Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 10. napra fórum

Inszemináció után 10. napra (beszélgetős fórum)


2016. nov. 29. 21:47
Sziasztok! Moncsi vagyok.Nekem van egy 6 éves kislányom, aki elsőre osszejött inszeminacioval. 2010 marciusban történt, áprilisban nem jött meg, azért teszteltem!! Most novemberben 22-én volt ujabb inszemináció, de a hasam jobbra lent szurkål. Elvileg december 5 én jön meg a mensim. De, nem tudom mi lesz még! Vagy már lehet kèpzelödö,Köszönöm a választ! !
2013. szept. 29. 19:07
Annyi még h elkezdett fájni a hasam mától ami rem nem jelent nagyon rosszat. Próbálok pihenni. Volt akinek nagyon fájtak már ilyenkor a mellei? Nekem borzasztóan fájnak. Lehet az utrótól?
2013. szept. 29. 18:59
Nekem még az inszem utáni 12. napon is a 10-es teszt, nagyon halvány volt.
4. Nisa' (válaszként erre: 3. - Kteky)
2013. szept. 29. 18:33
A türelem ilyenkor a legnehezebb. :)
3. kteky (válaszként erre: 2. - Nisa')
2013. szept. 29. 17:50
Rendben. Köszönöm. Én is igy tudom h valakinek a 10.napon is lehet halvány pozitiv teszt. De várok türelmesen. hátha... :o)
2. Nisa' (válaszként erre: 1. - Kteky)
2013. szept. 29. 17:39

Ha jól számolok, egy átlagos (28 napos) ciklusnál, a 10. nap még négy nappal a nem várt előtt van.

Van akinek már pár nappal az esedékes menstruáció előtt pozitív a tesztje, de a nagy többség a kimaradás után tesztel, és ekkor sem 100%, hogy kimutatja.

A HCG mindenkinél más ütemben termelődik.

Lehet, hogy korai volt a teszt, de az is lehet, hogy nem sikerült.


Amíg nem jön meg, lehet bizakodni. :) De szerintem az újabb tesztelés előtt várd meg míg késik.

2013. szept. 29. 17:06
inszemináció után 10.napra negativat teszteltem, ez volt az első inszem. bizakodhatok még vagy már most is valós eredményt mutat. tehát nem sikerült?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook