Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inlay fogtömésről van valakinek tapasztalata? fórum

Inlay fogtömésről van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


11. gabi44
2020. febr. 3. 17:45
Köszönöm szépen! Sajnos elég messze lakom Szegedtől.
10. Syndell (válaszként erre: 9. - Gabi44)
2020. jan. 30. 18:47

Szegeden a Barta fogaszatnal csinaltattam. A muanyaggal bevont keramia 32 ezer volt, ami szerintem nagyon jo ar. Neten rajuk tudsz keresni.

Hasonlo gondom volt, es en sem akartam koronat. Nagy volt a res, mert kijott a tomes. Szuperul megcsinaltak, abszolut nincs idegentest erzes.

Ajanlom oket, ha a kozelben laksz.

2020. jan. 30. 18:15

Köszönöm , hogy megosztottad velem.


Még novemberben az egyik rágó fogamból a tömés elkezdett kiperegni, elmentem az egyik fogorvoshoz, aki egyből koronát akart rárakatni, de azokkal megjártam már, minden koronás fogamat ki kellett húzatni. Akkor nézelődtem itt az interneten és láttam ezt a lehetőséget is a fogtömésre. Végül is elmentem egy másik fogorvoshoz is, aki simán betömte, igaz egy kicsit éreztem amikor fúrta, de nem vagyok teljesen elégedett , mert a fogselyem egy kis részen bemegy a tömés alá. Valószínű , hogy meg fogom majd csináltatni az inlay-tömést valamikor.

Szeretném megkérdezni, hogy mennyibe került és hogy melyik fogászatnál csináltattad, hátha dolgoznak itt is ahol lakok .

2020. jan. 29. 17:53

Vegul tegnap voltam csak a ragasztason, mert penteken meg megvolt a herpeszem.

Kivette a tomest, kitisztitotta. Beprobalta az inlayt, tokeletes lett. Betagasztotta, 6 perc a ragaszto kotesi ideje. Utana par percig csukott szajjal kellett maradnom.

2 oran at nem lehetett enni, es aznap fogselymezni.

Masnap puhat mar lehetett enni az inlay-jel.

Jovo heten kontroll, es csiszolas, igazitas, ha kell.

Mar most tok jo, semmi problema. Kerdezz nyugodtan, ha valami erdekel.

2020. jan. 22. 15:55
Várom , köszönöm.
2020. jan. 20. 14:42
Penteken voltam a fogorvosnal. Elso korben csak a lyukat furta ki, levette a mintakat, es kaptam egy ideiglenes tomest. Erre vigyazni kell, mert konnyen kijohet egyben, kemenyet nem raghatok. Egy kisorlorol van szo. Penteken tortenik az inlay ragasztasa. Majd beszamolok.
5. gabi44 (válaszként erre: 4. - Syndell)
2020. jan. 13. 19:39
Rendben, köszönöm.
2020. jan. 13. 18:29
Sajnos elmaradt a beavatkozas, penteken megyek.
2019. dec. 18. 19:52
Köszönöm szépen , akkor is jó még.
2. Syndell (válaszként erre: 1. - Gabi44)
2019. dec. 18. 09:17
Januar 10-en megyek, ha neked meg nem keso addigra a valasz.
2019. nov. 28. 11:32
Van már valakinek tapasztalata az inlay fogtömésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook