Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Interneten belül nem tudom a képeimet kezelni. Nem megy a képfeltöltés, e-mailben a képküldés. Mi okozhatja? fórum

Interneten belül nem tudom a képeimet kezelni. Nem megy a képfeltöltés, e-mailben a képküldés. Mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 7. 06:24

Ha itt a hoxán töltök fel képet, nekem is menetrendszerint lefagy a böngészőm és leáll. Csak többszöri próbálkozásra szokott sikerülni. Én se tudom, ez mitől lehet.

Esetleg tudja valaki, itt a hoxán hogy tudok valakinek képetküldeni? Vagy képeslapot?

2009. jún. 16. 10:05

Ide se tudok képeket feltölteni. Próbáltam már más böngészővel is (jelenleg a Firefoxot használom leginkább), de úgy sem sikerült. Tegnap pl. a Firefox is összeomlott... :S

Vírusirtást is csináltam, de nem volt semmi.


Nem csak a képküldéssel van gond, egyetlen weboldalra (iwiw, baráti kör...stb.) sem tudok képet feltölteni. Befagynak az oldalak, így a Hoxa is!

2009. jún. 15. 19:16
Én a gmail.com rendszeren szoktam levelezni és képeket is küldeni de semmi probléma nincs.
2009. jún. 15. 18:58

Hiába kicsinyítem le a képek méreteit, leáll minden weboldal, ahol képet akarok feltölteni. E-mailben a legkisebb képektől is "beáll" mind a freemail, a citromail, és az alapértelmezett postafiókom!

Nem tudom, mitől lehet ez, és hogyan oldhatnám meg?

2009. jún. 15. 18:56
Interneten belül nem tudom a képeimet kezelni. Nem megy a képfeltöltés, e-mailben a képküldés. Mi okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook