Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? fórum

Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
10418. Vacakos (válaszként erre: 10415. - Szasza069)
2018. márc. 11. 09:40
Köszönöm a válaszokat..Hát most eléggé tanácstalan vagyok.Azzal magyarázta a 4 tasakot a dokim,hogy nekem azért kell,hogy a peteérést beindítsa..
2018. márc. 10. 19:53
Barátcserje vélemények érdekelnének. Mire hat? Hol érdemes megvenni? Melyiket és mennyit kell szedni?
10416. beus009
2018. márc. 10. 15:33
En most "mezei" folsavat szedek, az ajanlott napi mennyiseg es az inofolicnak is 5x adagja van egy tablettaba azaz 1000ug Akkor az olyan mint 5 tasak inofolic?
10415. szasza069 (válaszként erre: 10413. - Vacakos)
2018. márc. 10. 14:12
Szia! Nem vagyok orvos de szerintem a napi négy az borzasztóan sok... én ano napi kettőt ittam,reggeli után és este vacsi után. Mindig étkezés után sose éhgyomorra mert ha úgy ittam hányingerem volt. Így utólag belegondolva lehet akkor már a baba miatt... :) Az inofolic mellé szedj d vitamint is,nagyon fontos....
10414. s.Nikolett80 (válaszként erre: 10413. - Vacakos)
2018. márc. 7. 20:43
Négyet? Az nagyon sok! Kettőt. Reggel éhgyomorra és lefekvés előtt.
10413. Vacakos
2018. márc. 7. 16:25

Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok.Sasnos ma tudtam meg,hogy nincs peteérésem.Az orvosom azt javasolta először igyam az inofolik port napi 4 et három hónapig.És aztán menjek vissza..

Ti mikor ittátok?Eves előtt,után??tapasztalatok,vélemények??

2018. febr. 9. 08:40

Sziasztok!


Akinek maradt meg Inofolic akkor engem érdekelne!


Köszönöm :)

10411. Suhidalmi (válaszként erre: 10410. - Beus009)
2018. jan. 23. 00:25
Szia engem érdekelne!
10410. beus009
2018. jan. 22. 07:23
Sziasztok! Megmaradt 30 tasak Inofolic, 2019 lejarattal 3500,- ert atvehető, postazom is (kb 500,-/600,-)
2018. jan. 19. 12:17
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy PCOS-es vagyok eddig a trimeszter 1 vitamin + baratcserje kapszula kombit szedtem tegnap voltam orvosnal ő az inofolicot ajanlotta ezek helyett. En nem szeretnem abba hagyni a trimeszter szedeset. Szerintetek ha elkezdem a napi 1-1 mindkettobol dolgot az eleg lenne? :) vagy inkabb az inofolicbol 2 .. :) tapasztalat? :)
10408. s.Nikolett80 (válaszként erre: 10407. - Amisu88)
2018. jan. 16. 15:22
Köszönöm. Neked is gratulálok. Szuper ez a cucc.
10407. Amisu88
2018. jan. 16. 06:31

Gratulálok! 😊

Én talán fél dobozzal ittam meg mikor terhes lettem. Októberben már meg is született a kislányom. 😊😉

10406. s.Nikolett80 (válaszként erre: 10403. - Noverann)
2018. jan. 15. 21:54
két dobozzal ittam meg és 4+2 hetes terhes vagyok! :-D el sem hiszem. :-D
2018. jan. 12. 11:44
Megmaradt 21 tasak Gynositolom. 2000 Ft-ért eladnám. Ha postázni kell, az plusz költség.
10404. szami8
2018. jan. 8. 17:54

Sziasztok

Megmaradt 33tasak inofolicom.2019.09.30.-i lejarattal.6.000Ft-ért átvehető személyesen Debrecenben,vagy postai úton.

10403. noverann
2017. dec. 5. 00:38
A legfontosabb, hogy sose add fel:) mindent ki kell probalni:) gyogynovenyek, inofolic, stb... nekem a gyogynovenyek segitettek:)
10402. s.Nikolett80 (válaszként erre: 10401. - Valika27)
2017. nov. 30. 11:51
Annyira jó ilyeneket hallani. Sok erőt ad. Gratulálok a pocaklakóhoz. Sok boldogságot nektek. 😙
10401. valika27
2017. nov. 30. 09:23
A reményt sose szabad feladni!! Rajtam 3hét alatt segített, bármennyibe is kerül, újra így tennék 😉
2017. nov. 24. 07:39
Sziasztok. Csatlakoznék hozzátok. Nincs egy hónapja, h iszom az inofolicot. PCO- m van és IR-em. Petevezeték átfúvásom volt, mindkettő átjárható. 😉 a hormonpanelem is rendben van, ami nagy boldogság, mert katasztrófa volt. 8 évig nem volt menstruációm. Azóta lefogytam 30 kilót. Szedek D vitamint és kálciumot, amiről már az első hónapban megjött. Azóta is 28 napos a ciklusom, ami még soha nem fordult elő. Van egy 13 éves fiunk, aki spontán fogant, annak ellenére, h már akkor is kéthavonta menstruáltam. Nagyon jó lenne egy kistesó. Ahogy olvaslak titeket nagyon bizakodó lettem. Hátha most sikerül. Szorítok mindenkinek és a babásoknak gratulálok. 😊
10399. valika27
2017. nov. 21. 20:58
Már utána jártam mindennek 😊 alanyi jogon nem jár, mivel ingázó vagyok, így ha nincs kinn bejelentett melóhely, akkor M. O. - ról kapnék minden járulékot, úgymond "visszadobnak". Ha van lakcím is kint, az szerintem már megint más helyzet. Vàlaszthatok, hogy szeretnék szülni, de én itthon fogok, mert ott azért jól kell beszélni, hogy szülés közben mindent megérts 😄 úgy várom már, hogy ne kelljen titkolnom sehol se, úgy örülök neki 😊 a szülők is még csak a héten fogják megtudni, amolyan elő karácsonyi ajándék, mert addig már nem tudunk várni mivel már a 18.hétben leszek, szóval nagy pocak lesz már 😉 senki se adja fel és az Inofolic tényleg nagyszerű!!! Ja én még most is iszom, az orvos mondta is, hogy igyam továbbra is.
10398. beus009 (válaszként erre: 10397. - Valika27)
2017. nov. 19. 23:39
Simán😊 van kint bejelentett lakcimed is vagy csak a munkahelyen? Ugy tudom Kindergeld akkor is jar ha nem dolgozol ami nagyjabol havi 600-1000 euro kozott van. Nem a csaladi potlekra gondolok. Azt hallottam ha kint vagy bejelentve ugymond alanyi jogon jar a havi penz 1 evig emelt vagy 2 evig de kevesebb. Kerdezz utana nem tudom hogy akkor hol kell viszont szulnod.....
10397. valika27 (válaszként erre: 10396. - Nadine81)
2017. nov. 17. 00:22
Itthon, mert én itthon szeretnék szülni is. Vendéglátásban dolgozok, de egyáltalán nem megerőltető úgyhogy ha a doki nem kötelez rá én dolgozok amíg lehet, főleg így, hogy a legrizikósabb hónapokon túl vagyok :) igen a 2hetet mindenképp meg kell várnom és csak a következő dec. 14ei ismételt vizsgálat után jelenthetem be a munkahelyen. Addig el szeretnék menni erre a Prena Testre csak azt nem tudom, hogy mikor vagyis mennyivel előtte jelentkezzek be? Mert ha túl későn és az ünnepek előtt ezt nem csinálják meg, jan első hetében már a 20.hétbe lépek akkor meg már lehet túl késő lesz. De talán mivel ez egy szabadon választható vizsgálat, talán ezt nem fogják úgy nyilvántartani, mint pl a terhes tanácsadást a védőnőnél, vagy? Minden egy nagy katyvasz jelenleg és időből sincs vmi sok... A próbaidő után elvileg már bármikor be lehet jelenteni, mert onnantól védett a kismama a kinti törvények szerint. Úgy tervezem, hogy ez lejárta után elmegyek az Arbeiterkammerhez, hogy pár kérdésemre vàlaszoljanak, de úgy mintha még csak sejteném a terhességet és hogy úgy tudják még orvosnàl se jàrtam. De nehogy azt gondold/gondoljátok, hogy én ezt azért csinàlom, mert úgymond le akarom húzni az osztràk àllamot, de úgy gondolom, hogy 5éve csak kinn dolgozok és több támogatást is kaphatok, akkor nehogy már megelégedjek a kevesebbel,mikor oda adóztam mindig is és az ő rendszerüket segítettem nem a hazait, akkor ennyi jár :) vagy?
10396. nadine81 (válaszként erre: 10395. - Valika27)
2017. nov. 16. 17:59
Szia. Gratulálok :) kint jársz dokihoz vagy itthon? Én is kint dolgoztam, és régebben sokat olvasgattam erről a témáról. Ha minden igaz, kint elfogadják majd az itthoni terhes kiskönyvet is és az orvosi papírokat. Ha könnyű a munkád és tudsz vigyázni magadra, húzd ki vhogy ezt a 2 hetet, de ha olyan a munkád ne kockáztass. De én úgy tudom, kint az a törvény hogy nem rúghatnak ki, viszed az orvosi papírokat és ennyi.
10395. valika27
2017. nov. 16. 09:42
Sziasztok! Én már párszor olvasgattam ezt a fórumot, hogy erőt merítsek tőletek. Én is szeretném leírni a tapasztalataim illetve lenne 1-2kérdés, amibe tudtok segíteni. Először is nekem állandóan gond volt a menszeszemmel, ha nem szedtem fogamzásgátlót volt h közel egy évig nem menstruáltam, mire az orvosom megállapította, hogy PCOm van. Az Inofolicot mondta, hogy igyam napi 1tasakkal és az első hónap után rendszeressé vàlt. Ezen felbuzdulva, abbahagytam gondoltam most már magától is meg fog jönni. Hát mit ne mondjak, hatalmasat tévedtem. Az orvos közölte is, hogy ha semmit se szedek rá magàtól sose vàlik rendszeressé a PCOm miatt. Mindeközben a párommal eldöntöttük, hogy nem védekezünk és ha akar, jöjjön a baba. Ez kb 1évvel ezelőtt volt, én nagyon beleéltem magam és azt gondoltam könnyebben fog összejönni. Mondanom se kell hány tesztet vettem és hányszor voltam elkeseredve a negatív eredményt látva. Az orvos ezután azt mondta igyak napi 2tasakkal, viszont előtte és utána másfél órával ne egyek/igyak semmit, hogy a folsav fel tudjon szívódni. Elkezdtem így inni, 1.hónapban nem jött meg. Mikor már a másodikban sem és kezdett fájni a mellem, akkor gondoltam, hogy valami van, vettem tesztet és pozitív lett. A dokihoz 3hétre rá kaptam időpontot, ahol tegnap voltam, ahol kiderült, hogy már 13hetes a kicsikénk, amit én abszolút nem is gondoltam volna!! Úgyhogy az első trimeszteren úgy átcsúsztunk, hogy tiszta stressz volt minden, rengeteg munka, stb. Közbe új munkahelyem lett Ausztriában, ahol most még próbaidőn vagyok így titkolnom kell a terhességem, nehogy kirúgjanak, mert akkor semmilyen támogatást se kapok. Még legalább 2hetet kéne várnom míg védőnőhöz megyek, hogy ne tegyék hivatalossá a terhességem vagy fogalmam sincs mit tegyek, mert már a Prena Testre is kéne jelentkeznem, de félek, ha mindez kiderül, akkor kirúgnak. Az orvossal már sikerült megbeszélnem, hogy 4hét múlva megyek még egy vizsgálatra és akkor àllítja ki a papírokat, amit leadhatok a melóhelyen így nem fognak tudni támadni, hogy én már tudtam csak eltitkoltam. Viszont ha megyek háziorvoshoz, védőnőhöz akkor félek, hogy minden kiderül. Ti mit tennétek a helyemben?? Tudom, nem erről szól a topik, de nagy slamasztikában vagyok sajnos. Az Inofolicot meg csak ajánlani tudom, hisz a számításaim szerint már 3hét után segített!! Kitartást minden babàra vágyónak és köszönöm a segítséget!!
10394. dólamar (válaszként erre: 10393. - Laki83)
2017. nov. 15. 19:50

Sajnálom!

Nem is kellett volna abbahagyni! Sok sikert!

10393. Laki83
2017. nov. 14. 19:53

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.A férjemmel mi is babát szeretnénk több mint egy éve,hosszas próbálkozás után augusztusban sikerült is összehoznunk,szerintem az Inofolicnak köszönhetően (2 hónap után pozitív lett a teszt) sajnos azonban októberben elment a baba 8,5 hetesen nem fejlődött tovább.Mindez 10 hetesen derült ki, nem volt szívhangja szegénynek.🙁 Nagyon nehéz volt feldolgozni,a továbblépést az is nehezíti hogy a műszeres befejezés után két héttel újabb műtétre volt szükség egy vérômleny miatt.Arra vagyok kíváncsi,szerintetek így a második műtét után mikor kezdhető el újra az Inofolic?Már nagyon várom hogy végre tehessek valamit a babának megfoganásáèrt kôzvetlenül is a szimpla várakozáson kívül.Köszönöm előre is a válaszait okát és mielőbbi Babásodást mindenkinek!!!😊

10392. szasza069
2017. nov. 11. 21:33
Froyta gratulálok! <3 Boldog babavárást!!
10391. Moa33 (válaszként erre: 10390. - Froyta)
2017. nov. 11. 11:32
Gratulálok! :)
10390. Froyta
2017. nov. 7. 20:35

Nagyon köszönöm!!de cukik vagytok!!:)végülis ez ilyen félig rásegítés,mert csak hormonterapeutához járok aki csak vitaminokat meg ásványi anyagokat javasol egy átfogó vérkép után!

Elirtam izgalmamban egyébként ma vagyok 5+2 napos :D

Dokihoz 11.21én megyek az még nagyon messze van..próbálom kiböjtölni addig:)

Ti hogy vagytok? mi újság?annyira kihalt ez a fórum..:(

10389. judk
2017. nov. 6. 11:16

sziasztok!


Maradt 40 tasak Inofemem, 2019.07.26-i lejárattal.

4000 Ft-ért eladnám (eredeti áron a 40 db 4660 Ft lenne), postaköltség vállalása esetén postázom, vagy átvehető Budapesten a Flórián tér környékén.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook