben van. Így fizetünk havi 9990 Ft-ot. A kábel Tv a teljse családi csomag, a telefon pedig tök jó, mert ingyen hívhatom azokat, akiknek szintén ilyen fibernetes telefonjuk van.
2008. dec. 6. 12:03
hát h öszinte legyek nem tudom $ an egy valami kütyü amin jön a net,és van még1 ami megosztja a két gép között...
2008. dec. 6. 11:58
Router (elírtam) :)
12. a7baea197d (válaszként erre: 10. - C066a749d7)
2008. dec. 6. 11:57
A ruoterre gondolsz?
11. a7baea197d (válaszként erre: 9. - Mamaki)
2008. dec. 6. 11:57
Csalódtam a T-online-ban. Évek óta ez van, és semmi nem olyan mint amit ígértek. Szerencsére most jár le a hűségszerződés, és elhatároztam, hogy mindenképp váltok.
2008. dec. 6. 11:51
2 gép közt simán fog müködni, csak kell még venni majd azt hiszem valami külön kis kütyüt.... :s nem akarok hülyeséget mondani ugyh nem saccolom mennyibe kerül az mer nekünk kb 5éve ez van már. De azt csak 1szer kell megvenni ;)
2008. dec. 6. 11:48
Hoppá! Hozzám éppen most, fél óra múlva jön a szervizes "átállítani" a T-Online-t T-Home csomagra, az már digitális és nem kell majd 2012-ben újra állítgatni! Több ismerősnek is ez van már, mindegyik dicséri!! Egy csomagban van az internet, a telefon és a TV is, minegyik digitális, az új rendszer.....ezen belül klf. nagyságú csomagot választhatsz, de én a korlátlan használattal, nagysebességű internettel mindezért 7650.-Ft-ot fogok fizetni, amiben a digit. Tv csatonák is benne vannak!!! Átállítási díj nincs!
8. a7baea197d (válaszként erre: 7. - C066a749d7)
2008. dec. 6. 11:44
Igen épp akartam azt is hogy nálunk is meg lesz osztva, 2 gépre. Akkor megbízhatónak látszik, mert a tv csatornákkal sohanem volt gond, és épp most láttam egy akciót, csak nem tudom hogy meglévő tv előfizetés mellé lehet -e akciósan vásárolni net előfizetést. 3 variáció és sebbesség van. Igazán nem tudom melyiket válasszam, meg hát anyagi megfontolás végett sem mindegy. Árban jónak tűnik.
7. c066a749d7 (válaszként erre: 5. - A7baea197d)
2008. dec. 6. 11:35

Nekünk semmi panaszunk nincs erre, 3gépre van elosztva egy net, és mégis mind a három gépen jó a sebesség. Szóval mi elégedettünk vagyunk a fibernettel.

Nagyritkán van olyan h megszakad a net, kb egy évbe kétszer de azt akkor általában jelzik, hogy 1-2órás szolgáltatás kimaradás várható.

6. a7baea197d (válaszként erre: 4. - Martian)
2008. dec. 6. 11:34
A UPC miatt aggódom, azt tudom hogy nagyon nem szeretnék. :S Nem sok jót hallottam róla.
5. a7baea197d (válaszként erre: 3. - C066a749d7)
2008. dec. 6. 11:32

A fibernetre gondoltam, mert van kábet tv, de a net nem azon van és így egyszerűbb lenne, és talán gyorsabb mint a t-online. Meg ezzel sok a bajom, akadozik, lassú stb.

Szóval a fibernet jól működik?

2008. dec. 6. 11:29
upc is nagyon jó
2008. dec. 6. 11:24
nekünk Fibernet van... mi meg vagyunk elégedve vele, elég jó gyors! Persze választani lehet a sebességek között. Nem nagyon szokott szakadozni sem a net.
2008. dec. 6. 11:20
Pillanatnyilag T-online előfizetés van, de mindenképp váltani szeretnék.Segítsetek választanom! Köszönöm.
2008. dec. 6. 11:20
Internetszolgáltatót szeretnék váltani, szeretnék véleményeket a Fibernetről, vagy egyéb szolgáltatókról! Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook