Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes Casanova fórum

Internetes Casanova (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Internetes Casanova

1 2 3 4
100. 981908f710 (válaszként erre: 99. - F45bbe2910)
2011. febr. 14. 19:15

Ájnye ,luther.

Ne írj általánosságban.

Én pl szeretem a duci ff-akat.A zenét meg leginkább,az közös pont lenne pl.

Most mondjam,írjam?Néha imádok unatkozni is.

Totál kikapcsol.

Más meg mást szeret.

Csak keresgélni kell.

Érdekes ,olyan volt,pl most is ezt s így érzem ,hogy jó egyedül.Pillanatnyilag.

De azt ,hogy megtalálom a másik felem,hogy nincs ,nem létezik,hogy feladjam,talán butaságból ,talán önámításból ,de nem,azt nem gondolom.

Üdv Neked.

2011. febr. 10. 11:37
Sajnos a mai képlet szerint a normális=unalmas. Ha ehhez még átlag vagy az alatti külseje is van akkor még lúzernek is tekintik sokszor. Ígyhát inkább otthon marad zenét hallgat és nézi a Discovery Chanelt.
98. winny
2011. jan. 20. 15:51
Szegénykém:-(
97. Noarashi (válaszként erre: 96. - B59e85f65a)
2010. szept. 26. 12:38

Szia, drága! Hogy nagyon rosszhírüek-e? :) Most én parkolópályán vagyok, úgyhogy mégcsak rosszhírűvel sem akadok össze. De megrázom magam és haladok tovább! Köszi a bíztató szavakat!!

És örülök, hogy megtaláltad az embered :) Ilyenkor mikor ilyet hallok,látok, én mindig újra bízni kezdek abban, hogy vannak azért jó kapcsolatok!!! :)

96. b59e85f65a (válaszként erre: 51. - Noarashi)
2010. szept. 23. 21:33
jo estet!balatonfüreden nagyon rosszhirüek a ferfiak, baratosnöm?en , ahogy olvasom a valaszokat sokan sokat csalodtak.. anno regebben en is, de az ember ezekböl tanul es edzödik ,nekem 11 eve jo ahazassagom de nem zökkenömentes, akadalyok mindig vannak es lesznek, gyerekproblemak, anyagi, egeszsegi, de megkeseredni, es befordulni magaba senkinek nem szabad.. ezert születtel meg ,hogy elj- "ami jo azt hagyni kell megtörtenni, ami rossz azt tudni kell megvaltoztatni"!!!!szoval nem sebekeket nyalogatni.. talpra allni es asajat felallitott jatekszabalyaid szerint alakitani az eletedet!!!!!
95. acuko (válaszként erre: 92. - Fibi82)
2010. szept. 22. 13:27
Ugyanez a tapasztalatom!! Pontosan!
94. mandella (válaszként erre: 34. - Bared)
2010. szept. 20. 17:28
áhh, neem, neki (a pasimnak) jó a helyesírása, de ennek pl. ilyen: szerecc, tudazsd, mijen, satöbbi
93. mandella (válaszként erre: 30. - Velheim)
2010. szept. 20. 17:26

:-)))

ő sehányaska

még mindig írogat, sztem eltévesztette a házszámot, most már ez a gyanúm

92. fibi82
2010. szept. 20. 17:19

Na, nekem is meg van a véleményem az internetes pasikról. 2008-ban próbáltam ki.

Először minden érdekes volt, voltak kedvesek, általánosságban még nem volt ennyi szexcentrikus ri*ngyó pasas.

Mindjárt az első nap kaptam vagy 40 levelet, abból talán 5 volt szimpatikus.

Az egyikkel nagyon kedvesen leveleztünk napokig és beszélgettünk. Nekem nagyon szimpatikus volt a pasas. Már vagy 10 napja leveleztünk, kezdtem vonzódni hozzá, és reményeket tápláltam. (persze naivan erre gondol az ember). Aztán mivel más pasasok egy nap után már találkozni akarnak, gondoltam, felemlítem, hogy találkozhatnánk....

aztán szépen elkezdett nem írni stb..... aztán rákérdeztem, hogy mi van, akkor azt hazudta, hogy találkozott egy lánnyal, akivel szeretné az idejét tölteni.

Attól kezdve megtanultam, hogy nem táplálok semmit addig, amíg esély nem lesz személyes találkára.

Írtak ezrével...aztán kialakult bennem egy pasimotiváció szerinti csoportosítás én ezekbe a csoportokba osztanám a regelő skacokat:

1. a jóképű menő macsó, aki szexet akar (egy lány, + x lány+fiú +egyéb extra)

2. jóképű pasi+ rendezett egzisztencia :aki beadja hogy komoly kapcsolatot akar, csak gondolja, hátha itt lesz a nagy ő( tuti szórakozik, szexet akar, csak így könnyebb rendes lányt találni,ingyen cselédet a lakásába...stb., de egy biztos, nem a szerelem vezérli!!!)

3. gyanús pasi, aki levelezget...de egyszer lelép, pont mikor már kellene személyesen találkozni

4. agresszív pasik, akik leqrváznak, lealáznak, ha nemet mondasz nekik...

5. csúnya, hibás, szerencsétlen pasik, akik ideálisnak tűnnek, és hűségesek lennének és megbízhatók...csak hát a randin mindig ott a bibi: olyan csúnya, hogy egyszerűen nem vonzódsz hozzá, 165 cm-tert ha megüti, 30 éves, de 60-nak néz ki. És iszonyúan emberséges. Általában évekig próbálkozik a társkeresőkön, anélkül, hogy egy értelmes randija lenne.Pedig rendes...


Nos én már csak kíváncsiságból is találkoztam jónéhánnyal.

Sőt, mire meguntam, hogy mindig a pasik választanak ki, gondoltam körbenézek én is, írok egynek levelet, aki nekem nagyon szimpatikus...Egyet találtam is: helyes arcú, rendes adatlap, sok kép, 29 éves, iskolázott, komoly, természetkedvelő és olyan nőt keres akiből jó anyuka lenne...stb.

A nők csak úgy írták neki a leveleket!!!

Nos megismerkedtünk: 2 hét alatt kiderült, hogy nem is 29 hanem 39, és az anyjával él, amikor nem kellene, mert van külön lakás, nem képes egy zoknit kimosni, önző és már 2 hét múlva szerelmet vallott(!!!) ami nekem túl gyors volt. Persze kiderült, hogy neki csak bejárónő kellett volna:(

Ezért akart magának egy "anyukát", ami azt jelenti, hogy ő lett volna a gyerek!!!

Ja és emellett még szarrágó is volt és bunkó is.

Én nem vagyok buta liba mártír, és ezt látta ő is. Nem lettem volna neki jó parti.


Persze szakítottam:(

De nem hinném, hogy túl nagy esély lenne normális férfit találni. Ahhoz túl sok a normális nő. Vannak olyan nők, akiknek egyszerűen nem jut:(

2010. szept. 19. 11:19

Ilyen "alakok" voltak,vannak,lesznek!

Ez van.Ha nem sikerül kikerülni akkor a kiábrándulás belőlük pontot tesz az egészre.

2010. szept. 16. 09:21
Fú ez borzalmas lehetett, azt hiszem ismerős érzés!
89. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 86. - 448f1a930a)
2010. szept. 15. 21:37
Mi más?! :D
88. 5e48d37001 (válaszként erre: 85. - 981908f710)
2010. szept. 15. 10:13
Tipikus..beesik egy-egy topikba,reagál ahelyett,hogy visszaolvasott volna:D
2010. szept. 15. 07:33

Valójában az is szöget ütött a fejemben ,hogy pl az iwiwen néha,hetente ,két hetente,kapok egy-két levélkét.

Kedveset ,ismerkedőset,randit kérőt..

Ahol az apuka két kisgyerekkel virít az oldalán:)

És fel van villantva -kapcsolatban:)

Na ez az igazi gáz,de legalább őszintébb ,mert nem "feleségnek valót keres" és nem "vágyik annyira gyerekre".

Ezekre abszolute nem reagálok.

Ez van ,próbálkozzon-csak máshol.

86. 448f1a930a (válaszként erre: 71. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. szept. 15. 07:26
Akkor neked is csak az izmaid vannak?!
85. 981908f710 (válaszként erre: 83. - A284cbe523)
2010. szept. 15. 07:22

Akkor olvass kicsit lejjebb a többi kommentet és megtudod ki a mi:)

Nem csak én dőltem be és más is írta ,hogy bedőlt volna.

/Rajtam kívül négy nő jelentkezett a barátnőnél/

És szerintem volt önvizsgálat:)

Elfogadtam ,hogy rosszul döntöttem.

Így van.


A hármas szexre pedig reagáltam.

Akkor határt húztam-bár nem eléggé ezek szerint-de ne dugd a fejed homokba ,igenis sok férfit/nőt izgat,ő pedig kimondta ezt .

Nem voltam rá vevő.

Ennyi.

84. 29a57c5965 (válaszként erre: 83. - A284cbe523)
2010. szept. 14. 20:32
Több beleérzés...tapasztalat alapján:-))))))))
2010. szept. 14. 20:14

"Mi odaadóak vagyunk, és sajnos elvakultak , könnyebben megtévesztőek. "


Ki az a mi? A gyermekes elvált anyák? A nők? Hmmm.


Kis önvizsgálat. Szerintem Te voltál az. Nincsen mi. Konzekvencia levon, tovább él, többé nem dől be...



Majd, ha a hármas szex ajánlat után nem olvadsz újra el...


Akkor ok. Leírtad az egészet, nem tévesztett meg, de valamiért egy idő után vakságot fogadtál, annyira hinni akartad, hogy igaz

2010. szept. 14. 19:43

Azóta rendben vagyok,nem fröcskölök vitriolt és nem fulladok epébe.

A kislányom 7.osztályos,én is tanulok tovább,és az igazi szerelmemre áldozok időt -táncórákra járok.Pörgök:)

Nincs búslakodás.

Nem szabad:)

81. 981908f710 (válaszként erre: 80. - 29a57c5965)
2010. szept. 14. 19:38

Mert baromi ügyes:)Valóban üzletember és jár külföldre.

Gondolom a "komoly" kapcsolatnak azt mondja ,pl 3 nap Ausztria,közben szép hosszú hétvége Egerben:)

Vagy Románia csütörtöktől és tényleg kivisz valakit-a társkeresőből.

A miért?

Csak sejtem.

Részben amiket írtak lentebb a kommentekben.

Mi odaadóak vagyunk,és sajnos elvakultak ,könnyebben megtévesztőek.

És így könnyebb változatos szexpartnert találni,anélkül ,hogy a másik fél tudná ezt.


Tőlem elnézést kért azóta-"ha megbántott valamivel".

De az ő szavának előttem már nincs hitelértéke.


Tudod .lövésem sincs ,hogy épített volna le ha megesek tőle-mivel "annyira vágyott gyerekre":)

De biztos ,vagyok benne ,hogy kreatívan megoldotta volna-hirtelen külföldre költözik..:)

Nem baj ,nem vagyok kevesebb.

Soha senkit nem sajnálok ,csak együtt érzek.

De azt a lányt ,mégis inkább sajnálom.

2010. szept. 14. 18:00

Én naiv vagyok!


Hogyan lehet egy komoly kapcsolatban ,ennyi saját-szabad ideje....hogy nem tűnik fel,hogy külföldön járt....100 kérdésem lenne:-)


Döbbenet!!! MIÉRT?....

2010. szept. 14. 06:25
Naív nő, bizonytalan pasas (skalpgyűjtő). Szerintem egy társkereső oldalon pont a társat nehéz megtalálni, de minden mást könnyű:)
78. Barát1 (válaszként erre: 77. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. szept. 13. 18:50
:)
77. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 73. - Barát1)
2010. szept. 13. 15:21
Miért? Hát, hogy nézne már ki, hogy ArnoldSchwarzenegger - nő?! :DDD
76. Noarashi (válaszként erre: 75. - Noarashi)
2010. szept. 13. 12:35
No most elolvasva látom hogy csak ismétellek :) De osztom a véleményed :)
75. Noarashi (válaszként erre: 74. - 981908f710)
2010. szept. 13. 12:34

Azt hiszem, én is azt tettem volna amit Te. De legyünk realisták! A csaj ha nem teljesen zakkant,sejti,hogy pasija merre kalandozik. Csak fejét a homokba dugva addig mantrázza hogy jó kapcsolatban él,míg el is hiszi! Gondolom pillanatok alatt kimagyarázta Antalka,hogy ez csak egy irigy nő,aki rá akart mászni, de Ő nem engedte! Mert csak a párját szereti! És aki szerelmes nyeli ezeket a szavakat,mint kacsa a nokedlit!

Szép emlékek akkor lettek volna ha vmennyire igaz lett volna ez a kapcsolat..de így amit szépnek lehetett hinni,azt elcsúfította a hazugság,amire épült!

74. 981908f710 (válaszként erre: 72. - Áfonyás csirke)
2010. szept. 13. 12:24

Örülök ,hogy megosztottad a véleményedet.

Egyértelmű ,hogy mivel mások vagyunk hasonló helyzetben másképp reagálnánk.

De a bosszú nem játszott szerepet ,ahogy lentebb írtad.

Emlék?

A hazugságra épült emlék ,hogy lehetne szép?

Hogy?

73. Barát1 (válaszként erre: 71. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. szept. 13. 12:08
Akkor miért csapsz be? Az adatlapodon miért van férfi?
72. áfonyás csirke (válaszként erre: 68. - 981908f710)
2010. szept. 13. 12:03

Örülök neki és kívánom is, hogy boldog légy.

Csak a saját véleményem írtam le, én hogyan cselekednék.

Ha én volnék az Antal párja már észrevettem volna, hogy miket csinál és semmiképpen sem óhajtanám megbeszélni az egyik hölgyismerősével.

Ha pedig velem csinálta volna ezt az Antal akkor- valami miatt együtt voltam vele egy évig-nem akarnám, hogy ez maradjon mindkettőnknek utolsó emlékként.

Velem is történt már ilyen, hogy elhagytak másikért és olyan is, hogy elengedtem, menjen a másik nőhöz. Soha nem lehet egyiket sem feldolgozni.

71. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 65. - Barát1)
2010. szept. 13. 09:56
Ott kezdődik a baj, hogy nem vagyok pasi :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook