Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Internet vásárlás- reklamáció fórum

Internet vásárlás- reklamáció (beszélgetős fórum)

2014. febr. 14. 19:58
Hogy áll az ügy?
10. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 8. - 81móni)
2014. febr. 9. 13:35

Inkább a Jófogást, a másik kemény.

Ha elismeri, hogy nálatok is jó volt nála is egy ideig, nem is igazán kellene foglalkozni vele, csak idegesíti az embert.

2014. febr. 3. 11:37
Köszönöm!
2014. febr. 3. 10:44
HÍVD FEL A FOGYASZTÓVÉDELMET, ŐK TUDNI FOGJÁK.
2014. febr. 3. 09:48

[link]


Itt olvasgathatsz, lehet többet fogsz megtudni.

6. Beautify (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 3. 09:04

Jogi nyilatkozatot nem, csak működési szabályzatot találtam de az ilyen esetekre az nem tér ki.

Azt mondja hogy hiába akarja hogy 5km/h-val menjen a gép, mindig felmegy a maxra és csak azon megy. Illetve leveri a biztosítékot.

Nálunk ilyet soha az életben nem csinált. Nem hogy ilyet de semmi gond nem volt. Mielőtt elvitte, megkért hogy olajozzuk meg, akkor is ment vagy 20 percig és semmi baja nem volt. Elvitte, bekapcsolta, először jó volt, aztán meg már nem. Nem értem.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Beautify)
2014. febr. 3. 08:55

A jófogás jogi nyilatkozatát nem ismerem, amikor regisztráltál, biztos volt egy elfogadó nyilatkozat, azt olvasgasd át.


Nem lehet, hogy csak rosszul állította be?


Úgy gondolom, ha nem írtatok papírt erről, akkor én már nem foglalkoznék vele, pontosan azért, mert ott kipróbálta, de a jog meg nem így szól.

2014. febr. 3. 08:46

Sem adásvételi szerződés nincs, sem garanciát nem vállaltam. Jófogáson hirdettem.

Nem akarok neki sem rosszat és nem feltételezek róla rosszat, de az tény hogy nálunk még működött. :(

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Beautify)
2014. febr. 3. 08:43

milyen oldalon hirdetted meg, vállaltál-e érte garanciát x időre, vagy aláírtatok egy adásvételi szerződést, hogy a megtekintett állapotban és nincs rá semmi garancia? Ha V.terán és hasonló oldalon hirdetted, ott vissza kell venned, ha nem írtatok más szerződést.


Az a baj, hogy bármi és bármikor elromolhat, lehet ők is ártatlanok az ügyben. :S

2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Beautify)
2014. febr. 3. 08:41
milyen adásvételi szerződést kötöttetek irásban?
2014. febr. 3. 08:38

Sziasztok!


Egy kis segítségre lenne szükségem.


Az történt hogy a hétvégén eladtuk a futópadunkat. Kiválóan működött, soha semmi problémánk nem volt vele. Eljött a vásárló, megnézte, kipróbálta, futott rajta, minden rendben volt. Aztán este felhívott, hogy otthon kipróbálták, akkor először még futottak rajta, jó volt, utána fél óra elteltével már nem működik. Illetve működik, de rosszul. Kérdés hogy ilyenkor mi a teendő? Itt volt, megnézte, jó volt. Nálunk sem volt soha semmi baja. Honnan tudhatom hogy nem-e lejtette, vagy szállításkor keletkezett baja? Ő persze szeretné ha visszaadnánk a pénzt. De ha visszaadom, akkor se pénz,se futópad. És ha ő tette tönkre akaratán kívül? Akkor azért miért nekem kell fizetnem?


Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook