Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetes böngészés közben a szövegben egyes szavak zölddel jelennek meg kettős aláhúzással. Hogyan tudom ezt kikapcsolni? fórum

Internetes böngészés közben a szövegben egyes szavak zölddel jelennek meg kettős aláhúzással. Hogyan tudom ezt kikapcsolni? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 6. 09:57
Szerencsére sikerült megoldani az összes problémámat. Valószínűnek tartom, hogy az online filmnézés hozta ezeket a vírusokat. Megoldás: windows újra telepítése, google drive újratelepítése és egy másik vírusölő telepítése. És egy nagy pucolás a gépen-felesleges dolgoktól megszabadultam. ja és egy csomó beállítás a toolbar-ok és hasonlók ellen. :-)
5. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 2. - Csenemi)
2014. ápr. 16. 10:26
basszus! több, mint 1000-et talált. honnan tudom, hogy melyikeket távolíthatom el? egy párat kijelöltem törlésre, utána a naplóban egy csomó mellett az jelent meg, hogy nem történt semmi.
4. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 2. - Csenemi)
2014. ápr. 16. 09:43
köszi a segítséget. neki is ugrom. :-D
2014. ápr. 16. 09:05
Én letöröltem a firefoxot és újratelepítettem. Csak akkor tűnt el. Tényleg nagyon idegesítő volt.
2014. ápr. 16. 08:46
Az egy malware vírus, nekem is pont a napokban volt. Töltsd le a malwarebites programot, futtass le vele egy ellenőrzést. Én firefoxot használok, újra kellett telepítenem hogy teljesen eltűnjön. Ha kell segítség írj privátban nyugodtan.
2014. ápr. 16. 08:11

Ha az egérmutatóval fölé érek, akkor megjelenik egy kicsi ablak az alábbi szöveggel: New year, new chances. nagyon idegesít, tudna nekem valaki segíteni, hogy hogy lehet ezt letiltani? A másik gondom pedig az, hogy állandóan megnyílik újra a google chrom egy reklámmal. pl. big farm. ezt hogyan lehet letiltani?

Harmadik problémám, hogy a gépre vannak telepítve játékok a fiamnak. pl. raymanorigins, lego racer. Eddig ezek jól működtek, de most, ha rákattint egyszerűen kikapcsol a monitor, amit csak a gép resetelésével lehet újra elindítani. Ezt is jó lenne mielőbb orvosolnom, de nem tudok rájönni, hogy mitől lehet.

Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook