Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Internetes áruházból való rendeléssel tapasztalatok? fórum

Internetes áruházból való rendeléssel tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2011. dec. 12. 14:13
"megbízható"web-árúházak mindig felajánlják az utánvétes fizetést.Én csak úgy rendelek.
2011. dec. 12. 13:50
Köszönöm a válaszokat! Mi előre fizettünk, utalással. Tényleg megbízható áruháznak tűnik, egy ismerős ajánlotta, csak többek közt az a problémám, hogy az ünnepek között nem dolgozom, tehát fogalmam sincs, hogyan tudom majd átvenni az árut, ha esetleg nem jön meg karácsonyig...
2011. dec. 12. 12:19
Magyar oldalról nem rendeltem még viszont külföldiről rendszeresen ! Sosem volt átverés sem az ár levételénél sem az áru megérkezésekor , és a megadott időponton belül mindig megjöttek a dolgok ! Igaz itt az ideérkezési idő kiszámíthatatlan ,mert messziről jön , de az általuk ígért 4 héten belül még mindig megjött !
2011. dec. 12. 11:03
Eddig nem mertem rendelni interneten semmit sem. De most Karácsonyra két webáruházból is rendeltem, persze csomag átvételekor fizetős oldalakról rendeltem játékokat a gyerekeknek. 3-4 nap alatt megérkezett a rendelt termék hibátlanul.
2011. dec. 12. 10:30
Néha kicsit lassan érkeznek meg a dolgok, amit nem értek, de a megbízhatósággal szerintem nincs gond, nem fognak lenyúlni, vagy ilyesmi.
2011. dec. 12. 09:15

Kicsit hosszúnak tartom a határidőt! Még Angliából is megjön másnapra.Hihetetlen de igaz!!

Akiktől itthon én rendelni szoktam azok 2-3 munkanapon belül küldik.(könyv-játék)

4. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Roppancska)
2011. dec. 12. 09:13
Hát mi egyszer jártunk úgy,hogy nem jött meg karácsonyra az ajándék :( Már november végén megrendeltem és karácsony előtt 1 héttel minden nap zaklattam őket és persze minden nap azt ígérték,hogy addigra megjön és 23-án nyögték be,hogy bocs,de nem...aztán 2 ünnep között érkezett.Csak az a gond,hogy már elfelejtettem a nevét,kb 3-4 éve volt ez...szóval,ha kérdeznéd,nem tudnám megmondani.Bár annyi internetes áruház van,hogy irtó kicsi az esélye,hogy ugyanonnan rendeltél.Mi amúgy egy konyhai eszközt rendeltünk anno.
3. roppancska (válaszként erre: 2. - Zseba)
2011. dec. 12. 09:09
Köszönöm a választ :) Máshonnét mi is szoktunk rendelni, csak innét még nem, és kicsit félek, hogy nem jön meg időben az ajándék!
2011. dec. 12. 09:08

Szia!

Én több internetes webáruházból rendeltem már és mindegyik korrekt volt. A megadott időpontban mindig megkaptam az árut. 1-szer kértem cserét, akkor is normálisan álltak a dologhoz, pedig nem is a webáruház "hibájából" adódott a probléma!

2011. dec. 12. 09:02
Nem rég kaptunk meghívót egy webáruházba, ahonnét rendeltünk is karácsonyra ajándékot. Azt írták, hogy az akció lezárását követő maximum 15-20 munkanap, míg kiszállítják az ajándékot. Van valamelyikőtöknek tapasztalata erről? Jó lenne, ha karácsonyig megérkezne! (nem tudom, ki szabad-e írni a webáruház nevét, ezért nem írtam...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook