Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Internet szolgáltató nem hajlandó javítani a településen és környékén fellépő alábbi hibát. Mit lehet ilyenkor tenni? fórum

Internet szolgáltató nem hajlandó javítani a településen és környékén fellépő alábbi hibát. Mit lehet ilyenkor tenni? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 25. 09:08
Ha van rá lehetőséged, akkor válts internetszolgáltatót! :)
2009. máj. 25. 05:38
Nekem parabola szerűség volt a tetőn,azt hiszem mikrohullámu,ebből váltottam kábelre.Én is kistelepülésen lakom:))
2009. máj. 22. 10:14

Ők nagyon jól tudják, hogy környékünkön nem tapossák egymást az internet-szolgáltatók! Ezért leszarják az ügyfeleket...


Én Anyuval így tartom a kapcsolatot, meg a nevelőapám is külföldön él, ezért így tudok csak velük kommunikálni, tehát mondhatni elengedhetetlen az internet. Néha üzletet bonyolítok a neten, ezért is fontos.


De hát ezt is leszarják. Csak fizessem a havidíjat rendesen!

8. csókica (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2009. máj. 22. 06:41
Nekem is volt az előző szolgáltatóval gondom.Egy héten többször is felhívtam őket,és gondolom besokaltak,mert mondták hogy egyáltalán nem tudják megcsinálni,már mindent kipróbáltak,és ők maguktól ajánlották fel a szerződés felbontását:))Váltottam és azóta minden szuper!!:))
2009. máj. 21. 14:28

Elismerték, hogy náluk van a hiba, de nem tesznek ellene semmit.

Azt mondták, hogy ez már előfordult egyszer. Most azonban nem találják a hiba pontos hollétét, ezért takaróznak minden hülyeséggel. Ez viszont már nem egyszer fordult elő!

6. a74de3d08a (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2009. máj. 21. 14:10
melyik szolgáltató?
5. a74de3d08a (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2009. máj. 21. 14:07
Ha más lap megjeleníthető, akkor nem hiszem, hogy az internetszolgáltatónál lenne a gond.
2009. máj. 21. 13:44

Ma kaptam egy levelet, hogy utánanéznek, de már két hete ezt ígérgetik mindenkinek. Tudtommal már két településen nem elérhető a baráti kör, és a sebesség is erősen kifogásolható.


Nem vagyok meggebedve a barikörért, de csak ott vannak fenn olyan ismerősök is, akiket tetoválnék és arra várnak, hogy szóljak nekik.

3. Ánya73 (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2009. máj. 21. 10:55
Megkérdezhetem, hogy melyik szoltáltató, merre laksz? Nálunk ugyan ez a helyzet a nettel, először azt hittük mivel vezeték nélküli a net, hogy a tp-link ment tönkre, tegnap előtt hotunk egy újat, tegnap megint nem volt net. Mi Kiskunlacházán lakunk és a Sziget-net a szolgáltatónk.
2009. máj. 21. 10:45

Internet szolgáltatónk nem hajlandó javítani a hibát, ami abból áll -többek közt,- hogy egy weblap nem jeleníthető meg (a baráti kör.hu). Többen bejelentették már ezt a hibát, de a szolgáltató azzal a kifogással él, hogy valószínűleg a számítógépünk rossz, telepítsük újra! Néhányan ezt megtették, ám a hiba továbbra is fennáll.

Az internetkapcsolat kb. két hete hullámzó teljesítményt ad, de ez a weboldalas dolog már több mint két hete tart. Nem hajlandóak a panaszosokkal foglalkozni, hárítják a felelősséget, hibabejelentő levelekre nem válaszolnak.


Mit lehet ilyenkor tenni?

2009. máj. 21. 10:42
Internet szolgáltató nem hajlandó javítani a településen és környékén fellépő hibát. Konkrétan:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook