Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Insanity, 60 napos edzésprogram! fórum

Insanity, 60 napos edzésprogram! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. márc. 9. 16:40
ma nekem is ilyen napom van, mert nagytakaritas volt, de megcsinalom valahogyan. raveszem magam :p
6533. juditka23 (válaszként erre: 6532. - Melcsuu)
2016. márc. 9. 14:25
eletem elsö alkalmaval 13 percnel abbahagytam, ezen a heten semmi eröm nincs de semmihez sem :( nagyon gyenge vagyok :/
6532. melcsuu
2016. márc. 8. 19:51

Nektek volt már olyan, hogy egyszerűen alig bírtátok magatokat rávenni az edzésre???

Nekem ma igen, és nagyon-nagyon nehéz volt, de sikerült fejben tisztáznom a dolgokat, most végeztem a tornával, és büszke vagyok magamra, hogy ma se hagytam kiiiii. :)

2016. márc. 4. 18:30
ÉN nagyon nem diétázom, próbálom visza fogni a kenyeret meg a magas szenhidrátokat és minél töb fehérjét enni...:) remélem Sikerül lefogynom
6530. juditka23 (válaszként erre: 6529. - Marinoalex89)
2016. márc. 3. 18:53

sziaaa en is csinalom de semmi kedvem hozza :D egyebkent mint irtam en mar csinaltam 2-3 honapig ezelött ezt az edzest es mar nem nezem az orarendet amelyiket epp kedvem van arra edzek :) a 3 kardio közul. Igen egyre jobban megy, közbe dietazni is muszaj ugy lehet fogyni vele, szegeny nyari nadragom nem jo ram muszaj belefogyni nyarig : )

Te hogy haladsz?

2016. márc. 3. 18:46
sziasztok :) most kezdem az első hónap utolsó hetét. :D egyre jobban megy úgy érzem...ti hogy haladtok?
6528. pnegab
2016. febr. 27. 20:42

Olyan jó olvasni benneteket! Én most a T25-öt csinálom, talán 1x majd eljutok az insanityhez is! Nyárra hátha leszek annyira formában, hogy belevágjak majd. Jelenleg a Béta 4. hetének a végén járok, aztán jön a gamma.

Gratulálok a kitartásotokhoz! ☺

6527. juditka23
2016. febr. 26. 18:12

sziasztok


en is 2 hete kezdtem el... mindenem faj :D


egyebkent tavaly csinaltam 2-3 honapig es szepen lefogytam..


en mikor insanityzek alig eszek nem vagyok ehes, na meg ha mar ilyen kemeny edzest csinal az ember akkor nem is akar mar enni.

Feherjeket eszek dietas italt zöldseget..

Es közbe majd leszakad a hatam : ) mar nekem is egyre jobban megy csak ez a fajdalom ne lenne töle, na de az is hatha elmulik :)


melcsuu megertem, engem is elkap a hev ha insanityröl kell beszelnem : )


tavaly csaladomtol egy nagyon szep polot kaptam insanity felirattal : ))

ha lefogyok ujra felveszem buszken :D

6526. melcsuu
2016. febr. 26. 15:47

Szia Marinoalex89!

Te is nagyon ügyes vagy, tarts ki, megéri! :)


Énaz első 2 hétben nem tudtam végigcsinálni, nagyon rossz állóképességgel kezdtem, de már az első hónap második felében észrevettem, hogy nagyon kevésszer pihenek. Azt úgy nem tudom, hogy hány perc ment, de voltak gyakorlatok amiket kevésbé kedveltem, azokat nem csináltam végig, pihentem úgy a végén 10 mp-ket, amiket szerettem és mentek, azokkal sose volt bajom.

Most a második hónap már húzósabb, 55 perc edzés, hát már a bemelegítés után folyik rólam a víz. De ezt talán azért szeretem jobban, mert az egész nem ugrabugra (a bemelegítésen kívül), tehát az első 15 percben lefáradok, aztán nyújtunk és utána 5-10 perc múlva már nem lihegek, csak érzem, hogy dolgoznak az izmaim. :D

Végigcsinálni persze nem tudom, sokat pihenek, de hát akik a videóban vannak, azok talán még többet és többször mint én.


Eredménye pedig van, természetesen. :) Állóképesség szempontjából is, fit test is mutatja.

És igazából én nem akartam magam mérni, csak az 1. illetve a 63. napon, de hát nem bírtam ki, mert kezdtem a nadrágomba tetszeni magamnak, a felsőim nem feszülni rám, szóval nemrég megmértem a combom és a derekam.

-3 cm comb, -7 cm derék. (A többit majd a 63. napon mérem... :P)

De nem is voltam kövér, tehát a derekam most lett 60 cm ezzel a mínusz 7-el, a combom pedig 50, és már a hasamon is látszódnak az eddig elbújt kockák. Tehát én inkább formásodni, izmosodni szeretnék és jobb állóképességet, hogy ne legyen megterhelő felmenni a sulim 2. emeletére..... Szerencsére már nem az. :) Köszi Shaun-T. :)


Bocsi a regényért, csak mindig elkap a hév, ha erről kell beszélnem.☺

2016. febr. 24. 19:48
szia melcsuu. Nagyon ügyes vagy és van eredmény? én most kezdtem neki a 3 hetemnek, de nagyon kemény. Te végig tudod csinálni az egész videót? nekem kb eddig még csak 20-25 perc megy. Tovább nem birom. Remélem folyamatosan fejlődök majd.
6524. melcsuu
2016. febr. 20. 17:09

Sziasztok!!☺

Most tartok a 2. hónap első hetén, holnap lesz belőle az utolsó napom, aztán hétfőn pihi. Nem mondom, hogy könnyű, sőt... De még mindig ugyanúgy élvezem, mint az első hónapot.

Már csak 3 hét és vége... Hihetetlen ezt leírni, mivel visszanéztem és január 12-én írtam először ebbe a fórumba, és mennyi idő eltelt azóta. (Már most gondolkozok, hogy szívesen újra kezdeném. XD)

Egy nap kihagyásom se volt, minden napom úgy alakítottam, hogy beleférjen, sőt vágytam rá. Volt egy hétvégés Szegedre utazásom, akkor is úgy kalkuláltam ki, hogy a pihi napom pont az ottani napra essen, és az induló és az érkező nap letudjam nyomni a tornát. Én, aki régen inkább kifogásokat keresett, mintsem megoldásokat.

De ennél már az első alkalommal éreztem, hogy megtaláltam amit kerestem és egyszerűen (ha lehet ezt mondani) szerelembe estem az Insanityvel. :D


Kitartás mindenkinek, írjatok többször! ☺☺

2016. febr. 19. 09:49
Szia Mucorga. Jaj de ügyes vagy, én most vagyok a második hét 5-ik napjánál. Elég kemény de csinálom :D Nem megy még a 40 perc, nem tudom lenyomni, de előző héthez képest 5 percel tovább tudom csinálni. Bár én is fogynék ennyit..Próbálok kitartani :D
6522. Mucorga
2016. febr. 18. 00:46
Sziasztok! Végre van itt valaki.:) Január elején kezdtem másodszor az Insanityt (a kettő között végignyomtam a max:30-at), most a 2. maxos héten tartok, és majdnem minden nap eszembe jut, hogy nem vagyok normális, hogy másodszor is belefogtam.. :) Az elsőnél 2 ruhaméret és -13 kg volt az eredmény. Most a másodiknál már nincs ilyen mértékű változás súlyban, de cserébe rengeteget formálódik a testem. Sose voltam még ilyen izmos (magamhoz képest persze ;) )
6521. Nyunyu2
2016. febr. 16. 22:19

Én nem akartam tönkre tenni magam. Nehezebb lesz felépülni, ha végigerőltetem, mint ha más sportot választok. Cserébe most 40 perce szobabicajoztam.

Az a helyzet, hogy azon gondolkoztam, szép szép, aki végigcsinálja, de utána? A test nem puhul meg, ha átállsz mondjuk heti 3 edzésre?

2016. febr. 16. 21:35
hát sajnálom, nekem is fáj itt ott, de nagyon leakarok fogyni, eléggé kétségbe vagyok esve...muszaly kibirnom
6519. Nyunyu2
2016. febr. 16. 21:30
Én sajna abbahagytam, befejeztem a 2. hetet és a térdeim baromira fájnak. Na meg a kezemen a kisizületek.... Pihentettem két napot, de nem merem folytatni. :(
2016. febr. 16. 21:23
turbofan, nem tudnád elküldeni? eléggé rossz minőségben van meg nekem sajnos. Kissé élvezhetetlen...
2016. febr. 16. 21:22
sziasztok. Nekem ma volt a 8-ik napom, nem tudom én vagyok elég gyenge vagy mindenki más erős de nekem eddig csak max 25 percet sikerült megcsinalni... nektek megy az egész 40-45 perc?
6516. c0f1ddd69c (válaszként erre: 6514. - Annamarina)
2016. febr. 9. 13:22
fennt van az ncore-on, most néztem :)
6515. Nyunyu2
2016. febr. 8. 14:10
Sziasztok. Én az első héten vagyok túl, nyögök rengeteget, de nem akarom feladni. Enni eszek, de figyelek. Van kb. 10 kg feleslegem. Remélem lesz változás...
2016. jan. 25. 11:05
Sziasztok! Nagyon szeretnék belevágni az Insanitybe, sokat olvastam már róla és úgy gondolom pont ez lenne az ideális mozgásforma számomra. Viszont sajnos sehol sem találok hozzá megfelelő anyagot (DVD, videó bármi). Olvastam h Ncore-ról letölthető, de azom meg sajna nincs szóval meg vagyok lőve......Valaki nem tudna segíteni hogy mégis honnan tudnám megszerezni, megvenni DVD-n vagy akármi :D Köszi előre is
6513. melcsuu
2016. jan. 16. 17:07

Igaz, hogy nincs itt senki, de azért beírom, hogy most tartok az 5. napomon, és az utolsó feladat egy fit test-es feladat volt, és csupán kíváncsiságból számoltam, hogy hullafáradtan mennyi megy... És!!! 8-al többet csináltam MÁR MOST! Hihetetlen, és eszméletlenül szeretem ezt a tornát!

Remélem mire a végére érek, lesznek itt többen is! ☺

6512. melcsuu
2016. jan. 12. 19:03

Sziasztok. Én ma kezdtem el, tehát ma volt a Fit test. Kevésbé ment olyan jól, mint vártam... Nem tudom, hogy érdemes-e belekezdenem az egészbe, bár a csajszi meg a pasi első eredményeinél 1-2vel lettem rosszabb csak, de jobbra számítottam, mert ezelőtt is mozogtam, tornáztam. De szerintem elkezdem, nagyon elszánt vagyok.


Esetleg van most itt valaki, aki éppen csinálja?:)

6511. fulbright
2015. nov. 25. 16:58
Sziasztok! Én 2 napja léptem a 4. hétbe. Sokszor azt érzem, hogy kevésbé bírom, mint az elején. Meg agyalok, hogy a 60 nap az 2X az első 30 nap lesz inkább. Ti csináltátok a maxokat is?
6510. Mucorga
2015. szept. 9. 01:16

Éppen ma tűnt fel, hogy az egyik térdem nem bírja már olyan jól a felhúzott térddel való ugrálást, illetve azokat a mozdulatokat, amikor oldalra is kell terhelni (pl. az 1-2-3, vagy a suicid drill gyakorlatnál).. :) Eddig nem fájt. Holnap beszerzek valami izületvédő bogyót.. :)


Akkor nálad ma evős nap volt? :) És holnap edzés? :)

6509. juditka23
2015. szept. 8. 16:13

szupi vagy, en edzes helyett is eszek jelenleg :D de egyebkent tenyleg nagyon latvanyosan lehet vele fogyni csak igy tovabb : -)


izuleteid nem fajnak töle?

6508. Mucorga
2015. szept. 7. 23:42
Hát, brutális minden nap, az tény..:)) De szeretem, mert minden reggel érzem, hogy változik, alakul a testem. :) Te hol tartasz?
6507. juditka23
2015. szept. 7. 23:00
hogy megy az edzes Mucorga? :)
6506. Mucorga
2015. szept. 3. 16:30
Kár, hogy kihalt a fórum, szívesen cserélnék tapasztalatot olyanokkal, akik mostanában csinálják az Insanityt. Én most kezdem a 3. hetemet.. :)
6505. juditka23
2015. aug. 4. 18:54
valaki aki edz esetleg? : )
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook