Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszem után 9 nappal megjöhet a mensi? fórum

Inszem után 9 nappal megjöhet a mensi? (tudásbázis kérdés)


7. Kler (válaszként erre: 6. - Szegfű_)
2018. dec. 16. 19:35

Remèlem hogy a negatìv teszt csak a korai tesztelès miatt volt.

Drukkolok hogy ott legyen a kèt csík a teszten pàr nap mùlva!

6. Szegfű_ (válaszként erre: 5. - Kler)
2018. dec. 16. 16:33

Szia.

Sajnálom,hogy nem maradtak veled :(

Csináltam érzékeny tesztet, az negatív lett. Nem bizok semmi jóban már, de ma még beveszem a progeszteront, holnap meg majd hívom a kórházat.

5. Kler (válaszként erre: 1. - Szegfű_)
2018. dec. 16. 14:26

Szia!


Ne add fel, főleg ha hasznàlsz valamilyen progeszteron pótlàst, abba ne hagyd amig a doki azt nem mondja!

Nekem inszemnèl iker terhessègnèl volt ilyen vérzèsem, igaz sajnos abbòl nem lett baba :( vetélès lett a vège.

Neked remèlem baba miatt van a vèrzèsed, ha babàs vagy akkor feltètlen ilyen esetben progeszteront kell hasznàlni pòtlàsnak!

4. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Szegfű_)
2018. dec. 16. 12:04
Azért az inszem és a vele járó várakozás elég stresszes, így könnyen felborulhat a ciklus.
3. Szegfű_ (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2018. dec. 16. 11:28
Hosszú ciklusaim vannak. 32-34 naposak. Biztos,hogy elbuktam, de zavar, hogy nem jön ki a 14 nap. Ha rövidebb vagy hosszabb a ciklusod,mindig az első 14 nap és nem a második hossza változik. Tehát elvileg a tüszőrepedés után mindenképp 14 napnak kell eltelnie. Nagyon zavar a dolog, de holnap majd felhívom a kórházat és megkérdezem.
2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Szegfű_)
2018. dec. 16. 10:50
Attól is függ, hogy alapból milyen hosszúak a ciklusaid, mert ha rövidebb, akkor nem feltétlenül 14 napra jön meg. Bármi megeshet, de azért a vérzés nem jó jel. Szorítok, hogy ne így legyen, de szerintem ez nem a te hónapod. Kitartás! Új hónap, új esély!
2018. dec. 15. 20:52

Sziasztok!

Dec. 5-én adtam be a tüszőrepesztőt, 6-án volt az inszem, lehetséges,hogy most, 15-én megjöjjön? Elkezdett mensis görcsöm lenni és vérzek, mint mensi első napján. De elvileg ugye tüszőrepedés után 14 nappal kellene megjonnie, az meg dec. 20 környéke.

Szerintetek van még remény vagy ez a hónap elúszott?

Hétfőn tudok dokival beszélni,addig megőrülök....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook