Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Inkorrekt eladó egy internetes aukciós oldalon. Te mit tennél a helyemben a történtek után? fórum

Inkorrekt eladó egy internetes aukciós oldalon. Te mit tennél a helyemben a történtek után? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 30. 23:50
Élj a szerződésben foglalt lehetőségeiddel. Én is buktam már, sokkal többet is, de amikor nem éltem vele, akkor lenyeltem a békát.
2009. máj. 27. 20:40

Ez volt az első értékelés, a kíhúzott amit én küldtem és ezt írta rá!!! Ezek után történt az én 7. hozászólásomba leírtak.


Semleges vélemény: ----------

Másik fél: Már elnézést, de ez milyen értékelés? Azt sem tudom, mi a probléma, sehol sem jelezte :-( Ő

fizetett, én küldtem a terméket... bár lehet, hogy ez intelligencia kérdése csupán.

2009. máj. 27. 20:37

Na csajok!! Erre mit mondatok?? Én ebbe a pillanatba kapcsoltam be a gépet és mit látok az e-mailjeim között??? A lélegzetem elállt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vissza írt értékelést a csaj!!!!


Értékelés:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . NEGATÍV

Megjegyzés:. . . . . . . . . . . . . . . . . . "Internettől megcsömörlött lehet, aki mindenhol és mindenkiben a rosszat keresi, és azt lesi, hol "szurkálódhat". Még válaszra sem méltatott, hogy mi a problémája! Erre most mit mondjak?"

7. be52089f0e (válaszként erre: 5. - 7934d1ac97)
2009. máj. 24. 17:19

Szia!


Szerintem ne nézd az összeget, itt nem csak arról van szó. Becsapott és ez a lényeg.

Mással is megcsinálhatja. És vele már nem biztos, hogy ilyen kis összeggel fogja.

6. Vikó 26 (válaszként erre: 5. - 7934d1ac97)
2009. máj. 24. 17:17

Hát ez tényleg szemétség!

Én írnék a moderátornak,ha tényleg törölteti a negatív véleményeket,ki tudja hány volt már neki és talán többen is jelentették már a moderátornak hogy problémájuk volt az illetővel!

Biztos fel jegyzik azért ezt valahol!

Mostmár csak abban reménykedem hogy én nem fogok bele futni,sokat vásárlok én is a (t-betűs-ről) kis ruhákat!

5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 3. - Vikó 26)
2009. máj. 24. 17:12

A termék lapjára ki volt írva, hogy ha semleges vagy negítív véleményt ír a vevő akkor töröltetni fogja.


Szívesebben írnék a moderátoroknak, hogy tarsák szemmel a csajt, csak mivel kicsi az összeg ezért vacilálok hogy nem néznek -e hülyének majd. :S


Nincs kedvem vitába keveredni a csajjal.

4. 613846812b (válaszként erre: 3. - Vikó 26)
2009. máj. 24. 17:08
így így. Én is ezt tenném!
2009. máj. 24. 17:07

Ird meg neki bátran a véleményed akármilyen kis összegről legyen is szó!

Természetesen maximálisan igazadvan!

Ugyan abban is hogy ez a pár száz forint nem ér annyit hogy idegeskedj rajta,de legalább meg könnyebbülsz attól hogy ki mondtad!

Én írnék egy negatív véleményt,szórol szóra mindent,hadd tudják meg másokn is kivel állnak le üzletelni!

2009. máj. 24. 17:01

Egy internetes aukciós oldalon, vásároltam 1 Ft-ért egy kisnadrágot. Pici lánykának „bicikli” nadrág. A naci annyira pici, hogy egy sima levél borítékba belefér normális esetben 105 ft lett volna a postadíja + 200 ft az ajánlás miatt. Tehát összesen 306 ft. A kedves eladó viszont közölte velem, Na most ezzel szembe a kedves eladó először közölte velem hogy 565 ft-ot kell fizetnem, mikor kérdeztem hogy miért ennyi, közölte hogy még 200 ftot kell fizetnem neki, mert 10 km-re van tőle a posta és a kocsi nem megy ingyen. Szerintem ez nem fair!! Akkor adja azt a nadrágot 201 ft-ért. Én is adok el ezen az oldalon dolgokat és az én férjem is kocsival viszi le az eladott holmikat a postára, sose kértem benzinre pénzt (és még más se kért tőlem a vásárlások során pénzt +ba csak azért mert kocsival viszi az árut a postára.). Amikor nem voltam hajlandó átutalni ennyit, csak 366 ft-ot, mondván hogy 165 ft a posta + 200 az ajánlás +1 ft a naci, akkor a drága e-mailbe megküldte a postai számla scennelt képét, amin 130 ft volt feltüntetve postaköltségnek. Összegezve 235 ft-ot szépen eltett zsebre, csak úgy. Megérkezett a naci, egy nagy A4-es borítékba, mikor én összehajtottam, és mint írtam egy sima kis alakú levelező borítékba belefért volna a nadrág. 105 ft-os posta költséggel. Ráadásul, a nadrág hibás, mert ki van lukadva és meg van varrva!!! Amiről az adásvétel előtt nem tájékozatott!!!!!! Itthon láttam csak. Én írtam egy semleges véleményt, pontosabban ------- kihúztam, nem írtam le felháborodásomat oda, mert nincs kedvem vitába keveredni, elvégre tök kis összegekről van szó. Engem becsületileg sért a dolog. Nem rég néztem az e-mail-jeimet és vissza kérdez a drága felháborodva, hogy merek neki semleges véleményét adni.


Most őszintén ti mit gondoltok erről az ügyről? Mivel eléggé kis összeg, ezért nem mertem írni a moderátoroknak, de nem tartom korrektnek az eladót, és nincs kedvem vitába se keveredni, és ahhoz sincs kedvem hogy most itt küldözgesse a leveleit és sértegessen. Nem pénz összeg érdekel én elfelejteném az ügyet, inkább becsületileg sért, de nagyon hogy valaki ilyen legyen.

2009. máj. 24. 17:01
Inkorrekt eladó egy internetes aukciós oldalon. Te mit tennél a helyemben a történtek után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook