Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Internetes depresszió tesztek fórum

Internetes depresszió tesztek (beszélgetős fórum)


3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 09:52

Jó úton haladsz, hiszen szakemberhez fordultál.

Számomra ezek az internetes tesztek elvesztették hitelességüket, nem bíznék bennük. Néhány - pillanatnyi, kevésbé pontos, általánosított - válasz alapján nem lehet diagnózist felállítani. A személyes konzultáció a mérvadó, hallgass a dokidra! :)

2022. dec. 18. 08:46
Mivel elkezdtél járni pszichológushoz és ilyen tesztek után keresel ( én azt sem tudtam hogy van ilyen) így egyértelmű hogy valami gond azért lehet. Ha nem lenne nem merült volna fel benned hogy megcsináld. Most az első velem szembe jövőt megnéztem/kitöltöttem. Elég vicces hogy vagy van a minden happy válasz utána meg már rögtön olyan jön ami nagyon negatív és utána csak még negatívabb válaszok. Átmenet nincs.
2022. dec. 18. 01:16

Sziasztok.

Az interneten található, depressziót felmérő teszteknek mennyire lehet hinni? Egyébként most kezdtem pszichológushoz járni, de még csak 1x voltam, a következő időpont pedig majdnem 1 hónap múlva lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook